• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    HUGGI
    HUGGI --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: jj to docela jo..ja obcas u DX i koukam na ty doporuceni, pripadne fotky a videa uzivatelu..obcas tam je hezky videt jestli to je smejd nebo ne..ale ve vysledku 90% uz kupuju na ebay..
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    HUGGI: podle mě se tam (ali, DX) líp hledá a třídí, ale argument s cenou u ebay zcela chápu.
    HUGGI
    HUGGI --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: Je nejakej duvod jeste ne alienexpres nakupovat? Nebo DX? Ja se nejak vrátil na ebay..ceny vetsinou jeste nižší..kvalita/rychlost a spolehlivost uplne stejna..
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    tak se dívám, že z těch zásilek většinu odeslali až po 14 dnech... (ale tam byl asi teď Tet, tak to trochu chápu)
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    VASAX: no, mám tam ještě ve frontě ještě asi 5 věcí, tak poreferuju, jak dojdou (nějaké obaly na ipad, USB rozbočovače, napájecí adaptér k NTB...)
    VASAX
    VASAX --- ---
    Alibabova jeskyně jde do sraček, povídáš?
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    tak z posledních asi 5 objednávek na aliexpress skoro samý průser - obal na telefon (11USD) - jiný rozměr a barva, slíbili poslat nový, neprodloužili lhůtu, pak pštros s hlavou v písku. Teď nefunkční HDMI kabel. To je jen to, co mě zrovna namátkou napadlo. Navíc jsou delší a delší dodací lhůty.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    HUGGI: Sakra, ani podle cisla to nemuzu dohledat. Nabizi mi to Estonce a Polaky, ale v CR uz ne, nahradili to timhle: http://m.ikea.com/cz/cs/catalog/functional/15923/
    HUGGI
    HUGGI --- ---
    PISKVOR: nemas link? nejak to tam nevidim
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    HUGGI: Na tohle mam pruchozi zasuvku z Ikey - na obvodu to ma ledky a senzor osvetleni, takze sviti jen v noci.
    HUGGI
    HUGGI --- ---
    QUIP: klidne ebay..netrvam na dx.com..

    Jde mi o to aby to tak nejak nasvitilo v noci chodbu 2*4m..aby tam slo projit a nezabit se o nejaoku hracku na zemi:) A co jsem koukal tak hodne jich ma primo cidlo takze to nesviti porad..
    QUIP
    QUIP --- ---
    HUGGI: Nemam zkusenost se zadnym z DX, ale co jsem parkrat videl, tak byl spis opacny problem, ze to podle meho nazoru svitilo az moc. Ale to bude asi zalezet na osobnich preferencich.
    HUGGI
    HUGGI --- ---
    Nemate nekdo vyzkouseny nejaky nocni led svetylko do zasuvky? Neexistuje toho na dx a ebay zas tolik (pro EU zasuvky) a u vetsiny nejsou reference tak aby to aspon trochu svitilo..:)
    GREGI
    GREGI --- ---
    TOM: jasny no ta kalibrace je tezka.... ale plus minus stupen je v pohode
    TOM
    TOM --- ---
    GREGI: +- stupeň
    ještě jsem to neporovnal s ničím přesným - digitálním
    objednal jsem si ještě dva teploměry a 3 vlhkoměry - každý ukazuje trochu jinak
    vůbec bych se nedivil, kdybych objednal 5ks přesně těchto modrých teplovlhkoměrů, a položil je vedle sebe, tak ani dva nebudou ve shodě (jako že teď můžu mít jenom štěstí, že to s rtuťovým teploměrem jakžtakž koresponduje)
    GREGI
    GREGI --- ---
    TOM: tak co?:)
    RIVAN
    RIVAN --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: To jsi me nepotesil, sice na to nespecham, ale ... :) ale stejne to musej vybirat nejak namatkou ne? jina vec uz je v cr ... teda po mesici no
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    RIVAN: začaly Vánoce, mají toho moc. Já jsem teď musel 4 zásilky prodlužovat čas na dodání. šly 6 týdnů.
    RIVAN
    RIVAN --- ---
    Momentálně mám spíš problém s čínskými celníky, dvě zásilky mi tam visí už přes 14 dnů...
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    WOJTYLA: Tak ja teda do zitrka pockam ;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam