• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ONITSUKATIGERFat Happy Cats
    >
    Ano, vim, ze tu je uz jeden klub "Boubelky" ale rada bych aby tohle byl klub jen pro fotky krasnych "vetsich" a hlavne spokojenych zen a divek. Vitany jsou samozrejme fotky i z vlastni "sbirky"...zadny kecy o dietach nebo "Kde sezenu tyhle dziny" a "Slusely by mi tyhle saty?"..proste jen fotky...malej chat je ok ale jinak to mazu. Za urazky a kecy typu "prasnice" a "velryba" RO na tyden.
    POZOR! Na nastence je anketa, kdo by se chtel zucastnit foceni.
    rozbalit záhlaví
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    HOMOLOVKA: supeeeer!!! libi moc!!!
    HOMOLOVKA
    HOMOLOVKA --- ---
    ONITSUKATIGER: tak tumáš, ať v tom nejsi sama.))

    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    ILLUMINATER: tak to jsem moc rada, ze to takhle vidite:-) a to je presne, proc jsem to tady zalozila...
    ILLUMINATER
    ILLUMINATER --- ---
    ONITSUKATIGER: Musis brat v potaz to ze sem sli vsichni kteri radi boubelky, baculky, tlustounky a obezulky protoze v "boubelkach" kdyz nekdo nahral zenskou s velikosti 40 a vejs byl za blbce ze to uz je moc tlusty. Pak sou tu asi BBW co se nemaji potrebu ukazovat ale ocenujou ze je tu klub kam beztrestne a bez milionu minustku muzou nahazet fotky:-) Ja to tady mam fakt moc rad a verim ze semnou i aokigahara, ufoslav, incubus a dalsi:)
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    v zahlavi preci stoji

    "...ale rada bych aby tohle byl klub jen pro fotky krasnych "vetsich" a hlavne spokojenych zen a divek. Vitany jsou samozrejme fotky i z vlastni "sbirky"

    takze oboji..jen by bylo fajn, kdyby tu obcas nekdo nahodil i svoje. Konec hlaseni :-)
    AOKIGAHARA
    AOKIGAHARA --- ---
    ONITSUKATIGER: Neprijdou mi vsechny olik shoply. Jinak se teda omlouvam.. Ja jsem si myslel ze to tu je galerka se vsim a ne jen pro mistni.. Jo a tu utopii myslel jako nudu...
    ILLUMINATER
    ILLUMINATER --- ---
    ONITSUKATIGER: A hodi se sem ty fotky(chces tu vubec takovyhle fotky)? Nebo tu chces jen vlastni fotky lidi co to tu sledujou?
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    AOKIGAHARA: jen skoda, ze jsem zatim skoro jedina, ktera sem nahazuje svoje fotky, ktery neprosly zadnym photoshopem nebo me nelicila a necesala hodiny parta profiku...tu utopii jsem moc nepochopila...
    M0R
    M0R --- ---
    MURAMIXA: to sou všechno transvestiti/sexuálové, nebo je to jenom parafráze na Divine, ale se ženskejma? :)
    AOKIGAHARA
    AOKIGAHARA --- ---
    Juhuuuu ja si fakt myslim ze by Muramixa mela bejt napsana na nastenku jako kralovna postu. Co myslis spravkyne? Nebejt ji je to tu utopie.:)
    AOKIGAHARA
    AOKIGAHARA --- ---
    Nasup.. nasup.. nasup.. At se mi dneska krasne usina..)
    INCUBUS
    INCUBUS --- ---
    jojojjjj... Muramixa... to je ale ženská..... :- * * *
    UFOSLAV
    UFOSLAV --- ---
    Muramixa, to je dnes ale nádielka! Vďaka :)
    AOKIGAHARA
    AOKIGAHARA --- ---
    MURAMIXA: To rikam ze je to cela Konvalinkova:)
    AOKIGAHARA
    AOKIGAHARA --- ---
    Preeeeesne takhle nejak si to predstavuju. Probudit se a 136 novejch obrazku.. Uuuzasny Muramixo nekorunovana kralovno postovani.. Jo a diky za April.)
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    MURAMIXA: ahahaha!! tohle je supeeer!
    AOKIGAHARA
    AOKIGAHARA --- ---
    Muramixooo.. kde jsou nejaky fotky novy?:-) Nejak to tu usnulo.
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    ze vcerejsi firemni akce ve Zlutejch laznich...




    KENZO
    KENZO --- ---
    BORUVKKA: Já osobně mám rd spíše kratší a plnější nohy a pořádný zadeček. Bude to znít trochu divně ale celulitida mě vlastně přitahuje. O tom by se dalo napsat x stran co všechno je na baculkách hezké. Prostě jde o preference. Některým holkám se líbí svalovci,jiné mají rády običejné kluky. Tak to prostě je. Ps:teď chodím s hubenou holkou kterou nenápadně vykrmuji.
    CORNHOLIO
    CORNHOLIO --- ---
    BORUVKKA: taky mi to připadá jako otázka, na kterou se nedá odpovědět. jako kdybych to obrátil a zeptal se, co se někomu líbí na štíhlých holkách. A co přesně se mu na nich líbí nejvíc...:) Pokud jsi to myslela jinak, klidně to rozveď.
    BORUVKKA
    BORUVKKA --- ---
    ONITSUKATIGER: jasně, s tím jsem počítala... asi jsem to nenepsala, jak bych měla, ale...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam