• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    WERT
    WERT --- ---
    TOM_HOST: jedno, lepsi je 4x 20 :)
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    Je z hlediska cla lepsi brat 2x40$ nebo najednou $80 nebo je to sumak
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    HARVIE: si doufám děláš prdel.
    srovnávat eBay s aukrem to fakt nemůžeš myslet vážně :(

    Jo nedošlo mi pár zásilek jak z DX tak z eBay, jenže to je problém pošty a ne shopu.
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    E2E4: z dx se ti neco ztratilo? ono ebay neni jedna firma... zalezi na koho narazis... treba na aukru uz se mi staly ruzne haluze (jako ze mi prislo neco uplne jinyho a pak sem to jeste musel preposilat :-)
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    E2E4: jo, to je vpodstatě vono. Asi neumím hledat. Trochu škoda, protože ten nejlevnější shop k24.cz mám za barákem...
    Asi nějací poláci, co to pašujou přes hranice. Ale ceny mají slušné...
    E2E4
    E2E4 --- ---
    VASAX
    VASAX --- ---
    E2E4: až na rychlost mám s ebayem spíš horší zkušenosti.
    A všechno ostatní, co neseženu na dx a podobných a na ebayi ano, stejně přesahuje 22EU...
    Ale nestraním ani jednomu, každému co mu vyhovuje více...
    HONZAF: Zvláštní je že tu mám 640 bez externího napájení (jen má 2 USB, ze kterého stejně používám jen ten hlavní)...
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    FILTHY_SAD_EMO:
    VASAX: disky s vetsi kapacitou maji vetsi spotrebu, => potrebovaly by externi napajeni
    E2E4
    E2E4 --- ---
    VASAX: já mám s ebay spíš lepší zkušenost než s dx (rychlejší, levnější, nic se mi neztratilo)
    WERT
    WERT --- ---
    VASAX: blbost:)
    VASAX
    VASAX --- ---
    + ebay je taková loterie, poklud to není ověřený prověřený prodejce. a s reklamacemi čehokoli je to tam taky často na dlouhé lokty
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    PISTA1: na ebayi nenakupuju.
    Nemám tam účet, nemám paypal. Nebaví mě tam hledat.
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: proč to chceš koupit na předraženým DX kde musíš tejdny čekat než to vůbec pošlou, přičemž na ebay je o třetinu levnější a posílaj do 3 dnů ;)
    Fashion silver USB3.0 SATA 2.5inch hard drive disk external Enclosure case/box | eBay
    http://www.ebay.com/...-silver-USB3-0-SATA-2-5inch-hard-drive-disk-external-Enclosure-case-box-/150904932112?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item2322a28710
    E2E4
    E2E4 --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: Zajimave, cekal bych ze zrovna tohle je typ veci ktera se i u nas da v dostat za rozumnou cenu..
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    E2E4: já to našel nejlevněji za 400,- a bez kabelu. (+poštovné, nebo dopravné na pobočku). Tady je to za 240,- i s kabelem.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    Mně hlavně překvapuje že se takovádle věc nedá koupit podobně levně u nás, se zárukou, vrácením do 14 dnů, jistějším a rychlejším doručením apod..?
    VASAX
    VASAX --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: řekl bych že ne, tam jsou určité standardy, a zrovna mezi 320 a 640, resp tedy těch co jsem tu měl v externích discích, nebyl kromě kapacity žádný rozdíl.
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    VASAX: já tu mám plonkovní starší 320GB disk, takže mně to omezení neva. Není to třeba i o tloušťce disku?
    VASAX
    VASAX --- ---
    Interdasting :)
    10-in-1 Outdoors Survival Mini Kit (Whistle + Compass + Magnifier + LED Flashlight + more) - Worldwide Free Shipping - DX
    http://dx.com/p/10-in-1-outdoors-survival-mini-kit-whistle-compass-magnifier-led-flashlight-more-33438?rt=1&p=2&m=2&r=3&k=1&t=1&s=94432&u=33438
    VASAX
    VASAX --- ---
    FILTHY_SAD_EMO:
    Trošku mě mrzí:
    Supports 2.5" SATA HDD up to 500GB
    (i když teda přesně nerozumím těmhle omezením, to je tak těžký to udělat aby to podporovalo i třeba 640 či něco většího?)
    Jinak přeji ať to má lepší elektroniku jak moje čtečka karet z DX...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam