• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    KOC256
    KOC256 --- ---
    BRUKEV:
    me chybi jeste 3 balicky ze silenstvi 11.11. a beru to jako normal... bezne mi z teto akce dochazi balicky jeste po novem roce...
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    BRUKEV: na tracking ser, tím už se ani neobtěžuju, abych to kontroloval. Píšou tam různé blbosti.
    Buď to přijde nebo ne. A rozhodně bych se nevzrušoval kvůli tomu, že nefunguje tracking.
    Navíc od 27. 11. bych očekával dodání NEJDŘÍV tento týden, a vzheldem k tomu, že je před Vánoci a co se děje na poštách a celnicích, tak si troufám označit tvoje očekávání, že to určitě do Vánoc přijde, jako troufalé/naivní.
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    První objednávka z Aliexpressu a něco je špatně :(

    27/11/16 mi to píše shipped by air do ČR, když to dám do vyhledávání pro ČR, tak stále nic, jen to samé.
    Mám obavu, že do Vánoc nestíháme :(
    MATT
    MATT --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: já tam nakupuju docela pravidelně, od ty doby, co zavreli lu yu tea, jsem nebyl v kamenym krame. a nechci zustat odkazanej jen na vietnamce ;)
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    MATT: když jsem si posledně objednal na aliexpress čaj, tak jsem pak tři dny nespal. Asi už chápu, proč i oni to "Tea" dali do uvozovek.
    MATT
    MATT --- ---
    Gaineng Chen: Hello, my dear friend,
    We are writing to tell you that according to the new policy of Aliexpress in 2017, "Tea" is not allowed to be sold or purchased on the Aliexpress website from January, 2017.
    If needed, please order enough tea before the end of 2016. In the future, we will do the business on other platforms, please pay attention to our email later. Hope to see you again on the new websites. Thank you for your always support to us! /:000

    Best Regards,
    Health Tea House
    UF0UN
    UF0UN --- ---
    EU to propose simpler VAT rules to boost e-commerce| Reuters
    http://www.reuters.com/article/us-eu-taxation-ecommerce-idUSKBN13K1VQ

    Separately, the Commission also wants to act against VAT fraud from consignments sent from outside the EU. Currently, they are VAT-exempt if worth below 22 euros. This allows fraud by declarations of artificially low amounts. The Commission said this exemption would go.
    MATT
    MATT --- ---
    objednal jsem si JEDEN zapalovac a system na tinydealu mi pise, ze pro rychlejsi dopravu zasilku rozdelil do dvou balicku.. wtf?! ;)

    objednano 20.10., dosud neprisel..

    https://i.snag.gy/Bfl2Yb.jpg
    KOC256
    KOC256 --- ---
    tak 11.11. ...

    první balíček včera... další dneska... Pěkně! :)
    Ale zároveň ke mě ještě cestuje balíček ze srpna :)
    GONZA223
    GONZA223 --- ---
    zrušili jste již někdy objednávku ? vrátí se peníze hned nebo jak to s tímhle je ?
    GONZA223
    GONZA223 --- ---
    no já právě v ten samý den objednával ještě z třech jiných obchodů a to bylo vyřízeno obratem a dle sledování zásilky už jsou na cestě ...
    MATT
    MATT --- ---
    zvlast po 11.11. maj asi trochu napilno ;)
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    GONZA223: i dva tejdny.
    GONZA223
    GONZA223 --- ---
    Sim vás jak dlouho jste nejdéle čekali na odeslání objednávky ? všiml jsem si že tam je i časový limit který když vyprší tak mi prodávající vrátí peníze ? čekám již 4 dny na potvrzení o odeslání a stále nic ,vždycky předtím x objednávek bylo vyřízeno do 24 h ,proto mi tohle vrtá hlavou...Zajímalo by mě zda li když dám zrušit objednávku za jak dlouho se mi vrátí peníze na učet
    MATT
    MATT --- ---
    nepotkali jste nakou LEDkovou flashlightku s vykonejsim laserem?
    E2E4
    E2E4 --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: Da, ale jen parkrat - pak plastovy casti prasknou, kovovy se vyzvejkaj. Tesneni prestane tesnit.. manometr ukazuje hausnumera uz od zacatku. Mel jsem dve ruzny..
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: ted sem foukal zimaky pumpou na kolo, takze proč ne
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    A tím se jako fakt dá nafoukat kolo?
    E2E4
    E2E4 --- ---
    MATT: Tyhle se u nas prodavaj za 2-4 stovky.. Jsou to hrozny ksindly.
    MATT
    MATT --- ---
    DOKKTOR: aha, ja myslel, ze ten cos poslal z ebaye, tak je ten nejlevnejsi..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam