• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FROORaspberry Pi - miniaturní počítač za 35$
    PETJU
    PETJU --- ---
    Kdyby nekdo chtel, tak tady mam jednu malinu navic.
    Porad zabalena v krabicce od Farnellu.
    Necham ji za 900,-
    HELVETE
    HELVETE --- ---
    Tak jsem dnes objednal Malinu a jsem zvědavej, kdy dorazí, tipuju začátek září ;)
    BYDK
    BYDK --- ---
    Doufam, ze za ten rok uz bude i poradny procesor a vic ramky. :)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    MADBANANA: Nejdriv za rok, imho.
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Kdy by mela bejt ta verze 2.0 s WiFi na desce? Ted stejne nemam moc cas si s tim hrat, ale vyhledove si to asi poridim :)
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    MADBANANA: neni fullhd :/
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    Pokud scháníte mini klávesnici tak rozhodně doporučuju:

    New 2.4GHz 2.4G Mini Wireless Keyboard with Trackball Mouse with retial box | eBay
    http://www.ebay.com/itm/New-2-4GHz-2-4G-Mini-Wireless-Keyboard-with-Trackball-Mouse-with-retial-box-/261036018417?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item3cc6f58af1

    Včera dorazila, šlape parádně, padne perfektně do ruky i když je menší než dálkáč k tývce :)
    A hlavně, pokud vás přestane bavit čučet na TV tak umí parádně ovládat kocoury, zvládá i dva naráz :D
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    LUDO: OK, blbej dotaz :D
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    Tak moje malina funguje. Jakou si k tomu mam koupit telku ? ;)
    BYDK
    BYDK --- ---
    No, taky bych chtel zapojit par veci pres UART a ak i SPI, ale problem je, ze ten script, co maji to jeste neumi. Nejaka verze pythonu 0.2.0 umi jen par veci. :| Takze si clovek musi imho jeste pocat. :|
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    MARECEK: to je mi jasny, ale prijde mi to trochu na palici to tam posilat pres bt
    predpokladam ze jeden bt uzivi vic pripojenych zarizeni, protoze ten bt tam bude primarne kvuli hands free
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    ANDY_WARHOL: tak zkus tu bt vezri ktera bude fungovat pres seriak - stejnak tam chces davat bt dongle a mas to bez jediny kapky cinu...
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    MARECEK: super, ale prave ja bych potreboval uz konkretni planek, jak to zdratovat dohromady, temhle vecem nehovim
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    MARECEK: kvuli ovladani z volantu
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    a co jsem tak nasel tak can se resi pres MCP2515 se kterym pak komunikujes pres SPIcko coz je docela pekny...
    http://ww1.microchip.com/downloads/en/devicedoc/21801d.pdf
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    AXTHEB: jo tak
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    MARECEK: Protoze chce cist data z obd
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam