• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    Cool Gadgets at the Right Price - Worldwide Free Shipping - DX
    http://dx.com/clearance
    MUXX
    MUXX --- ---
    nevideli jste nekde molitany na koss porta pro?
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    OTAKAR: hele stejná pohádka, ale nakonec jsem něco vybral a poslali mi to na 4x :) ale už mám všechno.Taky po 2 měsících.
    VASAX
    VASAX --- ---
    OTAKAR: Já mám pocit že už je znám všechny :D. Beztak za každým z těch jmen a obrázků sedí 5 dalších lidí :D
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    VASAX: Se mnou si píše chelsea :)
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    VASAX: Jo, ty jejich americký jména jsou úsměvný, kor když to píše takhle: "very sorry ,none of 4 items is available now ,other more tiems ?"
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    WERT: JAsně, ale když ti řeknou, že není skladem, tak tím myslí i u dodavatele, prostě že to není a NEBUDE :)
    VASAX
    VASAX --- ---
    Taky vás pobaví, jaké mají ty jejich amerikanizovaná pseudojména? Já osobně bych měl víc důvěry když by se podepsal původním třeba Xui lin než Iemon, nebo Euphemia...
    VASAX
    VASAX --- ---
    WERT: Tak oni berou v tomhle kontextu jako skladem když je to dostupné od dodavatele.
    VASAX
    VASAX --- ---
    OTAKAR: Taky mi teď zbyla jedna položka a vyměnili to za podobnou, doplácet jsem nemusel (půl dolaru :D), za dva dny mi přišlo že shipped.
    Ale je pravda, že jsem jim psal, že si ještě zkusím počkat a ať mi orientačně zjistí, jak dlouho bych musel čekat, a že bych to případně, pokud by to bylo dlouho, šlo tedy vyměnit za tenhle SKU, ale že bych raději to menší provedení, tak si raději počkám. A oni mi odepsali něco ve stylu
    OK, order is changed for SKU xxxxx, have a nice day,
    podepsán nějaký trapný americký pseudonym....

    Jo člověk po nich nemůže často chtít komplikovanější operace
    a) komplikované věci poserou
    b) jejich angličtina na to nestačí.
    WERT
    WERT --- ---
    OTAKAR: ja myslim ze skladem nemaji temer nic ne? Vsechno totiz objednavaji od ruznych vyrobcu az potom co dojde objednavka, nebo mel jsem za to ze to takhle delaji... proto jedna objednavka prijde vzdy natrikrat
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    Musím si vám postěžovat na DX support, z objednávky neposlali jeden předmět, asi po měsící jsem jim psal, jak to s ním vypadá, že prý není skladem, jestli chci něco jiného. Tak jsem vybral něco, u čeho se píše, že je skladem, ale odpověděli, že taky bohužel není skladem, jestli chci něco jiného. Další taky nebyl skladem. Tak jsem vybral rovnou 4, ať vybere nějakej, kterej je skladem. A žádnej nebyl? Přemejšlím, jestli si ho nezkusím normálně objednat, abych zjistil, jestli mě nelakujou :) Přijde mi to takový divný. Ale je fakt, že když se mi dřív stala podobná situace, tak náhradní předmět normálně poslali.
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    GREGI: no ale stejne... podivej se jak to v cine vypada, mam dojem ze tam moc kvalitni antikoncepci nemaj :-D kdyby umeli vyrobit kvalitni kondomy, tak nemusi mit zakony proti rozmnozovani, dane z potomku a nevim co este...
    VASAX
    VASAX --- ---
    TOM_HOST: Tam toho mají celkem dost.. tak to asi bude oříšek...
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    VASAX: Komplet ... Nicevo
    VASAX
    VASAX --- ---
    WOJTYLA: Má zkušenost je teda naopak 3 týdny od odeslání...
    TOM_HOST: A ten deal jsi proklepl podle keywordů?
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    mě z toho uši ještě nebolely, ale je to asi dost individuální.
    TOM
    TOM --- ---
    a nebolí to po delším používání?
    já občas na noc musel použít špunty (obyčené - ne sluchátka), a vždycky mě k ránu vzbudila bolest
    a to jsem vyzkoušel všechny možné druhy

    můj na dx vypěstovaný koníček nakupování pičovin se projevil - nechal jsem si udělat ušní tvarovky na míru:
    Ochrany proti hluku a vodě
    http://www.interton.cz/producton/NoiseAndMoistureProtection.aspx
    za 700,-
    a bylo po problému - neskutečný luxus .)
    dělávali i sluchátka pro audiofily - tam byla ale cena kolem 10tis :)
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    ANARCHY: bych šel radši do tohodle.Nečekáš měsíc, je to podobný, je to z čech a jako nyxák máš 10% slevu, myslim... :)

    "třízávojový" silikonový in-ear špunt | Sluchatka.net
    http://www.sluchatka.net/trizavojovy-silikonovy-in-ear-spunt/

    případně já mám a můžu doporučit tohle
    Etymotic ER-20 EtyPlugs - HiFi ucpávky do uší | Sluchatka.net
    http://www.sluchatka.net/69-etymotic-er-20-etyplugs-hifi-ucpavky-do-usi/
    KURE
    KURE --- ---
    ANARCHY: tyhle "ucpavaci" sluchatka potlaci okolni hluk docela dost. nesrovnatelně víc než obyč špunty.
    ja sem je z wolkmena vymenil protoze sem mel pocit ze diky nim netusim co se kolem mě děje. a nebyly to zadny hifi .
    Amazon.com: Oem Jabra Bt3030 Dog Tag Music Stereo Bluetooth Headset: Cell Phones & Accessories
    http://www.amazon.com/Jabra-Bt3030-Stereo-Bluetooth-Headset/dp/B00164CRDC
    esli izolujou dost na to abys s nima střílel to nevim :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam