• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    TOM
    TOM --- ---
    VASAX: a už sis z eBay někdy něco koupil? já totiž ne. tak to beru jako.. takovou pobídku, abych to aspoň jednou vyzkoušel .)
    OMNISLASH: vypadá to takhle
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    ne :-(
    TOM
    TOM --- ---
    přišel vám od paypalu taky 15$ gift kupon na ebay?
    VASAX
    VASAX --- ---
    hlavně co se týče aktuálnosti dat tak čeká pošta oproti té čínské zobrazuje pomalu real time :)
    VASAX
    VASAX --- ---
    tak čeká pošta ho znovu převezme, to že při té záplavě zboží číně/hk/singapuru něco uteče, je běžný, proto opakují to "please wait one more week/two..." i když to není na trackingu...
    ENDREW
    ENDREW --- ---
    KOC256: Pritom ten tracking code funguje na cesky poste, ale ne u cinanu...
    ENDREW
    ENDREW --- ---
    KOC256: jj
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ENDREW: A mel mit vubec tracking code?
    ENDREW
    ENDREW --- ---
    ENDREW: Tak mi dnes prisel balicek. Doted ho nemaj v databazi na tom jejich trackingu.... nechapu..
    KOC256
    KOC256 --- ---
    VASAX: Jo hned rano mi psali ze jestli to chci poslat znova nebo jako kredity.
    VASAX
    VASAX --- ---
    A člověk by se divil tomu, že Spolupráce to poslal ještě do většího bordelu, když tam mají lidi jako:


    :)))
    KOC256
    KOC256 --- ---
    VASAX: Ticket uz tam je proto mam i ty fotky. Nedavno jsem reklamoval ztracenou zasilku bez tracking No a taky nedelali krky. Tak tu snad s fotkama problem necekam.
    VASAX
    VASAX --- ---
    KOC256: Hmm tak to máš hezky dorasované. Ale myslím že když si dáš ticket na DOA tak to nebude problém...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Tak ono pokud to cestovalo 3 mesice tak se neni cemu divit. dyt to muselo vice prolezet nekde na postach nez na cestach...

    jiny balik mi od nich dosel za 2 tydny... jeste jeden cekam co jsem si nechal poslat 14 dnu po tomto.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    zlomeny stylus, prasknuty obal, spatny kontakt v datovem kabelu



    VASAX
    VASAX --- ---
    KOC256: Můžeš napsat co a jak bylo zničeno?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KOC256:
    Tak mi dneska tato zasilka dosla... a teda z 5ti veci byly znicene jen tri coz je drsne... :)

    na cem proboha vydelavaji pokud takto drsne jim to ty posty huntujou...
    VASAX
    VASAX --- ---
    Oni nechápou že v "západním světě" je trpělivost dost křehká měna, ale zatím jsem to na DX s trpělivostí ale soustavným otravováním a asertivním přístupem vždy dotáhl k rozumnému řešení věci.
    Teďka co má China post/HK post nějaký spolupracující kontrakt se singapurem, tak je v tom ještě větší bordel. A vůbec, moje zásilka, první z těch mnoha a mnoha desítek za ty roky, než zmizela v propadlišti světa, dostala právě singapurský tracking kód :))))

    Hel buď trpělivý, stanov si nějakou rozumnou frekvenci se kterou se budeš připomínat, a budeš v pohodě.
    ENDREW
    ENDREW --- ---
    VASAX: item found : 0
    a je to tyden co mi byl ten tracking pridelen. Nekdy v patek jsem se bavil na online helpu s nejaky cinskym alfredem a on trvdil at sem trpelivy... Tak nevim no...
    VASAX
    VASAX --- ---
    ENDREW: Hele pokud ti dali tracking a několikrát jste si ho takhle dali tam a zpět a nikdy neřekli že je jiný nebo špatně, a háže to že je to neznámé tracking number, tak z mé naštěstí jediné zkušenosti nakonec bude daná zásilka ztracená.
    ENDREW
    ENDREW --- ---
    ENDREW: porad je to normalni?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam