• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FROORaspberry Pi - miniaturní počítač za 35$
    FI_CZECH
    FI_CZECH --- ---
    SUCZKER: jj taky si to tak nejak predstavuju. Jenom jsem prave nikde nic nenasel ofiko napsanyho. Takze nejvetsim problemem asi zustane dostupnost. Snad to casem nejak vyresi.
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    FI_CZECH: myslim, ze no strings attached ... kdyz jsem to objednaval, tak jsem s zadnejma "terms of use" nesouhlasil a kdyz si to jednou koupis, asi ti nikdo nemuze rikat, co s tim mas delat.
    FI_CZECH
    FI_CZECH --- ---
    Ciao, nevite jestli se bude dat vyuzit komercne? Myslim to tak, jako sestavit nejake zarizeni nad rapsberry a prodavat ho? Nejak jsem se to nedocetl na foru. Pravda - mozna jsem nehledal dostatecne,ale jestli nekdo vi,tak at povi. Dik
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    AXTHEB: Ale hovno. Novy nazev musi bejt soucasti stareho nazvu a tady je v klubu nazvu preklep. Takze to logicky nejde a musi se napsat nyxovi.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    RAINBOF: Ale hoven. Jednou opravit nazev jde, urcis fixni zacatek a pak muzes menit zbytek kolikrat chces.
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    LUDO: no je evidentni ze zdrzi :-)
    LUDO
    LUDO --- ---
    Tak vraj chybna dodavka konektorov RJ-45, dufam ze sa to nezdrzi
    PETJU
    PETJU --- ---
    Ajo
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    no udelal tu malou revoluci protoze nektery kluby se prejmenovavaly tematicky.
    PETJU
    PETJU --- ---
    RAINBOF: Hergot, to jsou mi ale novinky..
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    PETJU: to musi rict nyxovi bez nej uz nejde opravovat nazvy.
    PETJU
    PETJU --- ---
    Precedo, oprav ten nazev klubu, prosim :)
    Rapsberry --> Raspberry
    TALAGE
    TALAGE --- ---
    SUCZKER: No potes koste. Kdyz sezeneme druhy kus do Vanoc, tak budeme kingove :)
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    Tak mi prave prislo od Farnellu, ze estimated delivery 16.7. ;) To sem se s tou pulkou prazdnin moc neseknul ;)
    KEDRIGERN
    KEDRIGERN --- ---
    Jinak Tom Břinčil rozjížděl wiki pro českou komunitu, zeptám se ho zda to ještě běží a kdyžtak to můžeme oživit :)
    OZMAR
    OZMAR --- ---
    Kamos si z toho chce urobit multimedialny prehravas do auta. K autoradiu. Prehra vsetky hudobne formaty..
    LUDO
    LUDO --- ---
    SUCZKER: ja som to objednaval na experimenty a preto, lebo by sa na tom dal spravit celkom slusny projekt do skoly

    hovorim, pokial nie si klasicky BFU pouzivatel Windows tak ti ten vykon bude stacit
    FROO
    FROO --- ---
    Nevím jestli je to co si představuješ ale asi by se dalo
    XBMC on Raspberry Pi SCALE 10x 2012 - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=4NR57ELY28s#!

    Raspbmc | The minimal XBMC Linux distribution for Raspberry Pi
    http://www.raspbmc.com/
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    LUDO: No, nekde jsem cetl, ze ten samotnej procesor ma pro bezny vypocty vykon asi jako PIII-350 MHz, ale i tak je to na spoustu veci naprosto dostacujici a pri spotrebe par wattu to stoji za to. Diky tyhle maly spotrebe se to da provozovat na 4 tuzkovy baterky a vestavovat do ruznejch robotu atd.

    Pro me je selling point,ze to bude multimedialni prehravac, ale myslim, ze diky ti "smile price" a cene se to ujme u spousty bastliru a dockame se spousty zajimavejch reseni, ktery nikdo nepredpokladal.
    LUDO
    LUDO --- ---
    VECTOR: ta dosticka ma az prekvapujuci vykon, teda pokial nie si Windowsak
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam