• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    E2E4
    E2E4 --- ---
    RESCAPE: Zrovna alibaba je velka duveryhodna firma..
    RESCAPE
    RESCAPE --- ---
    E2E4: to je pravda ale pro tebe se tim nic nemeni, protoze tobe se penize strhnou uz po objednavce.. takze ten akt zadavani cisla karty a potvrzeni te nemine.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    REDSNAKE: Aliexpress ma ochranu tvych penez, prodejce nedostane penize dokud nepotvrdis prijem..
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    RESCAPE: asi máš recht, já už to objednal, ale vůbec se mi to nelíbí. Každopádně držák je to prímovej, navíc za pár zlatek, takže...
    RESCAPE
    RESCAPE --- ---
    REDSNAKE: oprosti se od techto uvah nebo si nikdy nic nekoupis :) tzn bud klidnej, bez problemu si to kup na aliexpressu
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    TOM: Jsem si to chtěl teď koupit, ale jsem docela vyjevenej, že aliexpress nebere paypal. Zadávat číslo karty a všechno se mi tam moc nechce a jinde jsem ten držák za stovku nesehnal. Sakra..
    QUIP
    QUIP --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: ja to rikal, ze je lepsi koupit celou nabijecku :) Podobny problem jsem mel s baterkou do notebooku, ale s pouzitim primereneho nasili se tam vesla a dokonce i par let vydrzela.
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    ehm... (a to už jsem to musel seříznout nožem, abych to tam vůbec silou narval)

    QUIP
    QUIP --- ---
    TOM: kdyby sis tam nekdy v dohledne dobe jeste neco objednaval, tak mi ho tam klidne vem, rad ho vyzkousim. Ale zase nijak nutne ho nepotrebuju. Nedavno jsem na DX koupil takovy jednoduchy s prisavkou a zatim funguje - i kdyz je na tom od pohledu videt ta lacina cina :)
    Taky jsem si pred par lety zalozil nejaky levny / zadarmo ucet kvuli platbam kartou a nakonec se mi ten ucet tak zalibil, ze jsem z neho udelal svuj hlavni ;) Tak mozna zase zalozim nejaky dalsi pro online platby.
    TOM
    TOM --- ---
    QUIP: já si kvůli tomu pořídil nový účet u Fio (mimo mBank)
    kompletně bez poplatků
    přesouvám tam jen menší částky - pro platby kartou

    anebo jestli chceš, tak ti to můžu objednat přes sebe
    QUIP
    QUIP --- ---
    TOM: nj, kdyby to meli nekde, kde fungujou platby PayPalem, ale AliExpress ho nebere :(
    TOM
    TOM --- ---
    QUIP, VASAX: zkoušel jsem to teda jenom s 5ti palcovým (Samsung S4)
    provedení je nečínsky fortelné, mechanismus geniálně funkční (automatický zámek tím jak se to opře o čudlík, odemčení mírným stlačením dvěma prsty těsně za hranou telefonu) - nebudete litovat :)
    VASAX
    VASAX --- ---
    TOM: supr!
    E2E4
    E2E4 --- ---
    Kde nakupujete krome dx, aliexpress a ebay? Shanim Celovku Sunree Sports2s a nikde ji nemaj, nebo je moc draha.
    QUIP
    QUIP --- ---
    TOM: neco podobneho jsem videl na DX, ale tohle vypada daleko sofistikovanejsi reseni
    TOM
    TOM --- ---
    Taková běžná blbost, univerzální držák mobilu do větrací mřížky.... hledal jsem dlouho, a s tímhle jsem hodně spokojenej:
    Free shipping car air ac outlet universal mobile phone holder cover stand for iphone 3 4 5 htc pda mp3 4 auto accessories-in Phone Holders from Automobiles & Motorcycles on Aliexpress.com
    http://www.aliexpress.com/...niversal-mobile-phone-holder-cover-stand-for-iphone-3-4/1849375022.html
    QUIP
    QUIP --- ---
    KOC256: nedavno jsem to tu resil a myslim ze i s nejakyma odkazama na diskuzi na tom EUD a nekterym lidem ty zasilky normalne proclili a zdanili. DX tam nikde neuvadi, ze clo a dan plati oni. Objednavka je posilana z ciny a tak proclenim projit musi. Spis je to asi o stesti a o tom, ze na balicku je jak cinsky odesilatel, tak holandsky odesilatel a to mozna nekoho zatim na ceske poste mate. Az si zvyknou, bude je clit stejne jako cokoliv jineho.
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    KOC256: imho je energie na foťák, email, číňana apod. dražší, než vývar z nabíječky za dolar... uvidíme.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    FILTHY_SAD_EMO:
    toho bych se naopak bal... pokud maji duvod posilat radoby dukazy...
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    vtipné - objednávali jsme z ebaye koncovku k nabíječce (nedávno jsem se tu na ni ptal). za asi 1.19USD. Jen tak sami od sebe poslali fotku zabaleného balíčku, jakože důkaz, že to fakt odeslali.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam