• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    QUIP
    QUIP --- ---
    E2E4: Bohuzel ano. Me ted v zari prislo uz asi 8 balicku z DX a eBay, vetsina toho byly jen bublinkove obalky a vsechno to ma na sobe razitko z celni kontroly a rentgenu. Takze i kdyz to do CR prislo napriklad 5.9., tak ja to mel doma az 9.9. (byl v tom jeste vikend)
    E2E4
    E2E4 --- ---
    QUIP: A tyka se to i takovejch tech malejch veci v bublinkovym pytliku, co posta hodi do schranky?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    LEFTY:
    v mobilnim auditku zrovna nekdo resi ze na nem spatne funguje wifi a co s tim dale :)
    DYNK
    DYNK --- ---
    LEFTY: jj, na zacatku roku Xiaomi Mi2S
    LEFTY
    LEFTY --- ---
    objednával tady někdo z aliexpresu mobilní telefon?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Čínská Alibaba vstupuje ve velkém na americkou burzu – Novinky.cz
    http://www.novinky.cz/ekonomika/348106-cinska-alibaba-vstupuje-ve-velkem-na-americkou-burzu.html
    SHARK
    SHARK --- ---
    QUIP: no uvidime kdy to dorazi
    QUIP
    QUIP --- ---
    SHARK: pujde to podle me z Ciny, ale Holandskou postou a mam pocit, ze to do Holandska posilaji ve velkem kontajneru a odtamtud teprve jako jednotlive balicky.
    SHARK
    SHARK --- ---
    QUIP: no ja dnes rano objednal 5 veci z dx, z toho jsou tri MVP a jiz mam prideleny tracking number na partial ship, coz samo neznamena ze je to odeslany, ale zajimave je ze je ve formatu RS123456787NL, takze to pujde z Holandska
    QUIP
    QUIP --- ---
    E2E4: ceska posta bude zobrazovat tak dlouho, dokud balicek nebude na uzemi CR. Dokud je nekde v zahranici, tak k nemu ma jen informaci, ze to cislo existuje v mezinarodni DB. Az bude u nas, tak se ti tam objevi detaily zpracovani na ceske strane.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    Co to znamená, když mám čínské tracking number v track and trace české pošty ve stavu:

    31.8.2014 Podání zásilky

    ?

    Mám v tomhle stavu už asi 3 věci z aliexpressu, nevím co to znamená, dojde to vůbec stavu Zpracovává se, Přepravuje se atd. když je to obyčejný balíček co normálně chodí do schránky ?
    TOM
    TOM --- ---
    ROBO FISH Electric Pet Fish Toy - Orange + White (2 x L1154) - Worldwide Free Shipping - DX
    http://www.dx.com/p/robo-fish-electric-pet-fish-toy-orange-white-2-x-l1154-202501#.VBrvJvl_uPY
    připomnělo...
    Red Dwarf - Cat's Fishy Clip
    https://www.youtube.com/watch?v=vcezLXUifvk
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    QUIP: no doufám že to ty kurvy nechytěj...
    QUIP
    QUIP --- ---
    WOJTYLA: me bez DPH prosla. Stejne jako RD32 II :)
    Coz je dost zajimavy, protoze oboje jsou docela velky krabice.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    mimochodem sem zvedavej esli mi projde ta SJCAM bez DPH... mohla by hergot kurva:-)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    QUIP: no ta radost byla taky v řádu sekund než mi došly všechny souvislosti:-)
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    tak tak, z ciny by to kluci klidne mohli prenest teleportem, ale tu celnici a ceskou postu, tu proste casove vynechat nelze a dva tri ctyri dny tam holt byt musi, nez ti to tech 50 km dovezou :-D
    QUIP
    QUIP --- ---
    WOJTYLA: Tak to musis byt hodne naivni, aby sis myslel, ze ti ze zahranici prijde neco do 24 hodin, kdyz to musi projit ceskou postou a celnici :)
    TOM
    TOM --- ---
    mozaika na zeď - jeden kousek pod dvě koruny
    Min order 15 usd ( Mix items)2014 New 100pcs 2x2cm Fashion Silver 3D Wall Sticker Mosaic Mirror Sofa Living Room Decoration-inWall Stickers from Home & Garden on Aliexpress.com | Alibaba Group
    http://www.aliexpress.com/...al-stereo-home-accessories-decoration-tv-mirror-stickers/761356892.html
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    ENDREW: což tedy ve výsledku je uplne jedno myslim páč ti to nepřijde za mesíc ale za 3 tejdny... taky jsem se radoval že to budu mít za 24 hodin doma, ale hovno...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam