• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    VASAX
    VASAX --- ---
    HARVIE: Supr, o tom mluvím. :)
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    VASAX: no já k tomu například ještě připojim pár senzorů (taky DX) a bude online internetová meteostanice :-)
    VASAX
    VASAX --- ---
    Já jsem teĎ na DX naštvaný, jak mě vyzmrdili s některým "značkovým" zbožím - pásky 5.11, rukavice Mechanix a všechny tyhle tactical značky. Něco málo jsem pokoupil, používal, byl nadšený, tak jsem si chtěl objednat další a všechno je 404. něco málo jsem našel, ale ty nejlepší kusy jsou pryč...
    Nevím jestli na ně naběhli nějací copyright hlídači, či to bylo obchodně-politické vyžlucení jako s lasery nad 5mW.
    Raději jsem si objednal to, co tam ještě zůstalo... :D

    HARVIE: na dealu je tuna polotovarů a dílů. Kdybych byl elektrikář, tak si tam rochňám. Jsem bohužel jen teoretik, takže vidím nějaké ty možnosti a na co by se to dalo použít a co s tím udělat, ale skill na to nemám. Ale pro nějakého elektronicky-šikovného DIY člověka to tam musí být nebe :)
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    Mimochodem tohle mi přijde jako fér deal když člověk potřebuje nějakej jednorázovej bastl s mikrokontrolérem a USB sériovkou:
    Buy Nano V3.0 AVR ATmega328 P-20AU Module Board + USB Cable for Arduino
    http://dx.com/p/nano-v3-0-avr-atmega328-p-20au-module-board-usb-cable-for-arduino-118037
    VASAX
    VASAX --- ---
    Dva měsíce? Někteří tady to dostanou pomalu ještě den před tím, než to objednají :D
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: neni to vec penez... kdyz sem zvedavej a chci si neco overit, tak se mi nechce cekat 2 mesice na DX :-)
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    HARVIE: anebo si to za 6USD koupit a nesrat se s měděnýma trubkama...
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: Muzes zkusit i zadarmo:
    How to make a powerful water battery
    http://www.instructables.com/id/How-to-make-a-powerful-water-battery/
    Water Powered Calculator (Original)
    http://www.instructables.com/id/Water-Powered-Calculator/
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    HARVIE: mě by zajímala křivka proudu/napětí - jak je to drží...
    A asi bych to nedával do nějakých drahých zařízení - přeci jenom kombinace: elektřina-voda-chemie-DX mi moc dohroamdy nejde :)
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    VASAX: no ta myslenka je rozhodne zajimava... o tom, ze to muze fungovat neni pochyb. imho dobry zamysleni nad baterkama v ovladacich, hodinach, atd... ktery v se asi v nekterejch pripadech driv chemicky zkazi nez vybijou (podobne jako by se zkazily mimo zatez)
    VASAX
    VASAX --- ---
    mě to přijde víc vtipný jak užitečný :D
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    VASAX: vtipny... poridil bych si to do dalkace k radiu, kdybych ho pouzival o neco min...
    VASAX
    VASAX --- ---
    Přešvod DX bodů je fintou přes fórum, už nevím jak to bylo, a třeba to nějak ošetřili... zkus to spíš začit řešit se supportem, oni ti navrhnou aktuální východiska...
    RESCAPE
    RESCAPE --- ---
    VASAX: převod bodů jde diy přes web nebo musím napsat žádost o převod?
    VASAX
    VASAX --- ---
    Nejde.
    Už jsem to řešil. Tohle se řeší nový účet a přesun bodů/etc... a komplikovaně.
    RESCAPE
    RESCAPE --- ---
    jde na dx zmenit primarni emailova adresa? respektive prihlasovaci jmeno
    nemuzu to nikde najit a na jinych obchodech to zmenit jde..
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    long shipping, and long repayment, bad seller, I do not recommend

    Seller's reply
    oh ,my lady gaga ,you know aliexpress buying process ,you cancel the order ,i never got your payment ,your money not at my side,its at aliexpress ,the money just will be to the sellers account after the buyer got the goods and confirm its ok ,you know ? i have explained this reason for you for so many times ,why you still give me bad assess ? its not my fault ,and aliexpress is the big company ,will not eat your money ,just need time to deal with it ,ok ? pls be rest assured ,ok ,still thank you .oh god ,i will be killed
    VASAX
    VASAX --- ---
    TOM: Ten mi taky přišel a tak jsem se rozhodoval že si taky na nich zgustnu, ale zatím jsem neměl čas, ale zítra dopo si ho udělám...
    TOM
    TOM --- ---
    VASAX: ne
    nebo teda... nezkousel jsem, do konce tydne mam cas .)
    Prisel mi ale dotaznik na vysledky uspokojeni s resenim zadaneho incidentu, tak jsem se jim tam hezky "od plic" vyjadril .))
    VASAX
    VASAX --- ---
    TOM: Už splnili své sliby?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam