• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMI3D tiskárny
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    ANDY_WARHOL: nevim jak funkcni ti to prijde, ale momentalne se tu technologii snazim pouzit na vyrobu formy a na nasledne odliti stribra, nebo zlata az naky splasim :D
    Docela i premejslim nad zubnima sperkama atd:D
    MIKULAS
    MIKULAS --- ---
    ANDY_WARHOL: figurky tisknu jen pro zastřelení nového resinu :)
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    A děláte na tom jen figurky a pod. nebo i nějaký funkční věci?
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    MIKULAS: na male veci si jedu zavarovacky ruznych velikosti...muzes v tom mensi dily zavrit a rozrotovat rucne ipu odstredivou silou...a pak to vyndavam rukavici...nicmene tuhle tiskarnu jsem kupoval kvuli build volume...a 20cm vec hrdlem neprocpu:D chce to nakou krychli s kartacem asi...sprska je docela styl :D
    MIKULAS
    MIKULAS --- ---
    EATHAT: kryt na LCD tam je, imho celkem solidni, pretazeny pres okraje ... nicmene, jednou jsem si nekde OMYLEM koupil ochrannou folii (misto FEPu :) a asi jich par mam, kdyby sis to chtel pojistit

    resin uz mi tam vytekl, ale nebylo to behem tisku - nezda se, ze by to melo nasledky

    noa ad IPA, pohravam si s myslenkou, jestli by to neslo udelat nejakou "sprchu", proste aby se ipa cerpala a omyvala vytisk - na mensi veci mam sklenenou misku, kde to vlastne jen osplouchnu, neni to cele ponorene a staci to
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    MIKULAS: v recenzi jsem cetl ze display nema zadnou ochranu...je to fakt, nebo to casem vylepsili? Photon jsem nakonec protrhl a trochu vyteklo na display ale prave ze tam je nakej gorila glass a jen to stacilo umejt vymenit FEP a zas bezi vse ok...myslim ze kdyby se to stalo a slo to rovnou na LCD tak je vymalovano...
    madlo na kryt je docela smart moove :D rikam si este ze budu muset resit nadrz na IPU ty rozmery uz to ma slusny...
    MIKULAS
    MIKULAS --- ---
    EATHAT: je super, jen mi po pul roce pouzivani zacaly haluzit (hlasite) vetracky, jsou tam strasny sunty ... bude se ti taky hodit:
    - pripravek na odkapavani https://www.thingiverse.com/thing:4708136
    - FEP z Ali do zasoby - bohuzel rozmer A4 nevystaci na dvakrat a ty vetsi jsou u nas predrazene
    - dobra flashka (tu dodanou rovnou zahod)
    - madlo nebo neco na ten kryt, aby sel sundat jednoruc, ja to mam pripevnene na kolejnici ve zdi
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    tak sem vcera objednal mono X....nemuzu se dockat...takze photon bude mit velkyho brasku....
    CASTER
    CASTER --- ---
    Introducing RapidChange Revo™ – E3D Online
    https://e3d-online.com/blogs/news/rapidchangerevo
    CASTER
    CASTER --- ---
    Já se přihlásil do betatestu PrusaLink na MK3, takže jsem zabudoval Raspi Zero W, a není to zatím špatné.
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    AQUARIUS: Hmm můžu začít přemýšlet co s RPi 🤭
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    NEPHIRUS: dikec.
    VESELYSKEPTIK
    VESELYSKEPTIK --- ---
    AQUARIUS: WIP :) . Stay tuned.
    AQUARIUS
    AQUARIUS --- ---
    Ze bychom se konecne dockali smysluplnyho vyuziti LAN na Prusovi Mini?
    printer networking rework by marekmosna-prusa3d · Pull Request #1613 · prusa3d/Prusa-Firmware-Buddy · GitHub
    https://github.com/prusa3d/Prusa-Firmware-Buddy/pull/1613
    NEPHIRUS
    NEPHIRUS --- ---
    RAINBOF: Vsak nemusis nic rozebirat, v tom configu je jasne videt, ze obe maji Pt100 s 4k7 pullupem.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    NEPHIRUS: tj :D ? nemam to u sebe tak se nepodivam na termistor.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    termistor extruderu na mk2,5s a mk3 je hodnoou stejny ? prusa si dava praci nikde to neuvadet. Tvar konektoru je mi sumak.
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    ROMANICAK:
    Tak bohuzel...ani v poslednim release Prusa sliceru neni opravena ani jedna z chyb co se tykaji nezavirani perimetru.

    Feature request - closing holes in external perimeter if seam position is used · Issue #6400 · prusa3d/PrusaSlicer · GitHub
    https://github.com/prusa3d/PrusaSlicer/issues/6400
    5129
    6186
    5149
    6400
    6448
    6461
    6790
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam