• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    BASIK: já myslim že pokud nepoužiješ jejich formulář a udělíš jim tu plnou moc jen na rok tak po roce to už neplatí :)
    VASAX
    VASAX --- ---
    BTW dealextreme má teké US (což nás nevytrhne) ale i UK warehouse! Takže žádný tyhle drbačky se clem a dph. Bohužel, nápad je to dobrý, ale sortiment je malý a ceny jsou poměrně navýšené, takže tolik k tomu...
    VASAX
    VASAX --- ---
    LLGHOSTLL: Určitě clo (překročils 150 EUR) a rozhodně DPH (Překročils 23 EUR). S tím clem se dá trošičku doufat, z dph ne.

    A ono těch 23 EUR není finálních, pokud je to dárek neobchodní povahy, tak je ten limit větší. Ale nemám chuť zkoušet jak moc jsou celníci ochotní DX zásilku uvedenou jako gift tolerovat....

    BASIK: Důležité info!
    BASIK
    BASIK --- ---
    Jeste teda pro info, to udeleni plny moci na papiru od posty je trvaly, na to chce myslet. Takze pokud to clovek podepise a za rok mu prijde dalsi balik, kterej zachytej celnici, tak ho bude posta zastupovat automaticky. Chce to pripadne zase tu plnou moc na dalsim papire odvolat.
    LLGHOSTLL
    LLGHOSTLL --- ---
    BASIK: tak ok dik za info jdu si to vypočítat
    BASIK
    BASIK --- ---
    SMARIO: No posta se do toho vlozi tim, ze ti nabidne zastupovani v celnim rizeni. Pokud je clovek z Prahy (kde je jediny mozny misto, kde se to da resit osobne - je to v tech papirech napsany) a ma dost casu, tak z toho postu muze vynechat.
    SMARIO
    SMARIO --- ---
    BASIK: tam je moznost z toho postu vynechat? mi z USA dorazila zasilka a posta se do toho vlozila sama...
    BASIK
    BASIK --- ---
    SMARIO: a 180 Korun poste, pokud se nechas zastupovat v celnim rizeni :)
    SMARIO
    SMARIO --- ---
    LLGHOSTLL: nejspise DPH a CLO
    LLGHOSTLL
    LLGHOSTLL --- ---
    Trochu OT ale tady to někdo bude vědět. Jak to funguje se zásilkou za 219 USD z ameru? Co všechno teda ještě navíc mi dají k zaplacení? Ví to někdo přesně prosím?
    VASAX
    VASAX --- ---
    Hele máte zkušenosti někdo s něčím takovýmhle:
    Mini DVB-T Digital TV USB 2.0 Dongle Stick w/ Remote Controller - Black - Free Shipping - DealExtreme
    http://www.dealextreme.com/p/mini-dvb-t-digital-tv-usb-2-0-dongle-stick-w-remote-controller-black-123305

    Funguje to u nás, má to rozumnou kvalitu signálu, etc..?
    VASAX
    VASAX --- ---
    JACQUES157: Taky jsem na to koukal, IMHO zbytečná frajeřinka...
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: Me to trackovani minulej rok fungovalo... Akorat sem musel dat "item tracking" misto toho "package tracking"... Ale bylo to vzdycky dost debilni... Mohli by ten balicek i s trasou kreslit na google maps... Taky u levnejsich zasilek to ne vzdycky funguje...
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    hele a neobjednávali jste si někdo ten windmill na solární pohon?Se mi to jen líbí, jako taková blbůstka, ale chtěl bych si to dát do kanclu na stůl, kde jsem bez možnosti dopadu přímýho paprsku a protože jsem si objednával autíčko na solární pohon, který ve stínu nejede, chtěl jsem se zeptat, jestli s tim windmillem nemáte někdo zkušenosti.
    JACQUES157
    JACQUES157 --- ---
    KOOTCHA: http://www.intimategadgets.com/

    me ted zaujala tahle blbost, jen si myslim ze to na klicich vubec nebude drzet.. resp. pokazdy kdyz to budu chtit pouzit, tak to vlastne vyndam pryc. kdyby to melo nejaky klasicky ocko tak udelali lip..
    Utili-Key Key Style 6-in-1 Multi Tool Keychain - Free Shipping - DealExtreme
    http://www.dealextreme.com/p/utili-key-key-style-6-in-1-multi-tool-keychain-121327
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    já to měl taky za 14 dní doma.Kde ej ta dx erotická sajta?
    VASAX
    VASAX --- ---
    Hodím sem můj oblíbený odkaz :)

    USD americký dolar, historie kurzů měn
    http://www.kurzy.cz/kurzy-men/historie/USD-americky-dolar/
    VASAX
    VASAX --- ---
    BURAN: Jsme na tom podobně, co tam mají ten nový systém tak je to o dost neprůhlednější, pochopil jsem že už to neukazuje ty kroky "collecting" "packaging" "sending" atp... ale jen zaplaceno, odesláno. takže nevíš, na čem to trčí.
    Doufám že to alespoň pořád rozdělují, když v dohledné době nemají (jedno zboží, co jsem so objednal, takový ten otvírák, mi přišel až cca po 4 měsících... tedy přišel asi po 18 dnech, ale odeslán byl po té době)
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    BURAN: já to měl za 15 dní (nepracovních, všech) v ruce.
    BURAN
    BURAN --- ---
    od 13.3. kdy potvrdlili prijeti platby stale cekam az se stane neco dalsiho. zatim nic, akorat tam visi ze Payment confirmed.... uz je to dlouhy!!! :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam