• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    VASAX: a rovnou ti nabidli nove zaslani zdarma?
    VASAX
    VASAX --- ---
    Takže po neknečném ujišťování že věc je n cestě...

    "Dear customer,
    Apologize for the item being lost.
    ...."

    :D
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    WOJTYLA: no vsak :-D to je jasny ne? :-D nejdriv to musi poslat z HK do EU nez ti to budou moct poslat z EU domu :-D
    VASAX
    VASAX --- ---
    ja bych jim to omlatil o hlavu, ze jsi to objednaval z EU skladu
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    Prave se snazim tem kundam sikmovokejm nenapsat ze sou kundy sikmovoky, pac sem 25.12.12 neco vobjednaval z EU skladu a furt hovno tak jim pisu ze jako co a buzny mi poslali ten typickej mejl at vydrzim ze to z honkongu trva 30 dni. Pritom z eu skladu to ma bejt za 7 - 10 tady. Kurvy jedny.
    VASAX
    VASAX --- ---
    Mě včera dorazilo šel LED žárovek, objednáno na začátku prosince (tak cca desátého), spokojenost.

    A před tím ještě dvě z listopadu, mezi nimi i Gillete násady, které jsou naprosto jako originál, jen o dost tupější :D. Naštěstí mi to vrátili bez vytáček jako store credit...

    Zkusil jsem znovu pošťouchnout ten jejich Customer service, co se týče mé objednávky ze začátku října, kde je jí konec, a pořád mě odkkládají, ať se ozvu znovu za pár dní, už mě serou :D
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    SHARK: já mám 15.12.2012 7:17:48 PartialShippment a dodes to ještě neni na HK post :)
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    HARVIE: jo, to s tím ukládáním kratších bloků a přepisováním starších dělají asi všechny, vč. těch nejlevnějších.
    Asi bych ji z auta vždycky odnášel, nebo aspoň sundával z okna (Ostrava).
    Já jsem spíš myslel rozlišení, jestli s tím IR přisvěcováním, pohled i dozadu atd...
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: aby umela nahravat v kruhu (tj. kdyz je plna pamet, tak zacne mazat nejstarsi zaznamy). a pripadne aby nahravala jenom pri pohybu a pripadne se zapla automaticky pri nastartovani auta, ale to nevim jestli se vubec dela...
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    máte někdo kameru v autě, co snímá provoz před vámi?

    Co chtít, aby uměla?
    SHARK
    SHARK --- ---
    HARVIE: no tak v tehle zasilce je cca 5 kusu led zarovek do karavanu a folii na iphona
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    SHARK: zalezi na velikosti... kdyz se to +- vejde do schranky, tak to dorucujou jako dopisy, kdyz je to velikostne spis balicek, tak to bud dorucujou ze zazvnonej (slusny posty), nebo se na tebe vyserou uplne a s trochou stesti ti poslou aspon posledni upominku, nebo to rovnou z lenosti vratej do ciny.
    SHARK
    SHARK --- ---
    VASAX: tak to na me ta postacka sere, manzelce dneska dovezli balicek az do domu a na moji zasilku opet hodili hovno, jo nehodili, uz mam listecek ze je to na poste.
    VASAX
    VASAX --- ---
    Nevím jak vám, ale věci z DX mi nosí normálně pošťačka. Ona je to prachsprostá zásilka, no.
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    SHARK: Jo chápu, že seš naštvanej, taky bych byl, jenže tohle je vždycky problém konkrétního člověka, pokud se to opakuje, chce to zajít za vedoucí(m) a V KLIDU ale důrazně si s ní promluvit o problému. Když to nezabere, tak znova a upozornit, že jestli se to bude opakovat už se nebudeš bavit s nima, ale s manažerem obvodu. Z nich maj takovej vítr, že by mělo bejt určitě po problému. No a pokud by to přeci jen nepomohlo, tak rozpoutat bouři.

    Nechci nikoho omlouvat, ale doručovatelé toho maj za poslední měsíc a půl fakt plný kecky, poslední tejden před vánocma chodilo každej den 2x i víc zásilek než jindy. Přičemž pár brigádníku nabrali jen v Praze, všude jinde to museli zvládnout sami a to se fakt nedá stihnout na 100%

    U tebe moh bejt dneska konkrétní problém v tom, že doručovatel měl plný auto zásilek a prostě nestíhal, no a jelikož je dnes zkrácená prac doba rozvez co stihnul a pak jel se zbytkem zpátky, protože na něj čeká x dalších lidí který by rádi šli na silvestra domů.

    Proto jsi podle mě nedostal ani ten lístek. Protože u všech zásilek s čár. kodem se lístek tiskne hned a doručovatel ho má sebou. Vyjímkou sou některé zásilky např. od magnetu kdy si podavatel doručení nepřeje a obyčejné zásilky bez čísla. Tam doklad vytiskne až druhej den ráno po uložení ve skladu.

    A abych jen neplkal tak sem měl dnes ve schránce balíčky, koupený na ebay 13. a 14. 12., takže to zas není taková hůza ;)
    PROFOR
    PROFOR --- ---
    SHARK: No kdyz to nefungovalo, tak jsme ho prave dostali s dennim zpozdenim - protoze od baliku ho dali normalni postacce druhej den k poste... a 1.1. jeste neni... :) To je proste imho tim, ze se mu k vam vubec nechtelo - proto je rozumny to reklamovat.
    SHARK
    SHARK --- ---
    PROFOR: jenze ja nedostal ani ten papir
    PROFOR
    PROFOR --- ---
    SHARK: Tohleto se nam stavalo - typicky to fungovalo tak, ze balikar byl linej k nam jezdit, tak jsme dostali do schranky papir od nasi normalni listovni dorucovatelky. Potom, co jsme po nekolika podobnych zkusenostech reklamovali dorucovani baliku jako dlouhodobou zkusenost, tak to zacalo fungovat.
    Ted to funguje tak, ze zvoni docela dlouho, aby vedel, ze jsme nebo nejsme doma.
    SHARK
    SHARK --- ---
    A uz je to tu zase, celej den je polovicka doma, zadnej listecek nezanechali a trasovani cpost rika tohe, ceska posta je normalni verbes

    Informace o zásilce RT156284218HK:

    Podací číslo zásilky přidělené v České republice: RR951957197VV.
    Zásilka dne 29.12.2012 převzata vyměňovací poštou 220 00 - pošta Praha 120.
    Zásilka přepravována k dodací poště.
    Zásilka připravována na dodací poště 272 01 - Kladno 1 k doručení.
    Zásilka doručována dne 31.12.2012 poštou 273 43 - Buštěhrad.
    Po neúspěšném pokusu o doručení zásilka dne 31.12.2012 uložena na poště 273 43 - Buštěhrad.
    SHARK
    SHARK --- ---
    SHARK: tohe pise k zasilce DX

    6.12.2012 4:49:55 FullShipment All items have been shipped.
    5.12.2012 17:16:03 PrepareShipment Order is being prepared for shipment.
    1.12.2012 11:13:01 PaymentConfirmed Payment verified. Order is being processed.
    1.12.2012 11:12:52 PendingPayment Order has been created, awaiting payment.
    SHARK
    SHARK --- ---
    No ja mam ted jednu zasilku uz v CR, jen nechapu tech 20 dni ztraty posty mezi DX a HKpost

    DX hlasilo odeslano 6.12. jako full shipment

    HK post odeslano do CR 27.12

    Hongkong Post - Mail Tracking
    http://app3.hongkongpost.com/CGI/mt/genresult.jsp?tracknbr=RT156284218HK

    No a v CR to je jiz takhle, v patek jeste psali ze zasilku neeviduji

    Informace o zásilce RT156284218HK:

    Zásilka podána.
    Zásilka dne 29.12.2012 převzata vyměňovací poštou 220 00 - pošta Praha 120.
    Zásilka přepravována k dodací poště.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam