• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    ANARCHY: Akorat je to strasna sracka no.
    VASAX
    VASAX --- ---
    Za chvíli tady za trackingový dotazy budu asi rozdávat RO... :-)
    KULA
    KULA --- ---
    QUIP: tak uvidime. Fakt je, ze 9 dni je jeste na cinu moc kratka doba.
    QUIP
    QUIP --- ---
    KULA: obavam se, ze ten balik nenajde zadny tracking... ani na CP ho to nevidi, takze pod timhle cislem urcite jeste neni v CR a pravdepodobne nebyl ani nikde jinde odeslany do CR
    Sledování zásilek (Track & Trace) | Česká pošta
    http://www.ceskaposta.cz/cz/nastroje/sledovani-zasilky.php?barcode=RB744356354CN
    Jinak by tam totiz uz ted byl v evidenci jakoze smeruje sem.
    KULA
    KULA --- ---
    Zdravicko, zminujete tracking...Mate nekdo v bookmarks zarucenou stranku, na kterou je spoleh? Aliexpress mi rika, ze muj balik se vydal na cestu 31.8 a pak nic. Zadny tracking finder nic nikde nevidi. Pripadne cislo je RB744356354CN.
    Bydlim v Ricanech, jezdi tu fakt extremni krypl, bezne posta umazana od jidla, umi privest i otevrene baliky, protoze je nejdriv stihne dat uplne nekomu jinymu tak mam paranoiu, ze v tom ma zase prsty :)
    QUIP
    QUIP --- ---
    ANARCHY: to jsem zvedav, kam tu cenu jeste dokazou stlacit. Mam za to, ze jeste pred mesicem stala o $100 vic.
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    Nevim, jestli to porad jeste jde nazvat lacinym gadgetem, kazdopadne ale teda DX prekvapil:

    http://dx.com/s/3D+PRINTER
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    MONOTYPEK: evidentne neni absolutne k nicemu, jen mate lidi :)
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    k čemu je tedy dobrý ten tracking? :))
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Ja tam mel null pek i kdyz mi to uz lezelo na stole... :)
    RESCAPE
    RESCAPE --- ---
    MONOTYPEK: jj presne tak, s nejvetsi pravdepodobnosti je na ceste, nekdy tracking konci null pek.
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    dotaz: tracking končí na Pekingském letišti a nebo proč je poslední záznam zrovna tam z 21.8.? je to mezi tím už na cestě do ČR?
    poradíte?
    RESCAPE
    RESCAPE --- ---
    nechal si tady někdo dovážet z číny přes FedEx? nějaký reference jak to lítá
    APOKAKODEX
    APOKAKODEX --- ---
    Někdo tip na reklamní předměty s vlastním potiskem? Přívěšky, sluneční brýle, odznáčky atd.. popřípadě samolepky? diky
    QUIP
    QUIP --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: prisvecovani vetsinou funguje infra LEDkou, takze "svetlo neni videt". Obraz je pak v podstate cernobily.

    FILTHY_SAD_EMO: hmm, mel jsem za to, ze prave motion detect uz tam je. Jestli neni, tak to se omlouvam za mystifikaci :(
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    EXCITE: a na denní nahrávání by se to dalo vyřešit i jakýmkoliv androidím zařízením pod palubkou a připojenou tou kamerou, co se používá jako couvací, kterou zase schováš někde nad sloupek...
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    EXCITE: mně ta kamerka zaujala taky, tak jsem googlil, a dodávají k tomu prodlužovací kabel k objektivu. takže DIY objektiv zavrtat někam nahoru ke cloně, kamerku schovat do sloupku, kterým povedeš i napájení a nevšimne si toho nikdo. Ale co jsem googlil, tak stále není motion detected.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: Za poslední 2 roky 3 vloupacky do auta a vsechny v dejvicich a vsechny pres den.

    QUIP: tohle je docela pěkný,ale řekl bych,že pořád dost velký,ergo špatně umístitelný,tak aby to ihned nebylo videt nebo se naopak nestalo predmetem kradeze.
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    EXCITE:
    QUIP: jen si teda nejsem moc jistý kvalitou (použitelností k identifikaci) obrazu, když takové vloupačky se většinou dělají v noci. A přisvěcovat si to je asi blbost.
    QUIP
    QUIP --- ---
    EXCITE: Myslim, ze na to by se ti nejvic hodila kamerka Mobius
    Techmoan - Techmoan - The Mobius Camera - The do-it-all mount-anywhere 1080p Micro Cam
    http://www.techmoan.com/...013/7/8/the-mobius-camera-the-do-it-all-mount-anywhere-1080p-micro-c.html

    A to hlavne kvuli tomu, ze se na ni porad aktivne vyviji firmware na zaklade ohlasu uzivatelu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam