• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ONITSUKATIGERFat Happy Cats
    >
    Ano, vim, ze tu je uz jeden klub "Boubelky" ale rada bych aby tohle byl klub jen pro fotky krasnych "vetsich" a hlavne spokojenych zen a divek. Vitany jsou samozrejme fotky i z vlastni "sbirky"...zadny kecy o dietach nebo "Kde sezenu tyhle dziny" a "Slusely by mi tyhle saty?"..proste jen fotky...malej chat je ok ale jinak to mazu. Za urazky a kecy typu "prasnice" a "velryba" RO na tyden.
    POZOR! Na nastence je anketa, kdo by se chtel zucastnit foceni.
    rozbalit záhlaví
    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    NUFINKA: však seš kus pěkný baby:-*
    MASOO
    MASOO --- ---
    NUFINKA: to je dobre!
    NUFINKA
    NUFINKA --- ---
    a vubec po nekolika letech porusuju sve vlastni pravidlo nedavat nikam sve fotky - jeste ze vic jich tu nemam :-P
    NUFINKA
    NUFINKA --- ---
    a jedna mejdanova...

    NUFINKA
    NUFINKA --- ---
    ad anketa pouze v pripade pricetnych fotek - jinak se uz leta moc nefotim
    NUFINKA
    NUFINKA --- ---
    NUFINKA
    NUFINKA --- ---
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    MASOO: tak tohle je fakt super :-)
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    Fotogalerie: Mirka Smolíková - navštěvuje kurz pro XXL modelky a vede blog s XXL problematikou
    http://ona.idnes.cz/foto.aspx?r=spolecnost&c=A100308_131122_ona_ony_ves
    Nevím, jak linknout obrázek, mají nějakou ochranu, či co :-)
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    muj oblibeny kabatek ♥
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    ONITSUKATIGER: To jo, mě fascinuje, jak má hubené nohy oproti zbytku těla...
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    MURAMIXA: ta je hustaaa :-D
    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    já bych se vdávala...jen mít za koho:D

    hosting obrázků img24.eu
    MASOO
    MASOO --- ---
    MASOO
    MASOO --- ---
    MURAMIXA: aha:) tak diky;)

    KACHNIK
    KACHNIK --- ---
    Holky já vás sice nemínuskuju, ale nekažte to auditko pls ;). Na železo ve frndě tu určitě nějaký klub najdete nebo si ho založte. Já sem lezu okukovat pěkný veselý ženský, pindů o tom jaká velikost je správná a kdo má jakou píču je všude jinde jak hnoje...
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    TRANQUILITY: v pohode...nejsem spravce-tyran..zatim to tu vsechno je ok a bez urazek, takze neni duvod nic mazat, jen mi prosim hazejte i ty fotky :-)

    simte a na nejakyho minusare se muzes vykaslat...Kdyz to je clovek, co se misto otevrene projevenyho nazoru (byť negativniho) radsi schova za tlacitko minus, tak to o nem neco vypovida...
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    Damy...prosiiiim, nechci bejt za tyrana ale tenhle klubik bych rada, aby byl spis fotkovej, tak jak to stoji v zahlavi...Jsem rada, ze se Vam zde libi ale prosiiim hazejte i fotky. Dekuju:-)
    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    by mě zajímalo, kterej prudič sem chodí mínuskovat:D A taky jak bude reagovat onitsukatiger až zjistí co jsem tu rozjela za flame:)))
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    NEVILL: ona má nádhernej obličej ah hrozně se mi líbilo, jak tam říkala,že dřív se zavírala doma v teplákách a pak se prostě pustila do boje a života :-)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    MARKYSHA: jo, tahle ženská má v sobě prostě jiskru, něco na ní je a přijde mi svým způsobem krásná, i přes tu obezitu...
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    AKICHITA: myslis barvu nebo "pandí ouška"? :-P
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam