• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    RIVAN
    RIVAN --- ---
    OTAKAR: Dík :)
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    RIVAN: Všechny co mám mají plus u diody.
    RIVAN
    RIVAN --- ---
    Blbá otázka, koukám tu na to pět minut jako debil, kam v té baterce patří plus a kam mínus ? :))
    RIVAN
    RIVAN --- ---
    Já si nedávno objednal nějakou svítilnu z těch dealů. Ale co me prekvapuje že odešla později než baterky a nabíječka, ale je tu dřív... tak doufám že se to někde neztratilo.
    VASAX
    VASAX --- ---
    ¨Jako jediná věc jistá je, že na DX neumí pořádně anglicky :D.
    Jsem jim včera odepisoval na dotaz na dostupnost produktu s tím, že bych si na produkt rád počkal, ale ať mi zjistí zhruba jak dlouho to bude trvat a dají mi vědět. Pokud mi to přijde jako moc dlouho, tak bych to změnil na tenhle SKU ****.

    A jejich dnešní odpověď: změnila jsem tu objednávku, zkontrolujte si to, děkuji

    :D
    VASAX
    VASAX --- ---
    A čelovku tuhle:
    Retractable 1-LED White Light Zoom Headlight - Black - Free Shipping - DealExtreme
    http://www.dealextreme.com/p/retractable-1-led-white-light-zoom-headlight-black-102061
    Síla docela dobrá, bliká to i vzadu, takže dobrý na kolo.
    tři AA sice vydrží déle jak AAA, ale jsou a) těžší a já tam mám nabíjecí, které jsou o trochu statnější než alkalické, takže tu je trochu problém s kontaktem, takže se tam musí pořádně a pečlivě vsadit.
    Druhá, zásadnější nevýhoda je šířka nejširšího paprsku: na čelovku poměrně úzký, spíše jak baterka. Pro práci na blízko to bývá občas opruz... Ale to se podle té hlavy dalo čekat...
    VASAX
    VASAX --- ---
    Já jsem teď obdržel:
    NF-X8455 Flood-to-Throw Zooming CREE Q3 WC 3-Mode 160-Lumen LED Flashlight w/ Clip (1xAA / 1x14500) - Free Shipping - DealExtreme
    http://www.dealextreme.com/p/nf-x8455-flood-to-throw-zooming-cree-q3-wc-3-mode-160-lumen-led-flashlight-w-clip-1xaa-1x14500-90381
    A super - nastavení šířky paprsku je kolečkem, cože je pohoda, protože to drží, přepíná se mód jemným kliknutím, má to solidní sponu, svítivost dobrá. Jedna AA.
    VASAX
    VASAX --- ---
    KOOTCHA: U (českých) rákosek - lidovka - jsem se na ni nedávno díval, asi za kilo, ale nemá "cree emitor" ale obyč vysokosvítivou ledku. Ale jinak je nachlup stejná.
    OTAKAR: No ani nebude. Já bych se držel výkonu a emitoru... ultrafire je jen značka. Je u ní jakási záruka, že bude určitě v pohodě, ale u těch ostatních je trochu risk, avšak zatím se mi z 80% oplatil a dostal jsem přinejmenším něco stejně kvalitního za menší cenu.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    KOOTCHA: aha...takže vlastně oba od začátku řikáme to samý v kontextu ceny je to slušný spotřební zboží...sem rád že sme si tak pěkně pokecali:-)
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    tu du dun tun :)
    Je to adekvátní ceně.stejně jako imho všechno zboží z DX a v tomhle případě i mimo něj.Na běžný užívání mi stačí bohatě.Do jeskyně na laně bych s tim nelezl.Rozhodně to ale nenazval kvalitním zbožím.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    KOOTCHA: sem nákej zmatenej čoveče...tak je nahovno nebo nejni....

    KOOTCHA --- --- 12:09:03 15.5.2012 --- 01:17 :: sledované diskuze1 odpověď
    WOJTYLA: s tebou je prima diskuze zaručená.Bohužel teda ale asi úplně nerozumim tvojí následný poznámce s kvalitou.Ale každý svýho štěstí strůjcem.Já jen vim, že je ta čeovka na hovno a že se dá sehnat levnějc, tak to píšu.Nedělejt si z toho hlavu.
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    WOJTYLA: to už mě ani tak nezajímá...
    btw já neřikal, že je na hovno.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    DOKKTOR: je to těžký na hlavě? chtěl bych neco lehkýho jen tak když strčim hlavu do náký díry a potřebuju mít volný ruce...a chtěl bych teda aby to trochu svítilo...nechce se mi ovšem vyhazovat za to 1200 jako za nákou značkovou páč takovýho využití pro to zase mít nebudu...


    KOOTCHA: čelovka je nahovno a dá se sehnat levnějc...myslim že už sem tu někde zminoval že jsem tu informaci zachytil a že za ní děkuju...

    ted bych spíš potřeboval radu jakou čelovku si teda koupit, páč když je nahovno tak mě nezajímá že je nekde levnější, páč nahovno čelovku nechci ani zadara...
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    WERT: Pokud ti nejde o svítivost, tak klidně :) noname vs Ultrafire bude dost citelný :)
    WERT
    WERT --- ---
    a co tohle za 6 USD, a clovek dostane dve, jednu muzu dat na riditka druhou na helmu, nebo obe dve na helmu :)

    9 LED Flashlight 20000mcd 2-pack - Worldwide Free Shipping - DX
    http://dx.com/9-led-flashlight-20000mcd-2-pack-1255?item=6
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    WOJTYLA: s tebou je prima diskuze zaručená.Bohužel teda ale asi úplně nerozumim tvojí následný poznámce s kvalitou.Ale každý svýho štěstí strůjcem.Já jen vim, že je ta čeovka na hovno a že se dá sehnat levnějc, tak to píšu.Nedělejt si z toho hlavu.
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    WOJTYLA: podobnou čelovku sem měl doteď, akorát od vietnamců a bylo v ní tuším 9 LEDek, jinak tvarově stejná. to že svítí nahovno řešit nebudu, protože tady v té tvojí svítí neco jiného než 9 LEDek, ale musím podotknout, že je prostě velká a těžká a ty šrouby na ohýbání se za chvilku vychodí a utahovat taky nejdou do nekonečna.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    KOOTCHA: mno vzhledem k tomu že baterka z DX za 10$ mi drží stejně jako baterka za mnohonásobně víc tak nevim jakou máš představu vo kvalitě ty, ale mě stačí že to svítí a nerozbilo se to...

    že jí maj vietmanci jsem zachytil už poprvé...asi sem málo tleskal, takže díky moc za informaci že jí maj vietnamci levnější...plác,plác, tlesk, tlesk...
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    tak nevim, jestli máme jinou představu o kvalitě, nebo objednáváme z jinýho krámu, ale tvý letitý zkušenosti jsou jistě vypovídající. :))

    já jen řikám, ež maj za menší cenu úplně tu samou čelovku vietnamci.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    KOOTCHA: kvalitní - materiálem, provedením a spolehlivostí...zatim všechno co sem si z DX kdy oblednal za ty leta tak bylo dobrý, za tu cenu co to stálo až super...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam