• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMI3D tiskárny
    SATAI
    SATAI --- ---
    VLAK: mám dojem, že by se u takových požadavků hodilo psát kde ;-)
    VLAK
    VLAK --- ---
    nazdar, nebyl by mi nekdo schopny vytisknout tenhle bracket na ctecku CF karet? diky. model je tady: http://ibawizard.net/~thement/tmp/floppy_bay.stl
    VLADDRACUL
    VLADDRACUL --- ---
    ROMANICAK: DIY stavba. Filament tlačím přes skelestruder s origo bondtech kolečky a e3d V6. Nemusíš se toho bát
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    VLADDRACUL:
    A co mas za stroj? Ja budu zkouset na MK3S asi...ale nerad bych si to ucpal/znicil, nemam cas resit tyhle problemy.
    VLADDRACUL
    VLADDRACUL --- ---
    SATAI: +- ano. Možná sem třeba o 5 stupňů přidával
    SATAI
    SATAI --- ---
    VLADDRACUL: teploty běžné?
    VLADDRACUL
    VLADDRACUL --- ---
    ROMANICAK: Bacha, to jsou dvě věci - rPET je na tužku
    z rPETG (konkrétně petrolejové modré) jsem protisk cca 3kg na díly k tiskárně a je to supr materiál, od klasickýho petg nerozeznáš
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    Mate nekdo zkusenosti s PETG recyklovanym?

    Zda se o polovinu levnejsi nez Prusament...a taky ten C-Tech je levnejsi a pak Gembird je neco mezi...mate nekdo s tema filamentama zkusenosti/porovnani? Treba ze ten levnej nebrat protoze bla bla, nebo ze je to uplne fuk a tisklo se vam s tim dobre...?

    Levné PETG filamenty | Alza.cz
    https://www.alza.cz/levne-petg-filament/18872450.htm#f&cst=1&cud=0&pg=1-2&pn=1&prod=&sc=4300
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    CMAN: tak teplo vyřeší odolnějším materiálem, pokud si to tušil z pla, tak to nic nevydrží. Takže petg nebi ABS by mohlo vyřešit i tu mechanickou odolnost.
    CMAN
    CMAN --- ---
    fotku rozbiteho nemam bohuzel...
    CMAN
    CMAN --- ---
    melo by to byt v novem souboru pouze vyssi ale prumer stejny...
    CMAN
    CMAN --- ---
    ono hlavne teplem se to uplne nejak pomackalo nejen tlakem
    CMAN
    CMAN --- ---
    150 mm prumer a 180 mm vyska
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    CMAN: ono se to nezda, ale i 40% je hodne :)


    takhle vypada napr. 25% ... takze pokud to bylo jeste "vzdusnejsi", tak to muselo byt jeste min


    je to docela velky (urcite vetsi nez co jsi ukazoval na fotkach), tak jsem ze zvedavosti zkusil 4x perimetr, 0.35mm vrstva, 30% cubic => 1 kus = 1 den a 680g materialu


    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    nemáš fotku toho poničeného?
    CMAN
    CMAN --- ---
    bylo to hodne "vzdusny"
    CMAN
    CMAN --- ---
    myslim ze 50% aby byla hmota je minimum.... ideal 100% nevim jak je rozdil v cene...
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    mozna by bylo fajn napsat, k cemu je to dobry, resp. o jakym tlaku se bavime
    taky vedet infill, % infillu a pocet sten puvodniho tisku by nebylo spatny, aby se treba neukazalo, ze prvni tisk se nechal na default profil a pritom by mohly stacit treba 4 perimetry a 40% cubic
    NTR23
    NTR23 --- ---
    CMAN: Dal jsem to do sliceru a v plné hmotě mi to vychází:
    Tisk 3dny 2 hodiny
    spotřeba materiálu 1708 gramů
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam