• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    KOC256: no, prachy od něj mi ještě nepřišly, jen se objevilo, že refund accepted, čili to posílají (trvá to občas i 14 dní - pro zajímavost, prachy přijdou z Londýna). Tak jsem mu napsal, omluvil se, a jestli může nějak ten refund stornovat. A pokud ne, tak ať mi napíše, jak mu to mám znova zaplatit.


    ANARCHY: Jo, přijde si pro mě semenná policie.
    (Já to neobjednávám, nemám kde bych to pěstoval. A navíc si tak nějak myslím, že je každému (státu) prdel po tom, co si já pěstuju na své zahrádce. Ať se pak se mnou soudí ten, koho to přímo poškodí.) - přemýšleli jste někdy nad mandarinkama/hroznovým vínem bez pecek, které běžně jíme a vyhledáváme - proč by to ta rostlina plodila, když z toho nic nemá? - tolik asi ke strašákovi GMO...
    A navíc si myslím, že je to nějaký fejk...
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    KOC256: No, tak potom doporucuju, aby sis tyhle jahodova seminka nekupoval(a) - neznalost zakona totiz neomlouva...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ANARCHY:
    nevyznam se v tom. Nevim co je semeno GMO :)
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    KOC256: Semena GMO? To je regulovany docela prisne...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    COVBY:
    Proč?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    FILTHY_SAD_EMO:
    a resil jsi to nejak? :)
    COVBY
    COVBY --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: bože! tohle by vůbec nemělo projít přes hranice!
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    free shipping Accessplatforms strawberry giant strawberry seeds sweet four seasons-inBathroom Products from Home & Garden on Aliexpress.com
    http://www.aliexpress.com/...ms-strawberry-giant-strawberry-seeds-sweet-four-seasons/1070378118.html

    WUT
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: tak beru zpět, úspěšnost 3/4. Den poté, co mi vrátili platbu, jsem našel ve schránce obálku se zbožím.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    TANTRAMAN:
    me na SX nikdo osulit nechtel. Jen se ty kybely prilis rychle a dobrovolne rozpadaji... Kazdopadne nevim jak na eBayi ale pres DX jsem zatim vzdy vyreklamoval vsechno ku sve spokojenosti (poslani noveho kusu, vraceni penez, kredit na novy nakup).
    QUIP
    QUIP --- ---
    TADEK: nalozit 10 veci za 130 Eur byla vylozene hloupost. To fejkovani dokladu ti asi stejne moc nepomuze, protoze kdyz se jim udane ceny budou zdat nesmyslne nizke (treba telefon za 15 Eur), tak si to budou overovat na netu a nauctujou ti clo a DPH z ceny, kterou tomu oni sami prisoudi.
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    s DX jsem nikdy problém neměl. ale to samý se dá na ebay sehnat ještě levněji, zvlášť různá kabeláž. a na ebay si nikdo nelajsne tě natáhnout.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    FILTHY_SAD_EMO:
    Me toto prijde obecny zpusob zpusobu vydelku na techto asijskych shopech. Kupiju kabely pro iPhony (4 a 5) na DX a v podstate porad je neco v reklamaci nebo na ceste a prubezne to tocim. Ale verim ze spousta lidi se na reklamace za 50 Kc vybodne, pruipadne jim to ty 3 mesice vydrzi a pak s omluvou nabidnou nejakej drobak...
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    tak za poslední dobu z aliexpress.com úspěšnost 2/4. Prachy teda vrátili. Ale stejně se to tam docela hemží kurvama, co to fakeujou, a asi to hrajou na to, že se to promlčí, nebo se člověk na to za ty peníze vykašle...

    pokaždé, když nezačal tracking fungovat do tří dnů, tak nezačal fungovat vůbec a ta věc nepřišla...
    TADEK
    TADEK --- ---
    cau, tak mi prijde brzy moje prvni objdnavka. sem debil a neprecet si poradne fora, takze mi prijde asi deset veci v celkovy hodnote 130E.

    dle CP trackingu se to ma nasledovne: "Adresátovi odesláno 08.10.2013 oznámení o uložení zásilky v dočasném skladu na poště Praha 120 - nutno doložit doklady pro zjištění celní hodnoty."

    mam to nejak fejkovat ty doklady pro dolozeni celni hodnoty?

    diky
    TAJSO
    TAJSO --- ---
    VASAX: mne to z DX zatim vzdycky proslo bez cla ale pouzivam standartni shipment. Po tom co jsem procetl fora mi prislo ze poslat si to pres DHL nebo jinou rychloprepravou znamena ze clu neuniknu.

    E2E4: mno o tech udavanejch 2500mAh dost pochybuju. Verze kterou mam to tak ma take popsane ale realita je 1800mAh. Fakticka vydrz pri beznem pouzivani (telefon, nyx, fb, idnes, sem tam nejaka hra) je den, kdyz na nej nesaham tak tak tri dny. Myslim ze jsem to tu uz psal drive.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    VASAX: Obavam se, ze musis brat co tam cinani dali a s upgradem nepocitej..
    QUIP
    QUIP --- ---
    TOM: Tak to pak poreferuj, jak dobre to ukazovalo vysku pri paraglidingu, to je totiz to jedine, pri cem bych neco takoveho taky mohl uzit, ale asi mi nadale bude stacit vario :)
    VASAX
    VASAX --- ---
    BTW, u těch telefonů, nějaké zkušenosti s upgrade Androida?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam