• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    QUIP: Srovnani s GoPro asi udelat nemuzes, co?
    QUIP
    QUIP --- ---
    DOKKTOR: jo jo, za ty penize jsou tyhle kamerky uz fakt slusny. Respektive da se v tehle cenove relaci ($100) narazit na dobre kousky. A i kdyz GoPro vydrzi hodne, tak bych si s tim (kvuli cene) netroufnul na to, co s tema lacinyma. Tuhle SJ4000 mam v planu pridelat na paraglidingove kridlo. Tu RD32 II uz mi jednou splachla vlna v mori a prvni myslenka byla, ze me stve, ze jsem prisel o vsechny zabery, co byly na 32GB karte. Cena kamery me moc netrapila - nastesti se pak nasla :)

    Nevim, kdy presne se k tomu dostanu, ale radove do konce tydne bych sem mohl nahodit nejaky srovnavaci video z obou zminenych kamer.
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    QUIP: dík, ptám se protože gopro3 s baterkou váží nejakých 76g ;) toto je dost sympatický krám za ty prachy
    QUIP
    QUIP --- ---
    DOKKTOR: bez vodotesneho pouzdra a dalsiho prislusenstvi, tedy pouze kamera s baterkou, vazi 59 gramu.
    Pokud nahodou shanis neco do RC modelu na FPV, tak na to HobbyKing prodava vnitrnosti z RD32 II. Je to teda bez displaye a ma uhel 120°C (SJ4000 ma 170°), ale jinak funguje dobre - mam tu plnou verzi, ne jen streva.
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    QUIP: kolik ta kamera váží?
    TAJSO
    TAJSO --- ---
    Tak display na Star S5 dorazil, vymena dohromady na cca pul hodinky, chvilka laborovani s tim cim ho "prilepit" puvodne to byl nejaky silikon. Jinak hodne jednoducha operace. po slozeni vsechno funguje jak ma, zadna kalibrace nebyla potreba.
    QUIP
    QUIP --- ---
    QUIP: Tak hlasim, ze zbozi z FoxOffer konecne dorazilo. Odeslano bylo 6.3., do CR dorazilo 27.3. a ke me domu 31.3. - skutecna cena $108, na baliku napsano "web cam $38" a proslo to bez cla (v pomerne velke krabici).
    Konkretne slo o kamerku SJ4000 + dve nahradni baterky. Ted na ni maji jeste asi $4 slevu.
    Krabice je plna prislusenstvi (melo by byt kompatibilni s GoPro), kazda cast samostatne zabalena, vsechno vypada kvalitne. Jedina "hruza" je micro USB kabel. Je sice funkcni, ale uplne mu chybi kus materialu, kterym ma byt zality ten kovovy konektor. Coz me teda vubec netrapi, jen to zminuju, ze to je zatim jedina moucha, na kterou sem u toho narazil.

    Takze za me dobry obchod, dodani trosku pomalejsi, ale shop na e-maily odpovida svizne, ceny dobry, zbozi taky dobry.

    Kdyztak nekdo s pravama hodte na nastenku http://www.foxoffer.com/
    VASAX
    VASAX --- ---
    OMNISLASH: S těmi akumulátory je to strašná loterie, asi jsem nezažil že by nějaký měl 100% udávané, ale reálná se pohybuje cca od 90% k 60% udávané kapacity. Což mi přijde dost jako loterie.
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    ano. pocitej ale s tim, ze obe maji mizernou vydrz
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    Koukam na ty dva mobily a oba maji v baleni uvedeny dve baterky. To jako fakt je v cene druha baterka?
    TAJSO
    TAJSO --- ---
    FAUTZI: jo tojo.. jenze to menu je v cinstine :) a ja zatim nemel cas se tim progooglit :) naklikal jsem tam nejaky test toho dotyku, kde jsem zjistil ze s poradnou trpelivosti a snahou jde touchovat celej ten display ale je to dost random :)
    FAUTZI
    FAUTZI --- ---
    TAJSO: tyto telefony většinou mají servisní menu s kalibrací touche, když vypneš telefon a zapneš ho s držením jednoho z volume tlačítek
    TAJSO
    TAJSO --- ---
    Jinak mam novou zkusenost s "lacinkama"
    objednali jsme pro kamarada tohle:
    http://dx.com/...core-android-4-2-wcdma-bar-phone-w-5-0-ips-wi-fi-gps-black-blue-281079#.UyrWt4dOXAU
    po ctrnacti dnech pouzivani se nejak rohodil dotyk (dotykuje ale jak se mu zachce.. mozna rozhozena kalibrace.. )
    TAJSO
    TAJSO --- ---
    ANGO:ja mam http://dx.com/...oid-4-2-1-phone-w-5-0-capacitive-screen-wi-fi-and-gps-black-red-197900#.UyrU8IdOXAU - starsi verze a musim rict ze nemam zadnej problem. Mam ho uz rok, mimo toho ze jsem svoji demenci rozbil display tak uplne super. Display jsem nedavno objednal z aliexpressu cekam na doruceni a muzu pak odreportovat jak dopadla vymena. Tenhle typ je dobrej tim ze se daji sehnat dily a obecne ma pomerne support od komunity.
    Rozhodne bych ale na tvem miste nesel do toho co navrhujes ale pridal si par dolaru a koupil rovnou tohle:
    Star S9 MTK6592 Octa-Core Android 4.2.2 WCDMA Phone w/ 5.0" OGS FHD, 2GB RAM,32GB ROM, OTG, NFC, GPS - Free Shipping - DealExtreme
    http://dx.com/...id-4-2-2-wcdma-phone-w-5-0-ogs-fhd-2gb-ram-32gb-rom-otg-nfc-gps-295971#.UyrU54dOXAU
    rozdil v cene je o 30 dolaru (necelych) ale je to octacore :)

    co se baterie tyce, tak je to standart pro smartphone s velkym displayem. Pokud si s tim nebudes moc hrat tak to vydrzi treba dva tri dny. Pokud ho budes pouzivat tak proste kazdy den nabijet. pokud budes parit tak treba real racing je tak na hodinu :)
    CODE
    CODE --- ---
    QUIP: koupil jsem dve veci, doruceni 10-14 dnu, vse OK
    QUIP
    QUIP --- ---
    Nemate nekdo reference, nebo rovnou osobni zkusenost s http://www.banggood.com/ ?
    Prijde mi to jako kopie DX, ale rekl bych, ze maji zajimavejsi sortiment i ceny. Aspon teda u tech par veci, na co jsem tam v rychlosti kouknul.
    VASAX
    VASAX --- ---
    ANGO: U mě se zatím u prokazatelných problému DX vždy postavilo čelem k řešení.
    U dražších věcí je to ale komplikovanější, posílají se zpět a tak.
    ANGO
    ANGO --- ---
    Nějakej tip na telefon do 6-7k czk? Idealně 2GB ram ale hlavně důraz na baterii? Na zaklade toho co tu ted probehlo za diskuse se mi fakt libi http://dx.com/...-5-0-hd-32gb-rom-2gb-ram-gps-black-red-239714?utm_rid=15391208&utm_source=affiliate ... máte ho nekdo overenej? a co zaruky a vraceni na DX? asi dost bez sance co? A zkusenosti s priplacenim za expedited shipping? Samozrejme jako kazdej tu zvazuju problematiku zaruky/reklamace v pripade ze prijde hromada rozlamanyho plastu misto telefonu, ...tak nekdo nejaky uspesny pozitivni zkusenosti a doporuceni? Dik
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    nekupovali jste někdo refurbished telefon? Přemýšlím, že bych se vrátil do mládí, a koupil si starou véčkovou nokii... Měla velké tlačítka a prďácké otevírání.
    Tak mě zajímá to refurbished - jestli to nebude dojebané.
    QUIP
    QUIP --- ---
    Z FoxOffer ted prisla aktualizace stavu objednavky: shipped
    A prislo i tracking number, ale zatim mi ho to nikde nenajde. (coz celkem chapu)
    Tak dam vedet treba za 2 tydny, jak to cestuje :)

    A jeste teda FoxOffer tvrdi, ze vsechno je otestovany:

    Delivery time: 14 to 28 days
    Everything is tested before shipping, well packed.
    When you got this tracking number, it means the package is left our office, it can be traceable after 1 to 4 days.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam