• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    VASAX: třeba když jdeš sněhem. Nebo když přeskakuješ nehluboký potok, a musíš do něj rychle skočit.
    Nebo v poušti proti písku. Anebo proti bordelu, aby ti nenapadal do bot. Nebo do mokré trávy. Prostě pro tůristy.
    VASAX
    VASAX --- ---
    TOM: Zrovna jsem o držáku přemýšlel. Ta c2 má jaký průměr?
    VASAX
    VASAX --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: K čemu je to dobré, konkrétně?
    TOM
    TOM --- ---
    mám doma tři http://www.dealextreme.com/p/universal-bicycle-mount-8274?item=2 držáky svítilny na kolo
    univerzální
    idálně na cree c2
    (já si podle obrázků myslel, že to bude pasovat na moji c3 :/
    nechcete někdo?
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    Outdoor Snow Protection Leg Cover Guard - Orange - Worldwide Free Shipping - DX
    http://dx.com/p/outdoor-snow-protection-leg-cover-guard-orange-105184

    takže, pánové, tohle byl kup par ekseláns. 10 dolarů, a jsou to návleky SALEWA. vypadají (jak řekla moje žena) líp, než její návleky za pětistovku.
    vypadají fakt kvalitně.
    VASAX
    VASAX --- ---
    Já bych byl vděčný za nějakou praktickou zkušenost, nejlépe... skenoval někdo ty diskuze pod nějakými nejoblíbenějšími navigacemi?
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    já mám se svým HTC problém, že se mi za oknem přehřívá, takže nad něčím takovým uvažuju... A to dost silně. Ten velký displej bude dobrý, a tím, že tam jsou WIN, tak je jistota, že to iGo tam dycky projede. A potom, co mě ta navigace krásně protáhla až na Rudé Náměstí bez jakýchkoliv problémů na ní fakt nedám dopustit.
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    koukám.dík
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    a je dokonce i s couvací kamerou.
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    KOOTCHA: http://dx.com/p/7-0-touch-screen-wince-5-0-gps-navigator-w-rearview-camera-bluetooth-av-in-4gb-europe-maps-tf-card-72297

    já bych šel do něčeho takového. Vymazat všechno, co nepotřebuješ, odinstalovat jakokoliv navigaci, co tam je nainstalované, místo ní iGoPrimo a nazdar.
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    taj máme v práci navigaci na iphonu a to si radši vezmu mapu do ruky, než s tim jezdit.
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    přesně tak.nepotřebuju handsfree, mp3 přehrávač a já nevim co.Potřebuju jednoduchou navigaci do auta, co se nebude sekat v náhledech křižovatek.Jenže všude je náhled akorát tak rozlišení displeje v menu.A já potřebuju, aby se mi hlavně ukazovaly dobře křižovatky a nic víc mě nezajímá.
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: já ji mám teda v HTC, ale tyhle levné mrdky budou softwareově stejné. a nebude tam prudit 700 jiných programů.
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    já bych se vůbec nebál nějaké s win CE a iGo Primo. vše se dá upirátit, včetně nejlepších map. Já s tím projel Evropu od Holandska po Moskvu, a bez jakýchkoliv problémů.
    Na DX jsem viděl nějakou s 7'' displejem za hubičku.
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    díky tyvole.sem přesně potřeboval :))
    JAZZZ
    JAZZZ --- ---
    KOOTCHA: na to je snadna odpoved - kdyz chces aby to fungovalo, kup ceskou navigaci a ne neco za litr z DX. kamos koupil neco za 800 a fakt bida. pomaly, trha se to, nejaky ty veci do toho hledal desne dlouho
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    já smartphony nemám rád.Navigaci potřebuju jednou za čas a mám rád, když pořádně funguje.Proto se ptám na reference.Před pár lety jsem jednu měl a ta nefungovala úplně tak, ajk bych potřeboval.
    GREGI
    GREGI --- ---
    KOOTCHA: vyplati si dneska kupovat navigaci? radsi bych investoval do nejakyho smartfounu
    VASAX
    VASAX --- ---
    Já jsem ještě nenasbíral dost odvahy, protože ty navigace a i GPS loggery nejsou zrovna levný ani na DX. Přitom GPS chip není vůbec drahá součástka, trochu software k tomu, myslel jsem si že jsou číňani nebojácnější a důmyslnější...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam