• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    TOM
    TOM --- ---
    MATT: kolika lety? vývoj šel dopředu, autostabilizace a obratnost už jsou někde jinde.
    MUXX: plnohodnotné indoor lítání, ideální na zimu. AFAIK je náhradní sada vrtulek součástí balení. Je fakt, že úplně nerozbitné nejsou, ale stačí se naučit při jakémkoli problému dát plyn dolů ;) Zkušenosti určitě mají vliv na životnost, tohle je ale ideální poměr cena/výkon pro úplné začátečníky.
    MUXX
    MUXX --- ---
    TOM: co znamena serioznejsi? Ja mel podobnej a nez jsem se naucil trochu litat tak jsem stihl ulamat vsechny vrtule. Doted nevim jestli jsem marnej pilot nebo ten vrtulnicek stal za prd.
    MATT
    MATT --- ---
    TOM: vazne? ja pred par lety dostal takovej za cca litr a nikdy jsem mu neprisel na chut..
    TOM
    TOM --- ---
    MATT: na serioznější lítání doporučuju tohle
    Eachine E010 Mini 2.4G 4CH 6 Axis Headless Mode RC Drone Quadcopter RTF Sale - Banggood.com
    https://www.banggood.com/...de-RC-Quadcopter-RTF-p-1066972.html?ID=4794742482531930&cur_warehouse=CN
    MATT
    MATT --- ---
    JAPAN: tvl, ja jsem nak mimo, jsem mel pocit, ze je o mesic min... :( ;)
    JAPAN
    JAPAN --- ---
    teď už bych se nespoléhal že to do vánoc dorazí :)
    MATT
    MATT --- ---
    tak nejaky vychytany p*coviny na vanoce? ;)

    ja ted potkal flying fidget spinner ;))

    BoniToys Tiny Toy Drone Flying Fidget Spinner Introduction
    https://www.youtube.com/watch?v=oMTUeKV3yPo
    HANZO
    HANZO --- ---
    RATTKIN: no, vzhledem k tomu, že třeba s fitbitem nefungují, tak to není tak jisté ;-)
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    HANZO: mělo by fungovat všechno
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    HANZO: čoveče nevím. pároval jsem je s HTC, Samsungem a Xiaomi A1 bez problémů. Samsung potřeboval párkrát restart kvůli Bluetooth.
    HANZO
    HANZO --- ---
    SAKALICEK: a fungují notifikace z huawei/honor?
    MRTS
    MRTS --- ---
    GOR: Mám asi dva roky starou "1M Android/PC 7mm Endoscope Waterproof Borescope Micro USB Snake Video Camera".
    Ale současný telefon si s ní nechce povídat.

    HD určitě není, možná tak 480p.

    Tady je ukázka:
    Včely endoskopem
    https://www.youtube.com/watch?v=BWnUtRGYPP4

    (Video z úlu, kde jediným zdrojem světla je přisvícení na kameře. A je to stabilizováno nějakým klikátkem na YT, jinak se obraz hrozně mrdlá.)
    MUXX
    MUXX --- ---
    TOOMIX: Bal bych se hlavne te baterky. Uz to ze pisou "Standby time: 5-7 days" bude realne tak 3.
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    MATT: hrozna sumi zni jak kdyby tam hazeli VGA (640x480) a pak interpolovali na HD
    MATT
    MATT --- ---
    GOR: kupoval jsem jen mikroskop, ale hw imho bude dost podobnej. davaj do toho nejaky oldskoolovy cipy s nizkym rozlisenim, resp. ono to ma treba 2MP (HD), ale hrozne to sumi. cenove nejakejch 10 USD
    GOR
    GOR --- ---
    Nemáte někdo zkušenost s "endoskopickou" kamerkou do USB s nějakým slušnějším rozlišením?
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    TOOMIX: tyto hodinky ti podle mě nedají ani den.
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    TOOMIX:
    kupoval jsem troje vždy za max. 55$. Chce to počkat na slevu. Za 70vočí je pořídíš v ČR..
    https://shop.fontech.sk/sk/search?s=bip&cat_id=2
    Mám nachozeno cca 1100km bez jediného problému. Baterka vydrží cca 20-35dní dle použití a typu ciferníku. Hodinky zobrazí veškeré push zprávy z app. + trojklikem pouštím spotify.

    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    TOOMIX: já neznám miband.
    jsou to hranaté hodinky, 30 dní baterka, čtyřbarevný displej který je always-on a skvěle čitelný na slunci.
    u notifikace se zobrazí skoro celý text zprávy (pro češtinu se musí nahrát extra font) ale nedá se odpovědět.
    u telefonátu se ukáže kdo volá a dá se hovor zamáčknout
    vibrace
    srdeční senzor, spánek to ukazuje dobře
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam