• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    KOC256
    KOC256 --- ---
    VASAX:
    kdyby ho meli proc by jej neposilali automaticky... myslim ze tam sel extra koupit za 2$ coz se jim asi pod tech 15$ automaticky nevyplaci...
    VASAX
    VASAX --- ---
    OMNISLASH: Oni ti ho dají, ale jen na dotaz, alespoň tak jsem pochopil ten jejich FAQ
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    ta ma zasilka je za $11, takze s dotazem na kod se asi ani nemusim obtezovat
    VASAX
    VASAX --- ---
    KOC256: jak píší, tracking kód se nedává pod 15 USD
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    OMNISLASH: 3 měsíce buď v klidu a když to do tý doby nedojde tak začni psát maily ;)
    Klasický DX :D
    KOC256
    KOC256 --- ---
    OMNISLASH: No ten tracking kod jsem dostal jen u vetsi objednavky - cca 250kc. U tech mensich taky ne. Vcera jsem chtel uz psat dalsi reklamaci ale pak jsem si u toho sledovani vsiml, ze se to stale hybe. Jen prave nevom kde protoze ty cisla nedokazu rozsifrovat - viz nize.
    VASAX
    VASAX --- ---
    OMNISLASH: Si ho vyžádej, na to tam mají formulář...
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    KOC256: jak ctu tady ty ostatni nadsence, tak dle toho vypocitavam nejpravdepodobnejsi doruceni. zvlast kdyz se mi ani neobtezovali dat tracking kod
    KOC256
    KOC256 --- ---
    OMNISLASH:
    a k tomu je nejaky konkretni duvod nebo to pises jen tak?
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    KOC256: aha. ja mel bohuzel tu smulu, ze mne to poslali uz o den drive, takze na to budu cekat o mesic (doufam, ze jen mesic!) dele
    KOC256
    KOC256 --- ---
    OMNISLASH:
    22. 3. 2013

    RESCAPE:
    a shodou okolností to byla reklamovaná (ztracená zásilka) co mi poslali znovu - mailově se to tvářilo jako normální objednávka.
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    KOC256: kdy presne jsi to pred 14 dny objednaval?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    jinak dneska mi dosel balicek objednany pred 14ti dny ale nedosly mi balicky objednane pred 7mi tydny a pred 3mi tydny... :)
    VASAX
    VASAX --- ---
    RESCAPE: nesčetněkrát. Zatím mi stačily fotky (dávám si záležet a pokud to fotky nemůžou z podstaty zachytit, či důvěryhodně zachytit, natočím jim video :)).
    Na tohle tam mají ale přímo formuláře, kam to natlučeš a systém to přiřadí někomu, kdo to s tebou bude řešit.
    Klasika je že pokud je věc úplně k ničemu, tak máš volbu store credit/refund/nová věc; pokud je to vada, tak určitou míru store creditu/refundu.
    RESCAPE
    RESCAPE --- ---
    řešil tu už někdo na DX reklamaci nebo poškozené zboží?
    jestli se musí odelat zpátky nebo stačí nafotit (pokud lze prokázat fotkou) a poslat mailem?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    i kdyz na DX pisou ze do CZ to dodavaji do 14ti dnu tak na zbozi cekam uz mesic a pul...

    na trackingu se ale stale neco deje tak nepropadam skepsi...

    Welcome to International Registered Mail Tracking System
    http://intmail.183.com.cn/itemtrace_en.jsp

    ale nedokazu rozsifrovat jejich lokace... nevite jak desifrovat ty jejich cisla abych mel poneti kde ten balik jiz mam?

    51810302
    51805300
    10010200
    TOM
    TOM --- ---
    QUIP: celkový seznam nemám
    tady jsem jenom vyčetl, že je to Čína http://club.dx.com/forums/forums.dx/threadid.1279888
    takže podle téhle trekovací stránky http://www.17track.net/en/result/post.shtml?nums=RA656956717CN se děje toto: 20130304, 出口总包互封封发, 深圳国际, 捷克
    což podle google translate znamená: 20130304, celkový vývoz balení interoperability těsnění těsnění Shenzhen International, Česká republika
    QUIP
    QUIP --- ---
    TOM: ja to zkousel googlit nekolikrat, ale asi nedokazu sestavit spravnou frazi a porad jen ctu problemy s dorucovanim, dotazy atd., ale jeste se mi nepodarilo narazit na to, jak z toho cisla lokality zjistit, co to je za lokalitu / kde to lezi.
    TOM
    TOM --- ---
    QUIP: google, cca 10. odkaz z dx.com fóra (nechce se mi to znovu hledat .)
    podle jednoho názoru je to celkem obvyklý problém - pravděpodobně se jim na hongkongské poště míchají/opakují/shodují tracklog čísla zásilek, takže jich pod jedním číslem jde sledovat víc
    což se mi ale nezdá, protože za tu dobu už by se mi tam měla objevit česká pošta .)
    QUIP
    QUIP --- ---
    TOM: kde se daji zjistit lokality podle tech cisel ve sloupci Location?
    TOM
    TOM --- ---
    NASA: podle lokace je to posta v cine...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam