• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FROORaspberry Pi - miniaturní počítač za 35$
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    lehce ot ... pouzivate nekdo v kodi o2tv od orta na pi3?

    O2TV Go Kodi Addon Download
    https://www.tvaddons.ag/kodi-addons/show/plugin.video.o2tvgo/

    jede to asi 2 tydny uplne v poho a dneska mi to zaclo psat "no row with the given identifier exists .... "

    nekdo nejaky hint?
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    RUTHAN: nikdy nemas jistotu ze ti to procli. driv to bylo v klidu. ted se muze stat ze te chyti.
    kdyz jsem to ale resil HK mel sve zasoby vyprodane a stejne by se muselo cekat.
    osobne jsem preferoval SK protoze to proslo bez DPH a hlavne protoze to platil nekdo jiny
    GANDALFSEDY
    GANDALFSEDY --- ---
    RUTHAN: de, treba do anglie projde snad vsechno (zatim mi naclili akorat 3d tiskarnu a to uz sou 3 roky) jinak uplne bez problemu, mobily, nastroje, elektronika, hadry ... do ceska sem jednou nechal poslat mobil a curaci na celnici se rozhodli ze ta oficialni celni deklarace co je tam prilepena z toho totalitniho statu neni pravdiva a chteli fakturu a bez faktury se rozhodli to ocenit podle sebe a rekli si o clo a import v hodnote temer 50% ceny te veci proste totalni kokoti se kteryma se nedalo domluvit (asi snad jedine si nechat poslat kontejner a donest jim za to ze to prehlidnou flasku absinthu)
    RUTHAN
    RUTHAN --- ---
    LEXXA: Ono to nejde z Asie bez cla? Ja jsem prave na ty slovaky taky koukal, ale prislo mi to drahy, kdybych dal pryc DPH..
    HEINZZ
    HEINZZ --- ---
    zkusim to znovu, diky vsem co se ozvali ohledne nadsezene ceny.. = )
    [ OFFERINGNABÍZÍM: Raspberry Pi 2 model B + prislusenstvi / Praha / 1000 CZK ]

    //spam
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    RUTHAN: ja obhedbaval ze zlovenska. kdyz jsem si rozpocital clo mi 7e prislo jako fer cena.
    RUTHAN
    RUTHAN --- ---
    Ahoj,
    nechtel bych si nekdo objednat nejakej Ondroid z hardkernelu a slozit se na postovny?

    Jsem si vsechno pekne pridal do kosiku a pak pri pohledu na 31 dolacu postovneho jsem si objednavku zase rozmyslel.
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    SUK: tak na to přilep kukátko do dveří ;)
    SUK
    SUK --- ---
    THOMASMORTA: Ja bych radsi, aby to melo "vymenny objektivy". Tyhle fixed focus (ono to az tak fixed neni, da se to nasilim upravit) kamerky jsou na urcity veci k prdu, rad bych tam jebl rybi oko...
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    Nové oficiální kamerky pro RasPi:
    Raspberry Pi gets an 8-megapixel Sony camera upgrade
    http://www.engadget.com/2016/04/25/raspberry-pi-sony-camera-sensor/
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    PAPRIKODLAK: Tak to bude u teploměru vcelku problém. :D
    Nepodařilo se ti ho připojit na nějaký vyšší napětí?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    nebyl by jack vhodnej kdyz chces pripojit bluetooth repraky ?
    INSOMNIA
    INSOMNIA --- ---
    SUK: Tak to asi uplne nevyuziju. Me staci prehravac. Chci vyzkouset predevsim Volumio a RuneAudio, mozna i Moode. Pouzivate je nekdo?
    SUK
    SUK --- ---
    INSOMNIA: Audio server pro realtime audio aplikace. Predevsim pro nahravani nebo kdyz se ti nechce mr*at s ALSA, tak to napises pro JACK, kterej je jednoduchej a dobre zdokumentovanej.
    INSOMNIA
    INSOMNIA --- ---
    CABOWITZ: co je jack server nebo k cemu je to dobre? ja jsem zatim naistaloval prehravac Volumio pro prehravani FLAC a mam to pripojene do stereozesilovace pres digi coax.
    CABOWITZ
    CABOWITZ --- ---
    INSOMNIA: jo a chodi krasne i s jack serverem, takze na pi2 utahnes vice ruznych audioaplikaci.
    INSOMNIA
    INSOMNIA --- ---
    Pouzivate nekdo RPi 2 spolu se zvukovou kartou HifiBerry Digi+?
    KAERO
    KAERO --- ---
    tak jsem konecne zkusil beryboot, ktery spustil openelec na sitovem disku pres iscsi (openmediavault ve virtualboxu na desktopovem pocitaci).
    imho openelec jede stejne rychle jako z sd karty, a pozoroval jsem ze nekdy se zobrazi spatny fanart, ale nejsem si jist jestli to neni chyba vyssi verze openelecu/kodi (na sd karte mam 5.x, pres iscsi jsem zkousel 6.x)

    ale! berryboot je super vec. maji to hosi vymakane. budu dal pouzivat sd kartu, ale zaklad bude berryboot. prijde mi to lepsi nez noob od rpi foundation.
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    Apple Introduces Their Answer To The Raspberry Pi | Hackaday
    http://hackaday.com/2016/04/01/apple-introduces-their-answer-to-the-raspberry-pi/

    :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam