• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    GREGI
    GREGI --- ---
    ja myslel ze pp si bere nejakejch 5 az 10% ne??
    VASAX
    VASAX --- ---
    No lidi tvrdili že je to default nastavené na bance plátce, já to měl nastavené na převod u PP. Porovnal jsem experimentálně kurzy a banka z toho vyšla pro mě líp. po prvním přepnutí to zůstane přepnuté.
    SHARK
    SHARK --- ---
    aha tak to jo, ja myslel jestli to nekde neni default, no az budu nekde neco platit tak se na to podivam, dik
    VASAX
    VASAX --- ---
    SHARK: Bohužel to nemá samostatné nastavení, ale přepíná se to v jednom kroku platby... sám by mě to nenapadlo, kdybch na to náhodou nenarazil když jsem kurzy řešil hlouběji...
    SHARK
    SHARK --- ---
    VASAX: no tak ja kurzy na Paypalu ani nijak neresil, to se prepina kde?
    VASAX
    VASAX --- ---
    SHARK: Já jsem to pochopil, neboj. Jen jsem to rozšířil. On ten kurz na PP je trochu nevýhodnější oproti tomu, co mám u ČS, takže jsem si to přepnul... škoda že jsem na to nepřišel dřív, ušetřil bych pár stovek...
    SHARK
    SHARK --- ---
    VASAX: vzdyt to byla ironie :)
    VASAX
    VASAX --- ---
    SHARK: To mě hodně bolelo, no :). Bere si prachy leda když používáš jejich kurz, a ne kurz své banky. Ne tak úplně ale bere.
    SHARK
    SHARK --- ---
    VASAX: no jasne tech 50 kc pri autorizaci karty a pak ti je zase pri nasledne platbe vrati :)))
    VASAX
    VASAX --- ---
    SHARK: Já asi tak ... nespočet krát.. teď mám asi tři takový :). Nic se neděje, pokud to trvá dlouho tak je dobrý se optat na supportu, jinak nezbývá než čekat.
    FILTHY_SAD_EMO: Ty adaptéry jsou na hovno, ať je to čína nebo není.
    GREGI: Paypal si bere prachy?
    GREGI
    GREGI --- ---
    AXTHEB: ne... nemam na uctu tolik penez abych se o nej mohl nejak vyrazne bat;) a paypal si bere prachy a na to jim seru
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    kolonky s cislem kreditky? Ty neplatis paypalem?
    GREGI
    GREGI --- ---
    jo nejde mi do kolony s cislem kreditky nic napsat:/ sem jedinej? zkusel sem IE a chrom a ani v jednom to nejde://
    GREGI
    GREGI --- ---
    videl sem na dx kdysi takove ty "Svetelovodne kabely" ne ty z ledek ale takove ty jak se davaj do vanocnich stromku nebo na stropy jako simulace hvezd... jen nejak nevim pod cim to hledat... nejakej napad nekdo?:)
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    tyve tak odvolávám co jsem odvolal...
    objednal jsem si 6 věcí a jdna z nich byla na back order.Tak jsem tam s nima řešil a vybíral něco místo tý položky, abych nemusel čekat a mohli mi to poslat.Když už jsme na 3 pokus našli věc, kterou maj skladem, tak mi napsal, že to odesílaj (přičemž status stále back order) a dneska mi přišla jedna věc z těch 6ti a to ještě jiná, než jsme si potvrdili (ale byla v rámci objednávky)...mě trochu nasrali
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    TOM: super tips! takovejch vic
    TOM
    TOM --- ---
    díky za plusy... příkladem jsem vám ale koukám nešel .)
    a to jsem to smolil.. půl hodiny určitě :)


    JOHNNY: tak kdybych měl doma bazén... anebo chodil do šestý třídy základky a strašil holky na koupáku... možná :)
    JOHNNY
    JOHNNY --- ---
    TOM: diakritika... ale moje varianta je lepsi ne? .)
    TOM
    TOM --- ---
    JOHNNY: jo "PÉRA", a ne "pera".... ahááá :)))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam