• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FROORaspberry Pi - miniaturní počítač za 35$
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    ANDY_WARHOL: Taky mozna naivne predpokladam, ze to pujde naflashovat necim jinym nez androidem. Problem bejva, ze tyhle castecne embeded systemy maji casto nezdokumentovany, jak se keca s grafikou a zvukem :/, takze tohle muze bejt problem. Ackoliv jsem se androidu nehrabal, tak nevidim duvod, aby do nejakyho linuxovyho distra nesly nacpat moduly na grafiku jako binarky z toho distra androidu. Ale mozna jsem uplne mimo.

    MARECEK: Mrzi me, ze s tim mas takovyhle sXani. Tolik cekani a pak to je asi smejd :/. Snad se ta reputace jeste napravi.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    no nepochybuju ze tam nekdo ten linux taky portuje
    jediny co me stve je ze to ma jen hd ready, ale mam dojem, jestli to neni jen softwarove omezeni pro android a pripadny port linuxu tim trpet nebude
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    ANDY_WARHOL: android je kastrat v haremu unix systemu... pokud to chces na pousteni cervenyho trpaslika na televizi v loznici a jako designovku kdyz prijdou kamosi vecer chlastat tak bych do toho androida mozna sel - nerikam ze se mi to nelibi a ze to nezkusim - ale jestli od toho chces cokoliv jinyho tak jedine tohle ti nabidne plnohodnotnej system se vsim vsudy...
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    kdyz to tak vidim, zacina me spis lakat ta via s androidem
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    jo a druhy btw.
    celou dobu jsem zil v tom ze kdyz mam u farnellu vybranej zpusob dodani pres ups tak ze mi to skutecne priveze ups a ne ze mi to ceska posta hodi do schranky spolecne s letakama od baumaxu... :-(
    ....to jen tak na okraj aby jste pak nebyl nekdo prekvapenej....
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    btw tomu kdo vymyslel ze se tam da sd karta misto mikro sd bych zlomil ruku...-cely to ma sice krasne kompaktni rozmery ale vsimete si jak z toho ta karta cumi :-(
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    Tak ho asi budu posilat zpatky - zkusil jsem v nem 9 sd karet, 4 ruzny zdroje a 3 ruzny image ale proste ne a ne se zapnout... Sviti cervene a cumi na me... :-(
    Jeste jsem ted objednal 16gb sd kartu co je na wiki uvedena jako ze ok (16GB SDHC Class 10 (SD10G2/16GB, ultimateX 100X) ) tak to jeste vecer zkusim jestli nahodou....moc sanci tomu ale nedavam...

    MARECEK
    MARECEK --- ---
    tak podle vseho mi ho ted zena vynesla ze schranky do bytu! :-)
    BYDK
    BYDK --- ---
    SUCZKER: Zajimava desticka. Ale neni to ono. :)

    Raspberry Pi camera module in development – Computer Chips & Hardware Technology | Geek.com
    http://www.geek.com/articles/chips/raspberry-pi-camera-module-in-development-20120521/
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    http://www.geek.com/articles/chips/via-launch-a-49-android-pc-20120522/ - aby nám nakonec všem dřív nedorazilo domů tohle.
    TOMI
    TOMI --- ---
    ANDY_WARHOL: ja jsem napsal na oba... a jedinej kdo mi neco napsal byl Farnell element14
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    koukam ze na nemecky ebay uz jich nekolik je, takze je moznost to koupit rychle, ale ceny vyskacou na zbytecny castky
    kolem dvou dnu pred koncem castky od 40 do 80 eur. takze predpokladam ze konecna cena az stovku
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    rs to ma prave trochu jinak, tam neni zadny predpokladany dodani, zkratka clovek musi pockat na to az mu prijde pozvanka, diky ktere muze tu objednavku ucinit
    HELVETE
    HELVETE --- ---
    ANDY_WARHOL: ja to objednával taky nedávno, tak 14 dní maximálně a Farnell, ale dodání mi píšou July/August a to že dodržují one piece per person
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    mate stesti, ja to podal holt moc pozde, tak buhvi kdy budu na rade
    ovsem ja to objednaval u rs
    HELVETE
    HELVETE --- ---
    FREAZ: mě taky :)

    TOMI: a vyplnit se mi podařilo
    TOMI
    TOMI --- ---
    FREAZ: a podarilo se to ho vyplnit? me furt hazi chybu...
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    Raspberry Pi firmware updating - Hexxeh's Blog
    http://hexxeh.net/?p=328117855
    FREAZ
    FREAZ --- ---
    ANDY_WARHOL: Dnes mi prisla pozvanka na objednavku.
    BYDK
    BYDK --- ---
    Raspberry Pi dorazil, revoluční minipočítač na vlastní kůži - Root.cz
    http://www.root.cz/clanky/raspberry-pi-dorazil-revolucni-minipocitac-na-vlastni-kuzi/#0-5
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    az to nekdo rozjede tak dejte vedet jak velkou kartu jste v tom rozjeli...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam