• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    Mně by asi úplně stačil obyčejný lightning kabel, 2 m dlouhý, který bude rychlý, oboustranný i po měsíci, a bude fungovat i s tím novým dojebaným upgradem.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    PAYAXY: Rychlost je OK. Je operativnost super. Jen proste od toho nesmis chtit jako od kabelu ve chvili, kdy se to nabiji. Treba ted jsem to proste zvedl a trochu nasponoval (trochu). A to navazani spojeni neni 100%ni...

    PAYAXY
    PAYAXY --- ---
    EIBEEE: nabíjí to stejně rychle?
    EIBEEE
    EIBEEE --- ---
    E2E4: jenom nacvakly.. ale drzi to tam fest, ten magnet to rozhodne ven nevytahne. na vyndani je pribaleny takovy stouradlo :)
    E2E4
    E2E4 --- ---
    EIBEEE: A jak teda drzi to microusb v mobilu? Samolepka? Jen nacvakle?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    EIBEEE:
    ja mam trochu jinou verzi a jsem s tim spokojeny tak na 57,23%.

    Obcas musim pripojovat na dvakrat atd...
    EIBEEE
    EIBEEE --- ---
    Koupeno, funguje, super vec - doporucuju

    Cwxuan prodloužena Micro USB Metal Magnetic Přilnavost Pletené nabíjecí kabel - Champagne Gold (100 cm) - Doprava zdarma - DealExtreme
    http://www.dx.com/...gnetic-adhesion-braided-charging-cable-champagne-gold-100cm-422167#.WBozuvorKYE
    MATT
    MATT --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: vypada,ze to mivaj skoro vsechny.. jde jen o RCA line out.
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    MATT: nicméně nevím, jak s tím supvolfrem. Já jsem nikdy na to dunění nebyl.
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    MATT: jo, dyť ty njelevnější rádia u nás, co mají jen AM/FM a USB mp3, tak se vejdou do litru i v kamenném obchodě. Takže z číny do pětikila úplně v poho. Já jsem jedno takové měl. A fungovalo rok, pak jsem sho ešrotoval i s autem.
    MATT
    MATT --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: myslis ze i u vyrobku, co se vejdou do hranice dph? (22 E)
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    MATT: klidně. Bude to na 90 % shodný výrobek s radiem sencor/manta atd.
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    mě by zas zajímaly ohlasy na neco takového http://www.ebay.com/...eo-MP5-Player-USB-FM-Map-/272320291027?hash=item3f678de0d3:g:VpQAAOSwHoFXsvzs
    jestli vubec a jak dlouho to bude fungovat
    MATT
    MATT --- ---
    PAYAXY: zatim na zadny.. ale staci mi radio, mp3 z usb nebo sd karty a vystup na supwolfer ;)
    PAYAXY
    PAYAXY --- ---
    MATT: na jaky koukas?
    MATT
    MATT --- ---
    koupili byste si na aliexpressu autoradio? ;)
    E2E4
    E2E4 --- ---
    Muze byt uzitecne - nastenka?

    Aliexpress zrusil volbu "show price per piece", tady to jde neprimo:

    Aliseeks
    http://www.aliseeks.com/
    E2E4
    E2E4 --- ---
    Mate nekdo zkusenost s posilanim veci z Alibaby (ne Aliexpressu), typu objednam zbozi FOB Shenzen, domluvim si Alibaba logistics dopravu do Prahy, a dal? Jak to funguje s clem a DPH ?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    a samozrejme jeste miracast.
    DRIZDIK
    DRIZDIK --- ---
    CODE: možnost je WiDi, hodně notebooků to teď má možná i desktopy, přijímač k tomu seženeš, další možnost je ten kabel prostě protáhnout, s takovou dálkou by HDMI nemělo mít problém a další možnost je nějaký android TV, apple TV, chromecast a podobně ale to není úplně posílání obrazu

    A od všeho najdeš kousek na Aliexpressu :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam