• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ONITSUKATIGERFat Happy Cats
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    MURAMIXA: ta je hustaaa :-D
    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    já bych se vdávala...jen mít za koho:D

    hosting obrázků img24.eu
    MASOO
    MASOO --- ---
    MASOO
    MASOO --- ---
    MURAMIXA: aha:) tak diky;)

    KACHNIK
    KACHNIK --- ---
    Holky já vás sice nemínuskuju, ale nekažte to auditko pls ;). Na železo ve frndě tu určitě nějaký klub najdete nebo si ho založte. Já sem lezu okukovat pěkný veselý ženský, pindů o tom jaká velikost je správná a kdo má jakou píču je všude jinde jak hnoje...
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    TRANQUILITY: v pohode...nejsem spravce-tyran..zatim to tu vsechno je ok a bez urazek, takze neni duvod nic mazat, jen mi prosim hazejte i ty fotky :-)

    simte a na nejakyho minusare se muzes vykaslat...Kdyz to je clovek, co se misto otevrene projevenyho nazoru (byť negativniho) radsi schova za tlacitko minus, tak to o nem neco vypovida...
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    Damy...prosiiiim, nechci bejt za tyrana ale tenhle klubik bych rada, aby byl spis fotkovej, tak jak to stoji v zahlavi...Jsem rada, ze se Vam zde libi ale prosiiim hazejte i fotky. Dekuju:-)
    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    by mě zajímalo, kterej prudič sem chodí mínuskovat:D A taky jak bude reagovat onitsukatiger až zjistí co jsem tu rozjela za flame:)))
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    NEVILL: ona má nádhernej obličej ah hrozně se mi líbilo, jak tam říkala,že dřív se zavírala doma v teplákách a pak se prostě pustila do boje a života :-)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    MARKYSHA: jo, tahle ženská má v sobě prostě jiskru, něco na ní je a přijde mi svým způsobem krásná, i přes tu obezitu...
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    AKICHITA: myslis barvu nebo "pandí ouška"? :-P
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    Voluptious Vixens :-P













    KACHNIK
    KACHNIK --- ---
    MARKYSHA: jj, Milada Šímová se mi líbí. Mínusky beru jako zasloužené, za lenost hledat fotku ;).
    ISCH
    ISCH --- ---
    MORGAIN: A já po poradě s Kakinou sice taky dospěla k výsledku, že nemám konstituci, ale hlavně mám v prkvančicích kolena, tudíž by následky mohly být tragické.
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    ONITSUKATIGER: Mě se to taky líbí, ale došla jsem k závěru, že na to nemám tělesnou konstituci :-)
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    ONITSUKATIGER: mně se to taky moc líbí :-)
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    MARKYSHA: haha, ne ne :-) ja se venuju orientu...ale poledance obdivuju a strasne se mi libi...co ty holky tam predvadely? Myslim, ze Newton bych z nich radost nemel, pac nektere uplne vyvracely jeho zakony gravitace...
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    KACHNIK: proč tolik mínusků? Jestli šlo o tu poslední Šímovou, tak ta opravdu měla něco do sebe, i přes tu morbidní obezitu.
    ONITSUKATIGER: poledance to je takový ten typ tance u tyče (nemyslím striptýz samozřejmě) ? Ty to děláš?
    AKICHITA
    AKICHITA --- ---
    ONITSUKATIGER: jako bomba všechno,ale ta barva vlasů-wau!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam