• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    Dear customer:
    Thank you for purchasing products on our aliexpress store.
    During February 10th to February 22th, Domestic logistic will stop to deliver the product, because of the Spring Festival.
    Of course, you can place the order during those days, and we will ship your parcel after February 22th when we get working.
    During those day, you will get more coupon in our store.
    Best wishes
    TOM
    TOM --- ---
    TOM: odpovím si sám, jd.com mimo hranice Číny neposílá
    nicméně do budoucna možná budou mít na joybuy.com stejný sortiment (byť s vyšší cenou)
    Dear customer,

    Thanks for bringing this issue to our attention.

    To answer your question, our strategy of www.joybuy.com is to have international customers experience our excellent services and quality-garneted product just the same as if they were shopping in our main store www.joybuy.com. Yet, for the company to develop the global business stategy, which means, to have two websites combined as one, as well as to sell the same selections of product, there are still some time and obstacles we need to conquer.

    We are sorry about the inconvenience this have brought you.

    Again, thanks for your support and your kindness. Should you have any future inquires, we are always here to assist.

    Sincerely,
    Shanti
    Customer Service Team
    SALAM23
    SALAM23 --- ---
    Ja ty poste nejak nerozumim - vstup na SPU je az po vyclivaci poste ne?Ted mi jde dalsi balik pro zmenu pres Spu Usti - ale neukazuje to,ze by to vubec proslo nejakou celnici,uz jsem mel Cheb - Breclav - Prahu - ale vzdy po nejaky vyclivaci poste,ted to Usti - tam to snad privezla lod nebo nevim jak se to tam vubec dostalo...

    TOM
    TOM --- ---
    nevíte někdo, jestli má jd.com international shipping? respektive zkoušeli jste někdo?
    mají sice joybuy.com platformu, ale s mnohem menším výběrem zboží...
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    p3-premyslovska. njn je to kus od kusu.
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    DOKKTOR: praha 2, posta Moravska
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    Já měl dneska plnou schránku.
    Dokonce i jeden bonusovej navíc :)
    Ale to tričko by mě už podle pohmatu asi nebylo, takže ráno cinknu doručovatelkám ať si ho zas vezmou a doručej spřávně :D

    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    THEODORT: já bych to viděl spíš tak, že problém je jenom praha, všude jinde pošta normálně funguje.
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    SAKALICEK: presne, volal, musel jsem to sem hodit at to nevypada ze jsou u CP jen samy curaci.
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    THEODORT: wow volal? tak to mě už rovnou přestali házet i výzvy k vyzvednutí. nebo naopak přinesou výzvu na balíček, který jsem již vyzvedl. nebejt 17track tak jsem samej dispute :-D

    jinak dneska mi dorazil balík z 11.11.
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    me dneska pan postak volal ze ma pro me muj posledni balicek z konce listopadu.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KOC256:
    TOOMIX:
    Už to mám "doma".

    Doručili na firmu jako vždy...

    LOPIN:
    Možná záleží na vytíženosti obchůzkové/objížďkové trasy...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    LOPIN:
    Tak to je treba resit na poste asi
    LOPIN
    LOPIN --- ---
    KOC256: me to nechodi ani do firmy. Posta na to sere a na prepazce ti reknou ze rozvoz je z jiny posty a ze oni do toho nevidi. Me takhle bez oznameni ulozily uz pet veci, kolega je v patek jebal za to, ze mu takhle odlozili 20kg psiho zradla.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    SALAM23: Tak ja si to nechavam posilat na firmu, takze nemaji duvod to nedorucit... ...uvidime.
    SALAM23
    SALAM23 --- ---
    KOC256: taky jsem na to cumel - navic mi vsechny zasilky co jdou pres Cheb rovnou ukladaji na postu a vubec nedorucuji a kdyz jsem se ptal jak je to mozny,tak mi nikdo nebyl schopnej vysvetlit proc tomu tak je

    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    KOC256: Cheb tam byl asi 3 pracovní dny a pak se to hnulo na SPU a pak k doručovací poště
    KOC256
    KOC256 --- ---
    TOOMIX:
    mám to samé. Taky pro mě premiéra...

    Za jak dlouho ti to došlo. Měl jsem "výstup" ve čtvrtek a do dneška žádná další změna.
    MVEK
    MVEK --- ---
    Jsem z toho Ali trackingu jelen, po vyzvednutí zásilky tam mám:
    Shipment cancelled

    Přitom po vyhledání čísla na https://t.17track.net/en#nums=08136449332&fc=03011 tam je jen to převzetí. Posláno čínskou poštou.

    Nějaký další tracker by byl?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam