• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FROORaspberry Pi - miniaturní počítač za 35$
    AQUARIUS
    AQUARIUS --- ---
    PISKVOR: Zas aspon budou levny second hand chytry televize... I kdyz od ty doby, co jsem ke smart tv pripojil Raspberry (puvodni model B), tak mam takovej pocit kvalitativniho skoku, ze jedina "pokrocila" vlastnost ty televize, kterou ted pouzivam, je automaticka regulace jasu podle urovne okolniho osvetleni... A uz jsem z TV i odpojil ethernet, stejne mela zakazanej pristup ven na internet od ty doby, co jsem zjistil, ze se pravidelne kazdej den budi a posila domu do Koreje asi 5MB dat...
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    KAERO: Takže si dumb user půjde koupit jinou smart tv - no prostě super!
    KAERO
    KAERO --- ---
    pripadne pokud google zase zmeni youtube api, tak nejnovejsi plugin bude nejspis v tomhle auditku:
    YouTube (IMPORTANT - READ FIRST POST)
    http://forum.kodi.tv/showthread.php?tid=200735
    nekde tam je i navod na instalaci

    coz me pripomina - tohle uz se parkrat stalo. nejaky web zmeni api a je potreba upravit plugin. ted si predstavte, ze mate televizi za 50 tisic, na kterou uz ale vyrobce nevydava updaty a smart tv je v pytli... no proste super! :)
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    NINE_OF_NINE: ten plugin co je v repozitářích blbne.
    Tenhle mě šlape ;)



    NINE_OF_NINE
    NINE_OF_NINE --- ---
    DOKKTOR: No to je jeden z efektu, aktualne jsem v tom plug-inu prihlaseny jako by prihlaseny, ale kdyz dam odhlasit vyhodi to login failed.
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    NINE_OF_NINE: musíš se přihlásit
    NINE_OF_NINE
    NINE_OF_NINE --- ---
    Mam Openelec s Kodi, youtube plug-in je nejaky nakopnuty a hlasi na vsechno bad request apod. Je nejaka moznost jako apt-get purge? Bezne odebrani a pridani nepomohlo.
    HONZAK89
    HONZAK89 --- ---
    HONZAK89: oprava: přidám ještě case na pi
    HONZAK89
    HONZAK89 --- ---
    VLASTIS: Praha a Praha východ only, sem měl asi napsat hned. přidán ještě čase z plastu.
    VLASTIS
    VLASTIS --- ---
    HONZAK89: Já bych měl. ale nejsem Pražák.
    HONZAK89
    HONZAK89 --- ---
    Kdyby tu měl někdo zájem, nabízím chladiče na R_Pi za odnos. Kdyžtak pošta.
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    Raspberry Pi 3 je žhavá záležitost | Diit.cz
    http://diit.cz/clanek/raspberry-pi-3-je-zhava-zalezitost
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Orange Pi Plus: software zraje jako víno - Root.cz
    http://www.root.cz/clanky/orange-pi-plus-software-zraje-jako-vino/
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    TEAPACK: v terenu k nemu pripojim laptop a neco s nim udelam. pracuju na ovladani pres IR, ale zatim mi vyhovuje PtP.
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    MARASAN: ok O.o pokud ale odpojím Rpi ze síťe tak je jedno, jestli poběží PtP nebo ne, když se k němu nikdo nedostane ne? a pokud je to pro místní programy, tak to může běžet na Local..
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    TEAPACK: neni to stejny, dhcp klient zabira pamet a jak vyprsi lease, tak se znovu pta na adresu, pokud RPi odpojis ze site, tak zadnou adresu nema, protoze nema server a pak nepobezi PtP apod.
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    MARASAN: no, pokud na raspi nechceš mít DHCP klienta, tak ti to nepomůže, ale ve funkčnosti je to naprosto stejný.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    MARASAN: myslim ze je to apt-get remove --purge dhclient3 nestacil jsem se vcera podivat do raspi.
    Kdysi jsem to vyresil tak ze jsem ten soubor dal readonly :D
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    RAINBOF: opravis /etc/network/interfaces a pak apt-get purge na toho spravnyho dhcp klienta. Uz nevim, jak se menuje na raspbianu, nastesti ssebou neveme CLI dhclient, kterej se da kdykoliv pouzit.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    TEAPACK: to pak je staticky pridelovana, ale furt ne saticka.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam