• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    MATT: něco takového sháním jako osvětlení klávesnice na NTB. Škoda, že mám porty jen zezadu a tahle je moc krátká...
    MATT
    MATT --- ---
    dokoupil jsem si k powerbance lampicku.. sviti fakt pekne..

    Xiaomi MUE4000CN 1.2W Universal Bendable Portable USB LED Mini Light Lamp - White - Free Shipping - DealExtreme
    http://www.dx.com/...aomi-mue4001cn-universal-bendable-portable-usb-led-mini-light-lamp-white-356336
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    no šest věcí je hodně a dva měsíce taky... poslals nějaké wtf is this shit avizo na support?
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    PRAASHEK: byly to na první pohled píčoviny. Záměrně uvádím dražší v uvozovkách. Kolem 5-8 dolarů. Pytlíky, kablíky a tak. Za málo. A i na clo už je to docela dlouho. >2 měsíce.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: a nezaseklo se to jenom kvůli clu?
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    Z posledních 15 objednávek na aliexpress mi tak 6 věcí nepřišlo. Povětšinou ty "dražší" nepřišly.
    A obchodníkům se moc do vracení peněz nechce.
    By mě zajímalo, jestli náhoda, nebo jestli se tam začínají odehrávat nějaké šméčka.
    MATT
    MATT --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: mě jednou napsali asi 20 prosebnejch zprav, abych pozitivně uzavřel dispute o 0.30 usd.. ;)
    UF0UN
    UF0UN --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: jsi ještě nikdy nedělal byznys s Číňanem? S obrázkovým písmem tam mají zkušenosti už několik tisíc let. :)
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    Z Aliexpress se stává mimibazar?


    ok,your dispute hurt us heavily~~~we can refund you !!
    but could you promise leave us positive feedback more than 4 star?you are our value client,your feedback is very important to us .
    if you can ,we will arrange refund you now.
    thanks for understanding,waiting for your reply.
    Sincerely

    JATRO
    JATRO --- ---
    QUIP: já jsem koupil http://www.dx.com/...080p-full-hd-wifi-outdoor-sports-digital-video-camera-black-339612#.VWRwHtLtlBc
    za ty prachy bomba, ale jak tu píšou ostatní, když se zaměříš na reakci na světlo či rychlost vykreslení detailů při rychlém pohybu na GoPro nemá... i když mi občas příjde, že nějaké věci točí skoro lépe... poradil bych tady dvakrát měř, třikrát přečti recenze, radši mrkni na youtube, zagoogli a jednou řeš
    QUIP
    QUIP --- ---
    SALAM23: Taky mam ten pocit, ze by mohla na zmeny svetla reagovat lip. Obecne mi prijde, ze ma o dost tmavsi obraz (srovnaval jsem to tehdy side-by-side s tou RD32 II). Takze ja na SJ4000 mam nastavenou korekci expozice asi +2/3.
    Zajimave je, ze nekomu se chova pri tech zmena osvetleni lip, nez GoPro. Alespon podle videorecenzi na YouTube. Mozna jiny firmware, nebo obecne jina serie HW (u te SJ4000 existuji minimalne dve ruzne HW serie).

    Videl jsem zabery z SJ5000+ a ta mela vyrazne lepsi chovani pri zmene svetelnych podminek, nez ta moje SJ4000 a i lepsi obrazovou kvalitu. Ale taky uz je zase o nekolik set drazsi.
    Kazdopadne je ten vyrobce jednou z lepsich moznosti na poli levnych kamer a snazi se dost naslouchat pozadavkum zakazniku. Neni to jen nejaka anonymni firma, co se snazi produkovat lacine napodobeniny GoPro.
    SALAM23
    SALAM23 --- ---
    QUIP: Já bych tomu sjcam vytknul jen to,že když jedu na ostrým slunci a vjedu třeba do tunelu,tak ji docela dlouho trvá než srovná obraz - cca necelou sekundu je černo,když ji přidělám třeba na větroně "rc",tak jsou z ní nádherný záběry i bez použití nějakejch filtru.Jak píšeš na hobby využití je to fajnová krabička,co všechno zažila :D - od točení klipu v bazénu po havárii letadla.Jezdim s ní převážně enduro a musim říct,že nejednou dostala ránu větví,větroně jsem s ní zapíchnul asi 10cm do pole a nic se ji zatim nestalo,takže já za sebe můžu říct,že v budoucnu nebudu mít problém šáhnout zase po něčem od sjcam
    QUIP
    QUIP --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: Jestli chces, poslu ti za $50 krabici tvrdeho chleba na pisu na to SJ4000 WiFi :)

    SALAM23: Rozdily v kvalite obrazu tam videt jsou (oproti GoPro, nekde se SJ chova lip nez GoPro, nekde podstatne hur), ale poznat jsou v podstate jen pri srovnani dvou identickych zaberu vedle sebe. A pokud jde jen o nejake hobby zabery (jako treba u me z paraglidingu), tak jsem s SJ4000 naprosto spokojenej a investovat vic do nejlevnejsi varianty GoPro by byl pro me nesmysl.
    Jeste spokojenejsi jsem byl s kamerou RD32 II z DX (aktualne asi za $75, tehdy za $107), sice bez displaye, ale pro me v prijatelnejsim formatu (podlouhla kamerka a ne takovahle pixla), jenze ta umrela na vadnou autonabijecku 12V / USB, jak jsem tu popisoval nedavno.
    SALAM23
    SALAM23 --- ---
    QUIP: mám sj4000 z dealextreme - točí to hezky,videa kvalitou stejny jako gopro,můžu ti poslat link na videa z motorky,jináč fejk poznáš už na krabici,místo Water Resistant je na fejku Water resistabt
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    QUIP: hmm, těch 50 USD vs. 100 USD vypadá o dost líp :)
    QUIP
    QUIP --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: Jde ti o zkusenos s SJ4000 WiFi, nebo o konkretne tenhle artikl z Aliexpressu?

    Co se tyce SJ4000, tak ja mam asi rok tu obycejnou verzi bez WiFi. Spokojenost, funguje, kvalita odpovida cene. Kdybych chtel WiFi verzi, kupoval bych dnes spis SJ5000+ s WiFi. Ma lepsi obraz i kdyz k tomu ma zase jine mouchy (v ovladani / FW)

    Co se tyce toho konketniho artiklu z Aliexpresu, tak si myslim, ze je to fake a ne skutecna SJ4000 od SJCAM, protoze ta vypada trosku jinak (vubec by ve predu nemela byt ta LED vedle power tlacitka):

    SJCAM SJ4000 WiFi 1080P Full HD Action Camera Sport DVR - SJCAM
    http://www.sjcam.com/home/27-sjcam-sj4000-wifi-1080p-full-hd-action-camera-sport-dvr.html
    Different between SJ4000 original and copy version | FoxOffer.com Blog
    http://www.foxoffer.com/blog/2014/08/06/about-the-sj4000-action-camera-original-and-copy-version/
    SJCAM or SJ SCAM? Difference between the real and a fake camera | SjCamGuides
    http://sjcamguides.com/sjcam-sj-scam-difference-real-fake-camera/

    A tyhle levnejsi fake maji (podle informaci z netu) horsi kvalitu obrazu, klidne uplne jiny uhel zaberu atd.
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    Máte někdo nějaké zkušenosti s tutím?
    SJ4000 WIFI Sport Camera DV Waterproof Camera HD 1080P 1.5 inch LCD Helmet Camera Underwater 30M Action Camera-in Sports & Action Video Cameras from Consumer Electronics on Aliexpress.com | Alibaba Group
    http://www.aliexpress.com/...oof-Camera-1080P-Full-HD-Helmet-Camera-Underwater-Sport/2043566882.html
    Podle recenzí to nevypadá špatně... A připadá mi, že v balení je všechno potřebné...
    JATRO
    JATRO --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: tady bych doporučil spíše http://www.applemix.cz/ asi to není superlevné, ale cenově určitě daleko od Jablek... ale hlavně jsou funkční (neručím za vše, ale spousta produktů již ozkoušeno)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam