• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    Tak jsem na dx.com asi před čtvrt hodinou plejsnul svůj órdr na dva lodní pytle a tři takové ty skládací lahve s karabinkou (samo, že fejkové). Celkem za závratných 444 korun - u nás by jen ty pytle přišly na min. 600 czk. Tak jsem zvědav, kdy (zda-li vůbec) dorazí.
    VXP
    VXP --- ---
    PriceAngels Cool Gadgets at the Right Price - China Electronics Wholesale Store - WorldWide Free Shipping
    http://www.priceangels.com
    VASAX
    VASAX --- ---
    RAINBOF: Neznám žádný další, co by měl solidní nebo zajímavý sortiment. Pak jsou nějaké, co mají free shiping od určité částky, ale je to všechno částka nad 22EUR a vzhledem k "veselé celnici"...
    VASAX
    VASAX --- ---
    První aktuální téma: LED žárovky... co jsem koukal tak na DX je jich docela mrda, a to i s cree emitory a tak, což u nás není vůbec k dostání.
    Já osobně mám doma 3ks od jednoho typu - jsou hodně žluté, chybí červená složka takže jsou pro hodně citlivé oko trošku do zelena. Jedna startuje tak o půl sekundy opožděněji než ostatní. Zatím fungují, mám je asi 5 měsíců. V lustru jsou tři, muj pokoj to osvítí uspokojivě, asi jako normální 40W nastavené stmívacím vypínačem tak na 2/3.
    E14 3W 260-Lumen 3200K Warm White Light Lamp Bulb (85~265V) - Free Shipping - DealExtreme
    http://www.dealextreme.com/p/e14-3w-260-lumen-3200k-warm-white-light-lamp-bulb-85-265v-47493

    Druhou mám tu, co jsou emitory otevřeně na plocho, do čtecí lampičky - dává klasické bílé světlo, na čtení dobrý, i je poměrně silná.

    Co jsem četl komentáře tak po DX, tak se reálná spotřeba pohybuje tak 1,5 až 2 krát, tzn když mám v pokoji 3*3W, tak to mám ve výsledku 18W. Rozhodně lepší jak 140 W v žárovkách...
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    jaky shopy mimo deal extreme jeste maj free shipping ?
    VASAX
    VASAX --- ---
    Prošku jste mi v tom šli naproti a je to tady! :)
    LLGHOSTLL
    LLGHOSTLL --- ---
    No faaajn. to šlo rychle.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    paráda!:-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam