• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    HANZO
    HANZO --- ---
    KOC256: je už dispute otevřel, prodávající má asi 4 dny čas na odpověď.
    sranda je, že mi poslal výrazně dražší zboží, který je mi dost na hovno, ani teda nevím, k čemu to je



    KOC256
    KOC256 --- ---
    Ja mam ted trochu UI problem s AliExpresem. nedorazila mi zasilka a tak jsem v "my orders" kliknul na "Open dispute"... Stranku jsem uz moc nezkoumala do velkeho text fieldu jsem napsal svuj problem a odeslal... Za den prisla reakce obchodnika at to nejak vice popisu. Tak jsem udelal, tyden zadna reakce a kdyz jsem to dneska zkoumal jak to dale eskalovat, tak jsem si vsiml, ze tam je jeste dalsi odkaz na "Open dispute". Takze jsem si zatim jen chatoval a po uplynuti moznosti otevreni OD, na me obchodnik proste uz jen sere :D. nastesti kabel za 2€ no...
    QUIP
    QUIP --- ---
    Mam ted objednano celkem snad 20 balicku z AliExpress, eBay a GearBest. Sam jsem zvedav, co prijde, za jak dlouho to prijde a co neprijde. Vetsinou jsou to jen drobnosti za par dolaru. Ale je zajimave, ze nekterym vetsim shopum trva poslani i vetsi (drazsi) objednavky treba tyden, zatim co nejaky drobny smelinar z Ciny mi posle i kabel za pul dolaru do deseti hodin od objednavky.

    Pak uz je to jen zlovule posty, za jak dlouho to dorazi. S postou je to vzdycky zajimave - jedna varka pohledu z Mongolska dorazila za 10 dnu, druha varka je na ceste mesic a jeste nedorazily.
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    HANZO: mně se tohle stalo kdysi taky. Potřeboval jsem díl na opravu NTB, přišel na jiný typ.
    Prudil jsem dlouho, předlouho. A "Lemon" mi odpovídal tak kokotsky, že jsem to asi po měsíci nevydržel, ukončil konverzaci, a objednal si jinde správný díl. A holt oželel těch asi 12 dolarů...
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    HANZO: Dej vedet prosim.
    HANZO
    HANZO --- ---
    tak dnesak mi poprvé z Aliexpress přišlo úplně jiný zboží, než jsem si objednal. tak uvidíme, jak dopadně reklamační řízení
    POSEIDON
    POSEIDON --- ---
    Mate nekdo zkusenost s vykonejma cinskejma ledkama? Chtel bych treba 30W + Constant Current adapter, do traktoru jako extra osvetleni.
    (http://www.aliexpress.com/...4.01020208.3.30.Dn4aeK&ws_ab_test=201556_10,201527_2_71_72_73_74_75,0_0 )

    Kvalitni ledky jako treba Vero 29 (10 000lm, 130lm/W) se prodavaj jen od velkejch distributoru z ameriky a clovek musi dat 60USD za postovny nebo toho koupit kotel...
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    E2E4: čoveče, vubec ale vubec tomu nerozumim... a chci výsledek pouze, takže to vlastně ani nechci hloboko studovat. Každej rozumíme nečemu... a já ti slibuju, že až se ty budeš ptát na něco co potřebuješ vyřešit bez vetšího zkoumání a já budu ten kdo tomu rozumí, tak se k tobě nebudu chovat jako kundera a pořvávat na tebe cokoliv vo neschopnosti, ale hned ti hodim radu s linkem... :-)
    QUIP
    QUIP --- ---
    Projizdel jsem ted ruzne shopy ohledne tech univerzalnich nabijecek a i podle nejakych recenzi se mi ted vybavou a cenou libi tohle
    Liitokala Lii - 500 LCD Battery Charger-23.99 and Free Shipping| GearBest.com
    http://www.gearbest.com/chargers/pp_228909.html
    Da se samozrejme najit i na eBay, nebo AliExpress a myslim, ze s cenou okolo $25 je to slusny kousek. (umi to nabijet 1A do vsech 4 clanku najednou, ma to vybijeni, testovani s merenim kapacity a vnitrniho odporu a umi fungovat i jako 5V 1A USB power banka)

    Vadou na krase tomu muze byt snad jen to, ze nema primo napajeni 230V, ale pres 12V 2A adapter.
    (nektere nabijecky jako Nitecore a Xtar maji moznost napajeni z 5V [USB] ale zase za cenu toho, ze 4 clanky nabiji proudem jen 0.5A)
    E2E4
    E2E4 --- ---
    WOJTYLA: jezismarja, komu neni rady, tomu neni pomoci. to jsi fakt tak neschopnej, nebo si snazis ulehcit si praci abys dostal konkretni link? no tak gratuluju, nakonec jsi me k tomu fakt zmanipuloval.. :-)

    a) prodava to primo ta firma jsem rikal - to cos poslal jen nakej prekupnik
    b) to cos poslal jsou normalni alkalicky baterky, hledej svetle zeleny nimh dobijeci s low self discharge (svetle zeleny)


    http://www.aliexpress.com/store/918700 - ty svetle zeleny.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    E2E4: tydle?

    10pcs(5pcs/card*2)*12V 27A Super Alkaline Battery for Doorbell, Remote control,Flashlight etc-in Primary & Dry Batteries from Electrical Equipment & Supplies on Aliexpress.com | Alibaba Group
    http://www.aliexpress.com/...14.01020208.3.42.bmDyMw&ws_ab_test=201556_2,201527_4_71_72_73_74_75,0_0
    E2E4
    E2E4 --- ---
    WOJTYLA: Ta firma se jmenuje shenzen pkcel.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    WOJTYLA: Ne.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    E2E4: link byl by prosim?
    E2E4
    E2E4 --- ---
    WOJTYLA: Kupuju aa/aaa pkcel, ty s low self-disharge, prodava to primo vyrobce na aliexpressu. Naprosta spolojenost.
    QUIP
    QUIP --- ---
    E2E4: Ty s ochranou jsou delsi proto, ze ta se pridelava az z venku. Takze se vyrobi klasicky 18650 clanek (ty cisla udavaji jeho rozmer) a na to se "nalepi" ochrana, takze to pak misto 65mm ma na delku 70mm a do spousty zarizeni se nevejdou.
    Coz je pripad treba i tech na ktere jsi dal odkaz - ale tam to ten prodejce i pise.

    NYX: Presne tak jsem to taky vyresil a nacpal jsem tam clanky z vyrazene notebookove baterie.

    A ted mam v planu si nejakou power banku udelat, protoze vsechny ty prodavane maji spolecny jeden velky problem - nabijeni maximalne 1A, takze kdyz je to treba 10Ah powerbanka, bude se to nabijet cely den. A to je dost problem, kdyz je clovek nekde na cestach, kde se dostane k zasuvce treba jen na hodinu. Takze zkusim udelat neco s nabijecim proudem aspon 3A.

    WOJTYLA: Nitecore D4 nebo XTAR VC4 vypadaji dobre. Jednu z nich asi poridim na takove to cestovni nabijeni.
    Doma nabijim modelarskou nabijeckou pro libovolne clanky s moznosti cyklovani atd.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    NYX: hmm to je cece rozhodne varianta o ktery jsem uvazoval. Jen ja se picu vyznam v baterkach a casech a tak.
    NYX
    NYX --- ---
    WOJTYLA: ja to resil nakupem kastle a clanku zvlast, viz. [ NYX @ Dealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny ]

    aspon vim, ze uvnitr mam neco slusneho co nema realne tretinovou kapacitu ve srovnani s tvrzenim vyrobce :)
    HUGGI
    HUGGI --- ---
    WOJTYLA: Tak ono zadnou z tech funkci samozrejme nemusis pouzivat..jen das baterky a za par hodin si je vyndas..ale jednou za cas je dobry si baterky zrestartovat a kdyztak zmenit skupinky..
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    HUGGI: osobně potřebuju vod nabíječky akorát aby nabíjela... ideálně bez čudlíků... notabene bez další iOS appky...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam