• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FROORaspberry Pi - miniaturní počítač za 35$
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    RAINBOF: jo tak, uz to chapu, ja sem myslel ze fake je u tebe podvod ale ty si myslel fake jako neorigos vyrobek pochybne kvality
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    ANDY_WARHOL: kdepak. jakejkoliv arm tohoto formatu za 100 dobrej ne ? Samo nejlip bude kdyz to bude origo. ale nez pokus o podvod bych bral fake.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    RAINBOF: to je divne prani, pokud nekseftujes s malinama :)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    ANDY_WARHOL: ja bych radsi aby to byl fake
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    RAINBOF: kdyz je to evidentni podvod, tak nemusis delat zadnou reklamaci, me napsal ebay zcela sam od sebe
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    SUK: ja myslim ze takhle by te cutli brzo z ebay. ale takhle je sance ze par lidi tu reklamaci neudela a oni maj kilco doma
    SUK
    SUK --- ---
    Taky jsem "koupil". Jestli to fakt dojde, bude me mrzet, ze jsem si neudelal par fejkovejch uctu :) Pokud je to fake, tak provedenej i docela radoby-duveryhodnym zpusobem (kdybych chtel obirat lidi, tvrdim, ze toho mam tisice a nechavam je objednavat po desitkach).
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    ok, ja se taky priznavam k objednavce, PayPal to jisti ;-)
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    btw, taky sem jedno na zkousku objednal :)
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    koupil sem na ebay neco od podvodnika a ozval se mi ebay a penize refundoval. takze strach mit nemusite
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    RAINBOF: asi tak. Navíc pokud vím tak paypal posílá ty peníze prodejci až když potvrdíš přijetí.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    REDSNAKE: jak to myslis ? stejne kdyz to neposle budou money back ne ?
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    RAINBOF: nevim no, mě přijde, že nemá moc možností jak to ošmelit na Ebay když ještě platíš paypalem....
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    ja myslim ze to bude nejakej vypecenej fake.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    taky jsem cpal do košíku dva :D
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    TOOMIX: jo ja to zjistil hned chtel jsem jich 10 :D
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Jsem chtěl koupit ještě jedno za kilo a nic



    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    TEAPACK: tak na corku sem to sacoval hned, proto sem se na to ptal. Cokoliv dalsiho resi ebay money back. Nakonec to ma cas nez prijdou komponenty na radio.
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    DOKKTOR: No, RPi3 z kilo bude asi slušnej fejk nebo čorka, dyť jenom konektory na tý desce jsou dražší...
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    díky, kloním se k rpi3 - je tam velká výhoda onboard wifi a bt = nemusím to ted hrotit v podobě donglů, stejně máme doma pomalý router. možná mě spíš zajímaly ještě jiné alternativy. h265 oželím, nemám ani tak velký monitor a ripy filmů su zvyklý tahat tak nejak podle velikosti, disk nemá nekonečnou kapcitu, projektor ani nemá takové rozlišení, takže s h264 ještě dlouho vystačím. takže sem objednal to rpi3 za kilo a budem vidět :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam