• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    TOM
    TOM --- ---
    už se to rozchodilo, mně od minulého týdne přišlo už asi pět samostatných zásilek

    online chat jin někdy fungoval? když jsem to chtěl párkrát náhodně kvůli něčemu vyzkoušet, tak.. taky nefungoval
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    Vcera mipsali ze "neco" nemaj ale nanpsali co a online chat jim nefungoval.
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    tak co, nějaké novinky, co se týče pošty? Už to mám začít řešit a trochu prudit, nebo čekat?
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    DOKKTOR: Pokud vím, tak nejběžnější sazba na elektroniku bývá cca 10%. Plus 20% DPH z ceny včetně cla.
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    JAZZZ: na to sem se díval a i o tom přemýšlel, protože mě zrovna dosvítil starý projektor a lampa stojí majlant. mysim že nový projektor na takové úrovni za ty prachy u nás neseženeš. ted je otázka, jak s tou cenou pohnou ty celní poplatky ;)
    JAZZZ
    JAZZZ --- ---
    DOKKTOR: tohle uz vypada pouzitelne, ale za ty prachy by se snad nasly lepsi LED projektory i v cechach..
    D9HR 5" LCD DVB-T LED Projector w/ USB / SD / HDMI / VGA / Scart / YPbPr / TV / S-Video - Black - Worldwide Free Shipping - DX
    http://dx.com/p/5-lcd-dvb-t-led-projector-w-usb-sd-hdmi-vga-scart-audio-in-out-ypbpr-tv-s-video-117781?item=8
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    DOKKTOR: mno dyk jo..:-) kdyby to stálo 20$ tak si to pro srandu koupim...ale za 100$ je to nesmysl
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    WOJTYLA: 6 lumenů? kontrast 100:1? vyhozené prachy imho
    E2E4
    E2E4 --- ---
    IMHO pokud je to víc než měsíc, je to na žádost o refund.. Měsíc je už moc.
    VASAX
    VASAX --- ---
    TOM: Popisovali ji přesně tak jak jsem ji uvedl a ty jsi ji teď zopakoval :DDD Oni jsou vždycky tajemní jak zenový mistr...
    PISTA1: Mě nepřišel nejaký 6.9. ještě...
    RIVAN
    RIVAN --- ---
    ale jedna zásilka mi došla. Ještě tři
    RIVAN
    RIVAN --- ---
    TRAZE: mě napsali toto:

    Dear customer,

    We regret to inform you that your package was sent back to us.

    As claimed by China Post, it's not authorized due to its unqualified packaging.
    But please don't worry, we have had your order repackaged and dispatched.

    The new tracking number of your order will be updated on the system within 7 working days. You may log in your dx account to get the related information.

    If you have any further question, please contact us by Customer Service Express:
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    TRAZE: Teď mám jednu zásilku z ebay co poslal 20.9. a doteď nepřišla.
    v úterý sem mu psal, přišla blesková odpověď ať počkám ještě týden a pokud nedorazí tak posílá znova.
    Mezitím už přišel balíček odeslanej 1.10.

    Z DX mě furt nedorazil balík poslanej 23.9.
    TRAZE
    TRAZE --- ---
    ot pro ty co maji zkusenost s ebay. po jake maximalni dobe vam prisel balicek, kde bylo postovne zdarma? posledni dobou jsem toho nakoupil hodne a u nekterych zasilek cekam uz mesic tak zacinam byt docela nervozni..
    TOM
    TOM --- ---
    VASAX: a popisovali nějak přesnějc tu "neočekávanou situaci"?
    na hongkong post jsem nenašel ani zmínku http://www.hongkongpost.hk/eng/publications/news/index.htm
    já jen že 409shop má taky nějaké zpoždění..
    VXP
    VXP --- ---
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    OTAKAR: nenašel jsem nikde náhled jako který zboží maj na evropskym skladě...
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    WOJTYLA: Vůbec ne, právě naopak, nemaj tam skoro nic :)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    to je bezva!:-) škoda že je to tak drahý páč 100$ za vec která nevim esli bude fungovat na iPhone se mi vyhodit nechce

    Pocket-Size Mini Projector Let You Command Business Meetings and Enjoy Home Theatre
    http://e.dx.com/albums/201210/mini-projector/default.html?utm_source=dx&utm_medium=edm&utm_campaign=20121023projector
    TOM
    TOM --- ---
    VASAX: jo
    přišla mi ta poškozená zásilka
    byl jenom rozříznutý ten žlutý bublinkový obal = asi celníci
    tak, teď ještě těch devět dalších zásilek...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam