• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FROORaspberry Pi - miniaturní počítač za 35$
    MUXX
    MUXX --- ---
    ATOMSK: Nasel jsem to v addonech. Nevim ale jestli oficialni nebo jiny repo. Kazdopadne to funguje.
    ATOMSK
    ATOMSK --- ---
    MUXX: mazec, a docker máš spuštěný jako appku pod LibreElec nebo někde pod OS?
    LASICE78
    LASICE78 --- ---
    MIKEKT: mam tento http://www.belkin.com/us/support-product?pid=01t80000002G1rfAAC uz dlouho tak jsem ho zkusil a jede dobre zatim jsem zkousel snes nes sega genesis c64 mame
    a jeste tento https://www.ebay.com/...h-PS2-PS3-PC-USB-Universal-Arcade-Fighting-Stick/1400115359?iid=172511409423 na nektere mame hry a taky v pohode akorat mi moc nesedi tlacitka a paka tak to zkusim vymenit za jine a nebo si vyrobim vlastni ;)
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    LASICE78: co používáš za ovladač na hraní?
    LASICE78
    LASICE78 --- ---
    GANDALFSEDY:diky moc to je ono, uz tam valim romky z c64 :) valim to pres putty klienta, pres webove rozhrani recalboxu se mi to nepodarilo
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    PECA: jo ebay to neuznalo. vrátili mi prachy :)
    GANDALFSEDY
    GANDALFSEDY --- ---
    LASICE78: REDSNAKE: jestli je to jak retropie tak staci nahrat romky a dany emulator se objevi v nabidce, kdyz tam je jen prazdnej addresar na romky tak se ten emulator nezobrazuje ...
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    LASICE78: stahnout bokem, jestli je to jak v retropie
    LASICE78
    LASICE78 --- ---
    mam Rpi3, chci to prevazne na retro hrani, pripravil jsem si sd kartu s recalbox verze 17.11.10.2 vse funguje, akorat tam mam pouze 6 emulatoru, jak se aktivuji ostatni? nebo je musim sosnout a doinstalovat? je to moje uplne prvni, tak sry za lama dotazy
    PECA
    PECA --- ---
    RAINBOF: Nějaká pozitivní odezva? Mě se vrátili prachy, ale chtěl jsem vrátit prachy.
    MUXX
    MUXX --- ---
    REDSNAKE: Mam libreelec a dal jsem si tam docker a vsechno beham v dockeru. Na tyhle veci super.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    Ahoj,

    máte někdo zkušenost nebo nějaké ponětí o rozchození webového serveru na Raspberry kde běží už OSMC? OSMC je založeno na debianu pokud se nepletu a proto jsem nainstaloval jako první apache2, což prošlo v pohodě, dokonce pokud si otevřu IP adresu raspberry v prohlížeči zobrazí se mi stránka apache, takže ok.

    Pak ale narazím při pokus o instalaci PHP - sudo apt-get install php libapache2-mod-php -y
    dostávám odpověď: Unable to locate package libapache2-mod-php

    Nějakej nápad co s tím?

    BOUMRY
    BOUMRY --- ---
    Me uz refundovali ;)
    No jo no za pokus to stalo
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    tak už mi z eBay přišel ten email taky. Jen mi ta žádost o refund nejde ani otevřít (android app + mobilní web), ráno to zkusim na desktopu
    FATTY
    FATTY --- ---
    vy jste blazni...
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    náááhodou, odkud sosnout hry pro retropie byste mi neporadili? Třeba do pošty, jestli ne veřejně....Předem dík!
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    už mám full refund, no, škoda :)

    Což mi připomíná, že už jsem si stihl objednat dva ovladače na retropie :D No nic, asi budu přehazovat karty:-/
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    MARASAN: jasne uz sem to dal
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    Zvolil jsem I want a refund, zkusite nekdo I want the item?
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    tez jsem obdrzel ;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam