• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    PAYAXY
    PAYAXY --- ---
    REDSNAKE: nejaky web ktery popisuje spravne zapojeni by nebyl?
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    ZORBEN: ja uz ho mam rok a pohoda. Nicmene je pravda ze zezacatku mi to vybijelo baterku nez jsem prisel na to jak to spravne zapojit
    ZORBEN
    ZORBEN --- ---
    PAYAXY: na čínský kopii fauvé rádia (asi něco jako tohle https://www.google.de/amp/s/m.aliexpress.com/item/32801519291.html?source=images#ampf=undefined ) , který bych ale nedoporučil. Baterku to nežere pokud se to správně zapojí, ale odešel display (i když za 18$ mám na cestě novej, prej customer support ;))
    PAYAXY
    PAYAXY --- ---
    ZORBEN: a ta Oktavkova kamera to zobrazuje na nejakem displeji ktery taky doporucis? Nezere to baterku?
    ZORBEN
    ZORBEN --- ---
    UF0UN: ve dvou autech mam tuhle univerzálnía pohoda, v Oct 2 mám tuhle přímo na míru místo původního osvětlení SPZ a taky cajk
    UF0UN
    UF0UN --- ---
    doporucite nejakou schopnou couvaci kameru od cinana?
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    RAINBOF: jde to, ale jenom dvoujádro a 2MP foták. docela bída .... a než to člověk všechno proleze .... asi budu muset přitlačit :P
    TAJSO
    TAJSO --- ---
    HANZO: jak na to ted koukam, musis mit l1 a l2 + in. Krabicky bejvaj popsany stejne i s dirama ale ocka vevnitr podle typu.
    TAJSO
    TAJSO --- ---
    TAJSO: jsem si kazdej nejdriv vyzkousel na stole ;) preci jen je to lacinej gadget z ali ;) Rovnou na zdi je myslim potreba namontovat streva, pak nahodit pojistky, nacvaknout ten panel, vypnout a zapnout pojistky :) ale je to rok vid :)
    TAJSO
    TAJSO --- ---
    REDSNAKE: ty ktere mam jsou na dva vodice, proste preruseni okruhu.
    Spis mne napada, je potreba ten vypinac nejdriv zapnout do okruhu a "nakalibrovat" ten touch, kdyz jsem ho pri vypnutejch pojistkach dal primo na zed a zaklapnul tak to taky nebylo ono.
    TAJSO
    TAJSO --- ---
    HANZO: Ten nejobycejnejsi co zatim pouzivam ne, ale maji tam i takove ktere by to umet mely :)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    DOKKTOR: 1 gb ram = nevim nevim...
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    tip na telefon? musí být malý - do 4", ideálně 4 jádro, 1GB RAM, slušný foták, do 1500,- těmto parametrům zatím nejlíp odpovídá iphone5 za dva a půl, ale do toho zase nejdou ládovat SD karty.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    KOC256: ja prave taky ne, tak moc netusim
    KOC256
    KOC256 --- ---
    REDSNAKE:
    nn. ja myslel v krabicce. nekde se to fejkovalo ze modry/zeleny se zapojoval na oba vyvody. Ale nejsem zadny velky elektrikar :)
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    KOC256: jako jo no, jedine asi pretahat kabely, ale to je hrozny prace a sekani...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    REDSNAKE:
    a zeleny nejde prodlouzit az k modre dire?
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    ja koupil tyhle dotykove vypinace a nejdou mi zapojit, mam na svetla rozvedene jen dva kabely a ty vypinace potrebuji zrejme tri kabely..
    HANZO
    HANZO --- ---
    TAJSO: a funguje to i na schodistove vypínače?
    TAJSO
    TAJSO --- ---
    GOR: no, maji tam vice druhu, aby to vyslo do krabice koukal jsem po oznaceni eu a aby to bylo do kulata :D prvni jsem koupil hranaty a ten je do krabice moc velky takze jsem vykutal a vymenil krabici :) (ten link je rychle vyhledavani stejneho brandu takze to mozna neni uplne konkretne stejna verze krabice) Dovnitr jsem pro jistotu nekoukal, abych se to pak nebal na tu zed dat :D Nicmene jak rikam po roce pouzivani jsem s tim zcela spokojeny, zadny nevyhorel, touch funguje jak ma :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam