• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    CH_IN_A
    CH_IN_A --- ---
    TOM: jsem to dobijel z meho na jejich csob ucet a penize tam byly za par minut.
    VASAX
    VASAX --- ---
    TOM: jj, debetní, tzn většina karet co od banek u nás dostaneš :)
    TOM
    TOM --- ---
    HARVIE: pokud ji máš
    (imho "credit card" v anglosaském světě u nás znamená "debetní karta")
    mně se od začátku nechtělo kamkoli zadávat údaje mojí platební karty, protože... systém klasického převodu peněz z mojí banky je díky potvrzení přes SMS imho mnohem bezpečnější
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    TOM: vzdycky prece slo platit/dobijet kreditkou.
    TOM
    TOM --- ---
    mně přišlo info o nové možnosti dobití účtu
    https://www.paypal-dobijeni.cz
    ještě jsem to nezkoušel, ale předpokládám, že teď nebudu muset posílat prachy přes Uni Credit Bank (0081880926/2700)
    VASAX
    VASAX --- ---
    Šulini... a proč jako?
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    Hmm tak zasranej paypal zrusil express checkout pro ceskou republiku. Ted je potreba se prihlasit nebo vytvorit ucet. Takze jsem poprvy (i kdyz nerad) pouzil platebni branu DX...
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    tak jsem se konečně domluvil s těma bastardama...on line chat funguje jen v tuhle dobu...vyměnil jsem jeden item, další 4 přidal, doplatil a snad to přijde už kurva...
    VASAX
    VASAX --- ---
    se to teĎ vyjebalo s tou poštou no,...
    já jen čekám až bude klid a všechno doma, ať si můžu načít nový list a zase si něco objednat...
    RIVAN
    RIVAN --- ---
    ja mam zatim stale 2/3 z 1/4 :)
    GREGI
    GREGI --- ---
    tak ja uz na balicek cekam dva mesice... nekde po ceste se zasekl a vratil se zpatky do ciny... zrovna vec kterou potrebuju! supr fakt
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    s těma čurákama šikmovokejma se prostě nedá spojit, neustále mi posílaj že "něco" nemaj a esli chci at to změnim...ale že by mi doprdele napsali CO nemaj abych to mohl vyměnit to ne...šlo to dost do sraček celý DX...dříve s tim nebejval jedinej problem...
    VASAX
    VASAX --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: No když to říká Lemon... :))))
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    A staff has responded to your request. And your action is required.
    Dear customer,

    Thank you for support with DX.

    Please don't worry about your package.Perhaps it was delayed in transit due to the heavy traffic of the post. Would you mind waiting some days with patience and see if its arrival?

    Your understanding and patience is highly appreciated!

    Lemon
    RIVAN
    RIVAN --- ---
    U dvou zásilek mám místo track.num. dva obrázky, před zabalením a po, údajně, páč nefungují. U třetí sice track.num. mám, ale když zadávám ověřovací kód tak mi stále hlásí že je špatně :-/
    NINE_OF_NINE
    NINE_OF_NINE --- ---
    WOJTYLA:
    DX: Customer Service Express
    http://services.dx.com/
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    hele tak mejl na sales@dx.com se mi vrátil jako nedoručitelmej, jak s nima komunikujete?
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    VASAX: už sem jim psal mejla, že je moc hezký že mi napíšou že nekterý veci z mý objednávky nemaj a esli teda chci čekat nebo esli je chci vyměnit za jiný, ale že by se uráčili napsat který veci to jsou to ne...
    VASAX
    VASAX --- ---
    MUI: já to mám po měsíci 2/3 :D
    VASAX
    VASAX --- ---
    Hele mě před pár dny došly nějaký věci (2/3), ale na jednu zásilku pořád čekám.
    WOJTYLA: Ještě jsem neměl to "štěstí" že by online chat fungoval.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam