• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    CICIN
    CICIN --- ---
    SALAM23: A skrz koho bych to tedy posílal, česká pošta?:P
    SALAM23
    SALAM23 --- ---
    CICIN: ja posilal zpet do UK Hampshire,ale ani do ty ciny to nebude nejak extra drahy
    CICIN
    CICIN --- ---
    CICIN:
    3. Return shipping address:
    ATTN: DealeXtreme
    ADD: Unit 8-9, G/F Po Lung Centre.
    11 Wang Chiu Road,
    KowLoon Bay, KowLoon
    HongKong
    CICIN
    CICIN --- ---
    SALAM23: No mě dali adresu Hong Kong teda
    SALAM23
    SALAM23 --- ---
    CICIN:balicek budes posilat zpet do anglie,postovny cca 150,- po naskenovani podaciho listku a poslani cinanovi ti nabidne 3 moznosti - vratit cash - vymenit zbozi - nebo store kredit,pokud zvolis cash tak to budes mit na ucte driv nez dorazi balik,jo a musi se to poslat jako obycejny balik,kde neni po prijeti potreba podpis
    CICIN
    CICIN --- ---
    CICIN: No odepsal jsem jim, že by to u nás nikdo nezvládl poslat za méně než 40$ tak budu teď čekat co bude dál :)
    CICIN
    CICIN --- ---
    KOC256: fotky jsem poslal, na otázku kdo to bude hradit jsem se bohužel nezeptal, ale jestli myslíš poštovné tak tam zmiňují že to zaplatí oni, ale nejraději bych jim napsal že to přesáhne cenu :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    CICIN:
    tak jim napis ze by to presahlo cenu...

    Jinak:
    Poslal jsi fotky?
    Zeptal ses kdo to uhradi?
    CICIN
    CICIN --- ---
    Ahoj, včera mi přišel balík z DX, bohužel obsah byl doslova na sračky (displej na xperii z), založil jsem tiket s tím že balík přišel rozbitý a DX po mě teď chce abych to poslal zpátky, setkal se s tím už někdo a máte tipy na to jak to nejlépe poslat zpátky? A má to vůbec cenu, psali také že pokud by poštovné přesáhlo 40 dolarů nebo přes 60% ceny výrobku ať to ani nedělám, cena výrobku byla 1500 tzn 900 max,děkuju předem za jakoukoli radu :)
    MATT
    MATT --- ---
    Lemon Cup My Fruit Bottle Juice Readily Cup Drinking Water Bottle Cup Drinkware for outdoor fun & sports bike water bottle U0211-in Water Bottles from Home & Garden on Aliexpress.com | Alibaba Group
    http://www.aliexpress.com/...up-Drinking-Water-Bottle-Cup-Drinkware-for-outdoor-fun/32269688193.html

    bez tohodle citronadu neudelate ;))
    ZABICZKA
    ZABICZKA --- ---
    PISKVOR: Bylo to tou mbankou!!
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    MATT: ze bych si to pletl s dx?
    MATT
    MATT --- ---
    REDSNAKE: na aliexpressu paypalem? ses si jistej?
    ZABICZKA: jo
    ZABICZKA
    ZABICZKA --- ---
    PISKVOR: To bude mozna taky ono:(
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    ZABICZKA: Jestli mas mBank, tak je vadna tvoje banka, protoze ti minulou nedeli nastavila limity pro internetovy platby na "0 Kc a 0 transakci", a neobtezovala se ani kvaknout.
    ZABICZKA
    ZABICZKA --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: To jsem mela taky jeste bez problemu:(
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    ZABICZKA: já na aliexpress platím kartou vždy. Visou debit. A nikdy žádný problém (poslední obejdnávka teda ale byla před 3 týdny).
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    ZABICZKA: mám za to, že to platbu kartou ani nenabízí, ne? Aspoň když jsem tam nakupoval posledně.
    ZABICZKA
    ZABICZKA --- ---
    REDSNAKE: Sem se lekla, pac psali ze to je mojim kartou:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam