• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    WERT
    WERT --- ---
    VASAX: priste budu chytrejsi, nikdy sem s tim nemel problem ale nejak me vyhmatli... :/
    VASAX
    VASAX --- ---
    WERT: Tak proč to rovnou nerozdělit? Jinak já většinou počítám s tím, že to podcení...
    WERT
    WERT --- ---
    to clo a DPH to je zlo...celnici a posta ZLO !!!

    fakt davta bacha aby to byla zasilka levnejsi nez ta hranice od ktery se musi platit DPH.
    Me snad jeste nikdy neposlali kompletni objednavku ai na to jsem ted krapet spolihal...

    Tak priste bacha! :D
    SHARK
    SHARK --- ---
    TANTRAMAN: hele dik hodi se, budu delat FV elektrarnu na novej barak a tady usetrim minimalne 100 litru
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    Dalsi z veci co mi prisly ve zlutym pytlicku bylo prvni servo se kterym jsem pracoval, a tady je vysledek:
    DIY Automatic Sunblinds Using $4 Servo Motor - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=ZUu5j29QdLw


    GREGI: Pokud bych stavel aktivni repracky na stul ke kompu do pokoje, tak je to dostacujici, ale dubstepova stage na freezefestu z toho nebude :) Naopak kytarovky se na tom daj ohulit vic nez dubstep aniz by doslo ke zkresleni.
    GREGI
    GREGI --- ---
    HARVIE: a jak to hraje? z videa se toho moc nepozna
    VASAX
    VASAX --- ---
    HARVIE: Dobrý! :)
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    Tak jsem si koupil 4 ty mini subwoofery a narval je do krabice od bot:
    DIY $3 SubWoofer Made From Paper Box - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=bSyvVCoGmCQ


    VASAX: to mi delali windows s celejma diskama, proto sem kompletne presel na linux :-D
    VASAX
    VASAX --- ---
    Doporučuji dvakrát měřit před koupí multi-čteček na DX, obzvlášť těch levných, jedna z nich mi začala mrvit karty. Sice v rámci TOC/boot sektoru, takže data se dají s trochou trpělivosti obnovit, ale i tak...
    VASAX
    VASAX --- ---
    HARVIE: No já se cenou držel vždycky no nějakých 26 USD abych se vešel do 23 EU, ale měl jsem tam i 35USD a tak...
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    VASAX: zalezelo na cene zasilky...
    VASAX
    VASAX --- ---
    NIKOPOL: Koupil jsem do batohu Pendleton Hunter lite od CS, pak jsem ho přidělal na opasek, a do teď nesundal :). Ale to je spíš do sousedního, jiného, klubu :)
    HARVIE: Trackovalo ti to i českou poštu? Tak to mě překvapuje, teda pokud je to v rámci "free shipping".
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    VASAX: .. a co máš jako edc nůž teďka ? (já jsem jako edc právě pořídil izulu a docela dobrý, akorát to nevydrží ostrý úplně dlouho ta uhlíkovka)
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    VXP: VASAX: mam to skoro za $30 a vzdycky to trackovalo az do doruceni. Minimalne by to melo bejt komplet videt na http://www.packagetrackr.com/ ale nemam to cislo zasilky...
    MIC
    MIC --- ---
    TOM: jo taky jsem to zvažoval, ale tohle ženská nosit nebude, skončilo by to stejně jako ten victorinox...
    TOM
    TOM --- ---
    MIC: TOM ; TOM

    tohle WOJTYLA mi připadá mnohem kvalitnější/odolnější
    VASAX
    VASAX --- ---
    dřív se trackovalo všechno ale jen než to definitivně opustilo asii
    VXP
    VXP --- ---
    HARVIE: nevim jak ted, ale driv se trackovaly jenom zasilky za 20+$
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    Tusite nekdo, jak se ted na dealextremu trackujou zasilky? v trackovani objednavky nikde nevidim cislo zasilky. presli na nejakej novej system objednavek a nemuzu to tam najit... baliky uz by mely bejt nejakou dobu na ceste.
    VASAX
    VASAX --- ---
    J8 mám teď jako ECD pevnej nůž, zatím v testovacím stádiu, RAT1 šel z kapsy do poličky za kabarem, tak uvidíme.
    VACA
    VACA --- ---
    MIC: taky jsem o něm přemejšlel/přemejšlim... ale rozhodně to neni na běžný použití, ten plast v přehybu za čas praskne... je to spíš taková nouzovka, když by člověk NÁHODOU :) zapoměl svý edc... ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam