• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    VASAX
    VASAX --- ---
    QUIP: Já jsem napsal i nějaké negativní. Ale zase na druhou stranu to s čím byl problém jsem nejdřív řešil se supportem (což je jedno z pravidel recenzí, btw) a vždy úspěšně vyřešil (tzn třeba když to je funkční věc s vadou tak jsem dostal částečný refund atak, nebo nová věc... nebo celý refund/nová věc pokud to bylo vadný k vyhození...), a zmínil jsem to tam a nebyl s tím problém.
    Je pravda že se mi seklo pár čistě pozitivních recenzí, a musela proběhnout nějaká ta konverzace. A některý jsem řešil tak, že jsem to postnul znovu, jen jsem to lehce upravil (já si stejně mezitím vzpomenu ještě na něco, co jsem chtěl), a prošlo to (asi to dostal do ruky zrovna někdo jiný).
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    QUIP: spatna vystupni kontrola. Presvedcuju se stale dokola, ze tady ty nejlevnejsi DX/aliexpress kusy zadnou vystupni kontrolou neprochazeji.
    Protoze nefukcni kabel by doprdele asi nejak zjistili...
    QUIP
    QUIP --- ---
    VASAX: Myslim, ze uz je necham bejt. Uz to nikam nevede :)

    Really sorry again, i do hope that i can help you approve your review but i'm sorry i can't. and so i ask the related department of your case again, they still replied me that your review can't be approved.

    I'm sorry i can't help you . You'd better write some new positive review to see if they will approve. ok?

    No uz vidim, jak pisu review na kamerku RD32 II, zminim tam, ze ma 24 mrtvych pixelu v obraze a zase to neprojde... ale lhat a zamlcovat negativa zkratka neumim :) (a tech 24 mrtvych pixelu tam skutecne je a stezoval si na to i nekdo v jedne diskuzi, takze to neni vyjimka jednoho kusu, ale spatna vystupni kontrola)

    Na druhou stranu ted aspon presne vim, jak se stavet k hodnocenim na DX - s veeelikou rezervou, protoze ty negativni (i kdyby jen trochu) se tam neobjevi.


    A z FoxOffer pisou:

    Package will be shipped today, and update the tracking number soon.
    VASAX
    VASAX --- ---
    QUIP: Hele, já už jsem nad věcí, protože jsem si tam taky užil svoje. člověk pak najde určitý metody, kterých se drží, obrní se a prostě to do nich tlačí dokud se pomalu ale jistě nedostane alespoň ke kompromisu...
    QUIP
    QUIP --- ---
    VASAX: člověk musí být stručný, k věci a modlit se ať ho pochopí
    To je presny. Kdyz jsem zacal "normalne" a polozil vic otazek najednou, tak mi odpovedeli na tu jedinou nejmin podstatnou, takze ted uz posilam vzdy jen jednu otazku a cekam, co bude dal :)
    VASAX
    VASAX --- ---
    QUIP: Jako soudě posle některých hodnocení bych se nedivil že se občas na tom supportu musí plácat do halvy, co jim tam chodí... :-D

    Však jak jsem řekl - měl jsem negativních review několik, nebyl s tím nikdy problém.

    Jako s DX support je to občas prostě o tom zaujmout postup a trošku se vžít do toho, že člověk musí být stručný, k věci a modlit se ať ho pochopí :-D
    QUIP
    QUIP --- ---
    VASAX: nejsem retardovanej, abych napsal negativni text a dal tomu 5 hvezdicek :)

    A i kdyby to byl negativni obsah, tak od toho je to review a ne PR. Vzdyt tam i sami maji chlivek Pros a chlivek Cons. A kdyz uz tam mam neco v Cons, tak treba u LEDkovy "zarovky" je The light is not really warm , coz psal i nekdo dalsi v recenzi k te same LEDce.
    Nemam tam nikde zadny zbytecny prudy a nesmysly. Vazne ty recenze vypadaji uplne normalne, jako hromada jinych zverejnenych na DX. Jinak bych se s nima o tom ani nezacal dohadovat.

    Ted uz se s nima dohaduju fakt jen ze sportu, ale dostava me tenhle zpusob moderniho rizeni ticketu, kdy odpovida nekdo, kdo na vec nema a nesmi mit zadny nazor a snazi se jen tlumocit myslenky nekoho jineho, kdo se se mnou zase nemuze bavit. Takze k jadru veci se dopracujem bud za dlouho, nebo spis vubec.


    Ale at tu nerozmazavam jen DX... tak jeste k FoxOffer, kde mi 25.2. psali Your order will be shipped in 2 days, we got too many orders on vacation, orders will be shipped in turn.
    Takze uz je to vic jak tyden a objednavka stale neodeslana. (objednano 17.2. a na webu pisou, ze posilaji do 2 pracovnich dnu)
    VASAX
    VASAX --- ---
    QUIP: Ale jim nejde o hodnocení ale o obsah. chápu to jako negative spíš jako neschválený
    QUIP
    QUIP --- ---
    Moje dohadovani s DX supportem kvuli neschvalenym recenzim je fakt nekonecny a absolutne nikam nevedouci.
    Kdyz mi napisou, ze recenze neodpovidaji specifikaci a ja se zeptam, jaka je specifikace, tak mi prijde takovahle odpoved

    "what the specification is? "

    About this questions, i'm sorry i'm unable to answer you , only the checker know this. but they replied me that your review is negative.

    Tak ted se asi budu muset zeptat, co je to "negative", kdyz ty recenze maji 5 hvezdicek z 5.
    TAJSO
    TAJSO --- ---
    TOM: feer.. prestavam se toho obavat.. jen zacinam mit pocit ze ten muj display nevychazi zrovna cenove dobre :)
    TOM
    TOM --- ---
    TAJSO: já pořizoval úplnou namátkou dva displeje od různých výrobců:
    http://bit.ly/1kuKLv0
    http://bit.ly/NQJNel
    a dorazily oba. všechno bez problému...
    TAJSO
    TAJSO --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: prave :) ja mam ten telefon misto pocitace v podstate (veskera komunikace, web, pracovni veci) ale zase za srovnatelnej hardware davat kolem 500$ tady nebo 220$ na DX .. to do toho jdu..
    moje dx :)
    140114001012525399 15/01/2014
    05:13 USD$ 132.79 Completed
    130915001041950698 15/09/2013
    23:25 USD$ 86.99 Completed
    130728001070571929 29/07/2013
    02:43 USD$ 92.40 Completed
    130716001062342569 16/07/2013
    15:09 USD$ 30.50 Completed
    130504001083790357 05/05/2013
    00:07 USD$ 221.80 Completed
    130109001048103292 09/01/2013
    17:15 USD$ 193.20 Completed
    121123001029319863 23/11/2012
    19:45 USD$ 45.39 Completed
    121122001022737443 23/11/2012
    01:52 USD$ 206.48 Completed
    120901001084432025 01/09/2012
    23:30 USD$ 269.90 Completed
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    TAJSO: jasné, já mám telefon na telefonování. Ale proti gustu...
    Měl jsem tím na mysli, že je ta cena dost vysoká na ten risk. Já se držím do těch 20 USD, a to mě kdyžtak nebolí...
    TAJSO
    TAJSO --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: mno.. jenze quad core s full hd a spoustou dalsich vymozenosti navic ve fajnovem hlinikovem ramecku za tu cenu nesezenu :) aneb ja jsem s tim telefonem nadmiru spokojenej a bohuzel aktualne kolem 5000 na novou verzi nemam
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    TAJSO: to vypadá docela fér. Já neberu feedback good a excellent za vypovídající. Beru ty špatně anglicky, rusky a ve všech jiných jazycích.
    ale teda za 75USD bych se na to vysral a koupil za těch 1500 tady nějaký jiný telefon :)
    TAJSO
    TAJSO --- ---
    vsadil jsem na tohle, ale jeste jsem objednavku neuzavrel
    STAR S5 New Original LCD Display + Digitizer Touch Screen Glass Assembly Free shipping + Tracking code on Aliexpress.com
    http://www.aliexpress.com/...Touch-Screen-Glass-Assembly-Free-shipping-Tracking-code/1398339689.html
    TAJSO
    TAJSO --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: a nejaky navod jak poznat feroveho obchodnika? nechci kupovat uplne standartni gadget, shanim spare display na telefon. nicmene:
    http://www.aliexpress.com/...ch-Screen-LCD-Screen-Display-Replacement-for-Star-S5-in/1502551998.html
    http://www.aliexpress.com/...Touch-Screen-Glass-Assembly-Free-shipping-Tracking-code/1398339689.html
    http://www.aliexpress.com/...itizer-Assembly-For-STAR-S5-Free-shipping-Tracking-code/1398338577.html
    http://www.aliexpress.com/...P-Digitizer-Assembly-For-STAR-S5-Free-shipping-Tracking/1460675121.html

    aliexpres mi nabizi tyhle ctyri moznosti a ja z toho zaboha nemuzu poznat ktera bude ta "dobra" :)
    u vsech odkazu jsou reference (otazka zni jetli nejsou fake)
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    TAJSO: já spoustu. DX už nepoužívám. A aliexpress se nějak kazí. Najdi si moje nějaké starší příspěvky...
    Blbě se tam dovoláš nějaké pomoci. A občas jsou to prachobyčejní podvodníci.
    TAJSO
    TAJSO --- ---
    mate nekdo nejaky zkusenosti s aliexpresem? hlavne v porovnani s DX - kvalita, rychlost.. dikes
    KOC256
    KOC256 --- ---
    QUIP:
    mi se jednou ozvali ze jsem jim nedal feedback na doruceni a ja jim napsal ze mi nic nedoslo... asi tri tydny me porad uhaneli at proveruji postu, cekam, proveruji postu a pak mi to poslali znovu...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam