• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    nojo, blíží se Vánoce, na stodvacítce nestíhají otvírat dárky.
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    QWWERTY: ten pocit, když ti česká pošta zkurví vánoce už v září :D
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    QWWERTY: jj, to je stejně překvapivý jakože kolem začátku prosince začíná sněžit.
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    TOOMIX: no a teď ti to půjde stejně dlouho po ČR :)
    ČP prostě kolabuje, protože nikdo nečekal, že před Vánocema naroste objem zásilek, viz MUXX
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Objednáno 18.11., to vypadá dobře

    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    Nestihaji totalne, ja jsem vicemene u vsech z tech cca 15ti baliku co ted cekam z obvyklych tri tydnu tak na 1.5 az 2 mesicich a je uplne jedno jestli to jede prez cinskou registrovanou, holandanama nebo Singapurem. Jedine co mi prislo relativne rychle byly dva male balicky ktere sly cinskou neregistrovanou. A vcera mi dosel balicek co sice sel registrovanou ale po trech mesicich toulani dorazil jako normalni nedoporuceny dopis. Krasne zmuchlany jak ho postacka vehementne lec marne rvala do schranky nez ji napadlo zazvonit.
    MUXX
    MUXX --- ---
    21.10. odeslano z ciny. 19.11. dorazilo do CR. Dodnes nedodano. Na trackingu cpost pisou: For more information please call our information line at 954 40 66 99. Imho nestiha hlavne cpost...
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Dnes mi došel balíček objednaný na konci září s balíčkem, co jsem objednával 11.11.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    QUIP: A tak ono to neni moc zavisle na datu objednavky. Verim ze neco nedojde a neco budu resit v lednu...
    QUIP
    QUIP --- ---
    KOC256: gratuluju, me stale jeste nedosly nektere veci, co jsem objednaval uz 15.10. a neco, co jsem 11.11. objednal, mi teprve vcera odeslali z Ciny. Ty posledni 2 mesice mam teda zatim ve smes dost spatny zkusenosti. Jindy mi to chodilo vsechno za 2 - 3 tydny domu.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Tak dneska mi došel první balíček z 11.11.
    BOXY
    BOXY --- ---
    QUIP: OT v tom, že to není China, ale myslím aktuálně pořád nejlíp asi v poměru cena/funkce/výdrž/spolehlivost/kompatibilta = Pebble, i když ta firma už neexistuje, prodávají se a fungují.
    QUIP
    QUIP --- ---
    DUDEL: Co si predstavujes jako "lacine"? Muzes se podivat, co dela Zeblaze http://www.zeblaze.com/plus/list.php?tid=19 nebo Amazfit . Ale cim vic jsou to "skutecne smart watch", tim jsou drazsi, i kdyz je to cinsky. Me na vsech vadi to, ze se musi temer denne nabijet. Takze kdyz pak jedes nekam na dovolenou, na track atd., tak ti dojdou v nejmin vhodny okamzik.
    Tzn. muzes hledat smart watch s cernobilym displayem a treba i nenabijeci baterkou, kde slibujou vydrz jeden rok, ale zase to nema nejake pokrocilejsi funkce (je to takovy prechod mezi fitness trackerem a full smart watch). Ty se daji poridit od $16 do $40.
    A nebo muzes hledat plnobarevne, co ti budou vibrovat, ukazovat kalendar, psat na nich SMSky, vyrizovat pres ne telefonni hovory a vydrzi nabite dva dny a stoji od $50 do $200.
    DUDEL
    DUDEL --- ---
    QUIP: no ako iba fitness tracker ten mi band vyzera fit
    ale zaujimalo by ma ci su nejake pouzitelne (a lacne) aj plnohodnotne smart watch...
    QUIP
    QUIP --- ---
    DUDEL: To spis upresni, co od toho ocekavas? Jestli chces hodinky, ze kterych budes telefonovat, nebo spis neco smerem k fitness trackeru. Mi Band 2 mi prijde jako nejlepsi pomer za malo penez, hodne muziky. Vodotesny s vydrzi temer mesic.
    STEVIE
    STEVIE --- ---
    DUDEL: mam mi band 2 a spoky
    MATT
    MATT --- ---
    DUDEL: jen toto MATT, mama ma xiaomi naramek a je s nim spokojena, ale to asi nejsou uplne smartwatche..
    DUDEL
    DUDEL --- ---
    nemate niekto nahodou tip na nejake dobre cinske smart hodinky?
    neskusali ste niekto?
    MATT
    MATT --- ---

    ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam