• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    JOPS
    JOPS --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: to co bych bral ja, tak je SOLD OUT...

    nejakej tip zajimavej ? :)
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    RIVAN: jo, tohle. Aniž bych cokoliv chtěl, jedou mi domů dvě věci.
    VASAX
    VASAX --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: tohle?
    DX Offers - Group Buying Site Of DealExtreme, Get Hot Deals Here
    http://offers.dealextreme.com/
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    hele tak mi došly ty sluchátka....zatim dobrý zkouška uvidim jak zejtra až pojedu do práce...šíleně basujou teda takže sem si musel dát ekvalizer na "Live" kde jsou basy zase dost potlačený...no halt telefon no...
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    na dx.com udělali slevovou stránku. to mě zabije!
    VASAX
    VASAX --- ---
    AXTHEB: Víme, víme. :)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    VASAX: Bohuzel neni dulezita realita ale pohled policie a soudu a ten je v Anglii hodne ujetej.
    VASAX
    VASAX --- ---
    HARVIE: Fatálně ti do důležitých orgánů můžu zabodnout klidně i šroubovák, lepší propisku, teploměr na grill, rozbitou láhev, jídelní hůlky (a to jsem se jen rozhlédl okolo sebe).
    Tahle debata už 100x proběhla v Nožích a nebudeme ji tady opakovat :)
    WENDIGO
    WENDIGO --- ---
    HARVIE: Vis co uz jen pro to ze ackoli to nedava zadny smysl na sebeobranu improvizovanymi zbranemi se pak u soudu nahlizi uplne jinak nez kdyz se branis nozem/obuskem

    Jinak tu lopatku maji na ebay od 60$ ale trochu risk aby to byl vazne origos a ne nejaka levna kopie.
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    JAZZZ: Mozna nam je nechaj cinsky vojaci, kdyz jim pomuzem dezertovat :-D
    WENDIGO: No tak misto "ale strazniku to neni nuz, to je lopatka" uz muzes rovnou rikat "ale strazniku to neni nuz, to je maceta" :-D ale je fakt, ze realne ti nikdo asi ostrostl lopatky kontrolovat nebude, stejne jako me v parizi nikdy nekontrolovali dylku noze, kterej bych tam spravne mit nemel... Nicmene noze sou nebezpecny, protoze je nekomu muzes fatalne zabodnout do dulezitejch organu. Nevim jak tam regulujou treba sekery... Ale lopata se pravdepodobne nekde zastavi, ze to daj v nemocnici dohromady... pokud na to nepudes takhle: http://theoatmeal.com/comics/shovel
    WENDIGO
    WENDIGO --- ---
    HARVIE: To by bylo dobre do anglie a vubec zemi kde maji omezeni na noze, multifunkcni cinska bojova lopatka asi zakazana nebude :D
    JAZZZ
    JAZZZ --- ---
    HARVIE: nojo ale kde ji sehnat? ty z DX budou nejakej lacinnej sunt, co se pri sekani hned ohne
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    SHARK: No ja vim, ze nekdy funguje "item tracking" a nekdy ten druhej tracking... asi podle velikosti zasilky
    MONOTYPEK: tak to prekvapila spis posta...

    KURE: VASAX: Omyl! Kdyz lopatku z ciny, tak jedine tuhle:
    Chinese Military Shovel WJQ-308 (HQ + Full length) - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=b60OZhrTB6o
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    MONOTYPEK: jojo taky sem neco objednával předminulej tejden a mám to na poště...
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    MONOTYPEK: DX překvapil. 15. koupě - 21. shipping - 30. dorazilo
    VASAX
    VASAX --- ---
    KURE: Tu mají na DX do cca 10 USD, takže to vyjde koukám nastejno jak s ebay, pokud jich nebudu brát víc a půjde se domluvit se zasilatelem.
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    KURE: Přesně tuhle jsem měl a vydržela přesně ani jedno kopnutí, ihned se ohla :)
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    Měse jen líbí jak je na všech těch lopatkách to nejdůležitější a jediný k čemu se to dá použít, protože když s ní kopneš do trošku ztvrdlý hlíny tak se ten plechovkovej plech hned ohne :(

    Ať žije velkej otvírák na pivo :D
    KURE
    KURE --- ---
    VASAX: on DX je v podstate docela drahej.
    tohle neni uplne ono ale rekl bych ze tady lezi ten zakopanej pes
    Mini Survival Folding Shovel Spade Emergency Garden Camping Hiking Outdoor Tool | eBay
    http://www.ebay.com/itm/Mini-Survival-Folding-Shovel-Spade-Emergency-Garden-Camping-Hiking-Outdoor-Tool-/320859031364?pt=UK_Home_Garden_GardenEquipment_HandTools_SM&hash=item4ab4b04744
    VASAX
    VASAX --- ---
    GREGI: dráž, tomu rozumím, ale takhle levněji? I s tou slevou by to musel prodávat v podstatě za nákupku, při dnešním kurzu spíše pod cenou
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam