• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    WERT: minulý týden mně došla tato
    http://dx.com/focus-adjustable-cree-160-lumen-1-mode-white-led-headlamp-1-x-aa-1-x-14500-105978
    a su maximálně spokojený. je to na jednu AA baterku. nevím teda eště jak moc dlouho vydrží, páč sem s tím jel na kole asi 3x, ale ten nejširší kužel má průměr asi 3-4m a dosvit cca 10m a ten ostrý dálkový mód má dosvit odhadem přes 50m.
    WERT
    WERT --- ---
    nekdo nejakej tip na co mozna nejlepsi svitilnu, na nejakou tuzkovou baterku, nebo dve?
    Co jsem na DX koukal tak se delaj Aurory ale nejsou na standard baterky. Chci to pouzivat na helmu na kolo kdyz nekde zatmim, specialni baterky moc nechci. Nechci se zabyvat nabijenim apod...
    GREGI
    GREGI --- ---
    VASAX: aha.. tak to sorry:)
    VASAX
    VASAX --- ---
    GREGI: JO to co jsi napsal se týká refferal points, ne dx points...
    WENDIGO
    WENDIGO --- ---
    Taky na ne cekam, dejte vedet az budou.
    VASAX
    VASAX --- ---
    KOOTCHA: Mám je v hledáčku, ale jak píšeš, dočasně nedostupné.. no
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    jako hrubě doporučuju tyhle sluchátka o kterých už jsem psal
    Genuine Sennheiser CX55 In-Ear Stereo Earphone with Carrying Bag (3.5mm Jack/120CM-Cable) - Free Shipping - DealExtreme
    http://www.dealextreme.com/p/genuine-sennheiser-cx55-in-ear-stereo-earphone-with-carrying-bag-3-5mm-jack-120cm-cable-34760
    sice jsou dočasně nedostupn, ale snad je ještě dostanou.
    Za ty prachy naprosto neúměrně skvělej zvuk...skutečně upozorňju na to, že "za ty prachy"..I když myslim, že jsem docela audiofil a že mi stačej naprosto.
    VASAX
    VASAX --- ---
    GREGI: Fakt? Toho jsem si nevšiml, kde?
    GREGI
    GREGI --- ---
    VASAX: proscital sem to zhurba ajestli to dobre chapu tak od 100 bodu mas narok na prevedeni na cash ci kredit na normalni nakup
    VASAX
    VASAX --- ---
    GREGI: Zatím nijak... je tam kupa věcí, ale spousta z nich už je vyprodaná a ty, co nejsou, jsou na prd
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    dal jsem založit diskusi vo blbostech co sebou taháte, myslim že to s Dealextreme silně souvisí, takže mužete zahlasovat pro...

    [ WOJTYLA @ nyx :: kluby :: hobby, sport ]
    CODE
    CODE --- ---
    v Bonus klubu ... je tam par Gadgetu
    GREGI
    GREGI --- ---
    nevite nekdo jak uplatinit ty dx body?
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    objednávali jste někdo nějakou navigaci?
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    VASAX: Mno, umí být až 10%, ale uznávám, že je většínou menší. Každopádně DPH se pak odvádí i ze cla.
    VASAX
    VASAX --- ---
    OTAKAR: A vzhledem k tomu že clo je oproti DPH směšné procento, je to stejně fuk...
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    PISTA1: Nemáš úplně pravdu, do 22 Eur je osvobození od DPH a cla, do 150 Eur pak jen od cla.
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    FEEX: hele já nevim, jestli to funguje paušálně, ale přihoď si do objednávky tuhle položku a ta by to měla řešit...imho

    Drop Shipment and Gift Service (Removes DX logo from package) - Free Shipping - DealExtreme
    http://www.dealextreme.com/p/drop-shipment-and-gift-service-1888
    FEEX
    FEEX --- ---
    JAZZZ: hmm dik, asi se mi vyplati je koupit tady se slevou co dostanu k mnozstvi....
    JAZZZ
    JAZZZ --- ---
    FEEX: pokud musis jako firma zaplatit clo, tak si musis na prislusnym urade zaridit nejaky dementni celni cislo, ktery je totozni s ICO jenze ty hovada to nemuzou defaultne aktivovat vsem, ale musis si tam nekam zajit s vyplnenym papirem. pak se podivaj dovnitr, zjistej treba ze sice to je na 50$ ale protoze jde o treba vzorek procesoru tak ani zadny clo nevymerej. ale hlavne ze i pro zbytecny lidi se prace vymysli :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam