• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    a do tech 480 x 854 jsi to zmensil? jinak tedy jestli mam 512MB ferovych nebo 1GB s tim, ze pul giga zabira neco mysteriozniho, neodstranitelneho a neviditelneho, to je asi vcelku jedno
    JATRO
    JATRO --- ---
    QUIP: taky bych bral menší, ale poměr cena výkon rozhodl
    TAJSO: podle mě jsou reálné, obraz vypadá skvěle a neseká se (z 512Mb RAM a touhle obrazovkou by asi tak plynulý nebyl), přikládám screen z AnTuTu Benchmarku pro ověření

    MATT
    MATT --- ---
    QUIP: na pandawill maj filtrovani podle uhlopricky..
    TAJSO
    TAJSO --- ---
    JATRO: jak je na tom ten telefon v realu se specifikacemi? v commentech na DX pisi takrka vsichni ze oproti popisu ma ten telefon pouze 512MB RAM (misto 1GB) a rozliseni 480*854 (nikoliv 1280*720)??
    Ta cena je na danou konfiguraci podezrele nizka, takze je to docela pravdepodobne. Jinak telefon s HD rozlisenim + Quadcore a 1GB pameti za 2k.. slusnej kup.
    Chtel bych upgradovat svuj Star S5 za neco noveho ..
    MATT
    MATT --- ---
    TOM: jo? tak to mozna budu mit dve ;) protoze jsem jednu objednal pres ebay, ale tam jsem po mesici a pul uz dostal refund (primo od ebay)
    Wholesale Product Snapshot Product name is Leona SA999 Portable Bamboo SD USB MP3 Music Speaker FM Radio
    http://www.aliexpress.com/snapshot/6323632680.html
    QUIP
    QUIP --- ---
    JATRO: skoda, ze je to moderni obrovsky padlo, kdyby to melo tak 4", objednal bych to hned.
    TOM
    TOM --- ---
    MATT: asi. já už dva měsíce čekám na tohle
    MATT
    MATT --- ---
    v čině už maj vánoce? ;) objednaval jsem jedno bamboo radio a dle sledování zásilky jim trvalo 20 dni od objednání než to opustilo honkong. většinou jsem ani né do měsice měl zásilku už na poště..
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    bez toho afilajtu by to pusobilo mnohem verohodneji
    JATRO
    JATRO --- ---
    před asi dvěma týdny jsou koupil mobil
    MP707 MTK6582 Quad-core Android 4.3.0 WCDMA Bar Phone w/ 5.0" IPS HD, FM, Wi-Fi and GPS - Black - Free Shipping - DealExtreme
    http://www.dx.com/...d-core-android-4-3-0-wcdma-bar-phone-w-5-0-ips-hd-fm-wi-fi-and-gps-black-312049
    všem doporučuji! trochu mi vadí že infarmační LED dioda celkem dost oslňuje (oproti HTC, které ani v největší tmě nijak nevynikal), v noci udělá i "kolo" na strop
    foťák není nejlepší, ale za ty prachy co uštříte si koupíte kvalitní kompakt :-)
    běží rychle, bez trhání, zvládá i náročnější aplikace, antutu benchmark 20 000
    přišel se vším co je inzerováno (spousta lidí ocení flip case)
    P.S.: včera jsem ho objednal i přítelkyni :-)
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    KOC256: ale za zkoušku nic nedáš ;) rozhodně ne 522 kč
    KOC256
    KOC256 --- ---
    DOKKTOR:
    ne vzdy toto pomuze...
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    SALAM23: jo to už by vycházelo. mě nejak netrklo, že to je z usa, tak jsem zapomněl napsat, ať deklarujou na obálku nižší cenu :(
    SALAM23
    SALAM23 --- ---
    DOKKTOR:tuším že + 180 ,- Kč za zastoupení poštou při proclívání a nějaký další šílený poplatky,jsou to strašný zloďěji - mají to rozepsané na stránkách
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    prosímvás, jak je to s tím clem a dph? přišel mi z usa balíček v hodnotě 60 dolarů a převzala to doma žena, která platila 522 korun clo a dph, čímž pádem mi nějak nevychází počty - clo bych vubec platit neměl a 20% z 1300,- neni ani náhodou pětistovka
    KOC256
    KOC256 --- ---
    SHARK:
    no registroval jsem to vyprseni lhuty pro prodejce... pak psali ze penize jsou an ceste... mozna jsem to zazdil... dik
    SHARK
    SHARK --- ---
    KOC256: Psali že jsou 3 dny na podání vysvětlení od prodejce a následně že mají 15 dní na zpětnou refundaci, peníze poslali 6 dnů od zmrazení objednávky.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    SHARK:
    jak dlouho jsi na ni cekal. me uzavreli ticket skoro pres mesicem a penize zatim nikde :)
    SHARK
    SHARK --- ---
    WOJTYLA: tak hlasim ze mi dneska prisla plna refundace z Ali
    SHARK
    SHARK --- ---
    QUIP: tak ja treba na Ali koupil autoadapter s kabelem na ip5 od belkinu za par drobnejch

    CZ shop
    Belkin USB/dual micro 2x2.1A | Alza.cz
    http://www.alza.cz/belkin-usb-dual-micro-2x2-1a-d394989.htm
    1199,- Kc


    Aliexpress
    Wholesale Product Snapshot Product name is Belkin F8J071 Dual USB Car charger with 8 pin cable 20W 2.1A fast charging for iphone 5 5s 5c ipad mini air with Free Shipping
    http://www.aliexpress.com/snapshot/6158967339.html
    cca 8,- $ !!!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam