• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    poradte nejakou powebanku na 4x1864 hlavne aby mela pristupny baterie...
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    Všichni pošťáci ze 120 by měli jet na stáž do Erlangeru v Kentucky.
    Celní proces zrcátka za 200usd z ebaye zabral 26 minut.
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    REDSNAKE: kupoval jsem tuhle
    Soshine USB 4 * 18650 Li-ion Battery Charger Power Bank Box - White - Free Shipping - DealExtreme
    http://www.dx.com/p/soshine-4-x-18650-li-ion-battery-usb-emergency-charger-power-bank-box-285415
    nabijel jsem pres to 18650 kdyz jsem je testoval, pouzival jako prenosny napajeni pro usb pajecku ...no proste fajn a funkcni
    MATT
    MATT --- ---
    achjo, tak ted jsem zjistil ze curaci z cesky posty mi mezi vanocema nedali listecek a ackoli jsem mezitim i na poste byl pro jinou zasilku, tak tuhle jednu poslali zpatky do ciny. da se s tim neco delat? dik
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    PISTA1: TOOMIX: Potvrzuji, take mi ted nedavno sla prvni zasilka prez Breclav a normalne dorazila druhy den za mnou do Prahy. Takze bych to vnimal spis pozitivne protoze evidentne funguji podstatne rychleji nez zavalena Prazska 120ka.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    PISTA1: je mi to divný, protože za posledních 5 let mi šlo všechno s trackingem přes Prahu
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    TOOMIX: Jsou tři vyclívací pošty Praha 120, Cheb 120 a Břeclav 120. Takže když přílítne letadlo do německa v něm je bedna zásilek do čech, tak jede kamionem nebo vlakem a vyclívá se v Chebu místo v Praze. Takže nic nenormálního ;)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    MVEK: uvidim, kam se to hne v pondělí
    MVEK
    MVEK --- ---
    TOOMIX: Vloni jsem ztratil zásilku (vrátila se do Číny, protože nebyla vyzvednuta), protože jsem si nepohlídal číslo a zásilka místo v Praze skončila ve Znojmě a byla doručována tam.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    wtf, co to dělá v Chebu?

    QUIP
    QUIP --- ---
    REDSNAKE: Mam nejakou starsi verzi tehle (nemam tam jeste ten indikator nabiti formou 4 ledek, ale zmenou barvy podsviceni tlacitka)
    https://www.aliexpress.com/...-USB-Charger-Case-Box-Mobile-Power-Bank-For-Cellphone/32455742330.html
    Libilo se mi, ze v tom nejsou ty 3 clanky zapojene natvrdo paralelne, takze se da nakrmit clankama ruznych hodnot a ani nemuseji byt obsazene vsechny 3 pozice.

    Jako malou kapesni do mesta mam https://www.gearbest.com/chargers/pp_187284.html jako nouzovka dobry, pri dlouhem provozu se hreje.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    REDSNAKE: před lety jsem kupoval tuhle a fungovala docela dobře. Jen se musela nabíjet přes ten DC jack nebo přes miniUSB

    4 x 18650 Batteries Emergency Charger w/ LED Illumination Light / USB Port for Iphone / Ipad - Black - Free Shipping - DealExtreme
    http://www.dx.com/...ger-w-led-illumination-light-usb-port-for-iphone-ipad-black-128889#.WmxES4jOWHs
    KOC256
    KOC256 --- ---
    REDSNAKE: Jo taky to mam uz jako konicek :)
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    KOC256: Tak uvidíme, už mám objednané další krámy, na poště už mě znají podle ksichtu jak tam chodím často. Říkám si, jestli už to není nemoc, jak nemám něco v přepravě, tak jsem skoro nervózní:)

    Nicméně, nemáte někdo vyzkoušenou nějakou powerbanku na vykuchaný články 18650 z notebookovejch baterek?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    REDSNAKE: Ali uz je v klidu. Vcera mi dosla posledni z 11/11. A chodi mi uz i objednavane letosni. Jedna za 10 dnu a druha za 15.
    NINE_OF_NINE
    NINE_OF_NINE --- ---
    TOOMIX: Jakmile je to na SPU mimo 120 jsi v suchu.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    LOPIN: to nevim, hlavně, že se to hnulo. Jsou to arcade joysticky dohromady za 32$, tak snad se v tom nebudou šťourat
    LOPIN
    LOPIN --- ---
    TOOMIX: to se vsadim, ze to od listopadu bylo na spu 120
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Hurá, dostavník z Číny dorazil do ČR :)


    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam