• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    GREGI
    GREGI --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: na dalnici ok ale na okresky NEPOUZITELNY! ;D
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    ale tohle mě uklidňuje.
    Multi-Purpose Auto Car Steering Wheel Laptop Notebook Rack Holder Stand Mount - Black + Grey - Worldwide Free Shipping - DX
    http://dx.com/p/multi-purpose-auto-car-steering-wheel-laptop-notebook-rack-holder-stand-mount-black-grey-102058
    GREGI
    GREGI --- ---
    D4NIX: jakoby ta nozicka na kloubu mezi drzakem mobilu a prisavkou... chtel sem si ho nstavit a trochu sem za to vzal a zlomilo se to
    VASAX
    VASAX --- ---
    Já bych spíš potřeboval pořádný bike-holder pro svou e52

    Btw teď mi přišel z DX pásek co je v "clearance" a za ty prachy super, tejně tak baterka do zmíněného telefonu...
    D4NIX
    D4NIX --- ---
    GREGI: Mam ho pres mesic, odjel se mnou skoro 6000km. Nehodil bys mi fotku kde to praska. Ja se k nemu nechoval nijak nezne a drzi.
    GREGI
    GREGI --- ---
    D4NIX: ten mam a nic moc... ma tam jedno dost slaby misto ktery se lehce zlomi
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    Mate nekdo zkusenosti s tim novym "SuperSaver" shippingem?

    Zapomnel sem prihodit jednu polozku do kosiku, tak sem ji objednaval zvlast a ono to ted zrejme hazi objednavky pod nejakou hranici do toho "SuperSaver" rezimu (nejaka low-end doprava). Na druhou stranu to meli zrovna skladem, takze paradoxne tu doobjednavanou polozku expedovali snad do hodiny a ten zbytek zatim ne. Kazdopadne ted nevim co z toho prijde driv :-) jestli vcas expedovanej supersaver nebo air mail odeslanej se spozdenim...
    JOHNNY
    JOHNNY --- ---
    D4NIX
    D4NIX --- ---
    JOHNNY: Myslim, ze iphone bude drzet taky.
    Universal Car Swivel Suction Cup Mount Holder for Samsung Galaxy Nexus / i9250 / Galaxy W / i9103 - Worldwide Free Shipping - DX
    http://dx.com/p/universal-car-swivel-suction-cup-mount-holder-for-samsung-galaxy-nexus-i9250-galaxy-w-i9103-113496
    GREGI
    GREGI --- ---
    KOOTCHA: odkaz plz:) a nejake zkusenosti? ducktapu neni nikdy dost
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    JOHNNY
    JOHNNY --- ---
    nema nekdo tip na drzak iphonu do auta?
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    APIN: uplne jako by meli svy lidi v tomhle auditku :-D
    TOM
    TOM --- ---
    APIN: to je ale něco jiného - má USB flash PAMĚŤ
    to, co tady řešíme, má "jen" USB NABÍJENÍ baterie
    APIN
    APIN --- ---
    Tuhle usb baterii jsem tam taky viděl před časem, a udivuje mě, že to živě objevilo až teprve včera :)

    Koncept hybridu tužkové baterie a flash disku - Živě.cz
    http://www.zive.cz/bleskovky/koncept-hybridu-tuzkove-baterie-a-flash-disku/sc-4-a-164982/default.aspx
    FEEX
    FEEX --- ---
    Jeste mam teda na compu jedno usb oznaceny jako el. Kabel. Tak pocitam, ze to bude na nabijeni, ale nemeril jsem kolik to ma
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    SILENCE: no podle USB standartu by AFAIK mely desky mit 0.5A polyfuse (samoresetovaci pojistku).
    SILENCE
    SILENCE --- ---
    TOM: usb nabijecka je spolehliva metoda jak si odpalit zakladni desku ;)
    TOM
    TOM --- ---
    TOM: akorát by se to nabíjelo asi hodně dlouho. usb má kolik, půl ampéry?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam