• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    QUIP
    QUIP --- ---
    KOC256: No je pravda, ze jsem zatim ke zvonku neprilepil zadny pamlsek, nebo uplatek... :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    QUIP: to bych spis veril, ze to je brigadnice u Ali, a prisla s tim batohem pesky z Ciny
    KOC256
    KOC256 --- ---
    QUIP: A funguje ti zvonek? Mas tam napsano “zvonte jsem doma”? :)
    QUIP
    QUIP --- ---
    SAKALICEK: Bud v klidu, tohle byla jen nejake nahodna erupce na slunci Ceske posty v Praze. Hned odpoledne se to vratilo zase do normalu, kdyz mi prislo vyjadreni k me stiznosti na nedoruceni balicku. Byl jsem doma, nikdo nezazvonil a druhy den listecek 'nezastizen'. Tak jsem sepsal tradicni stiznost a posta mi pise:
    Dle vyjádření příslušného balíkového doručovatele byl pokus o doručení proveden, avšak adresát nebyl
    zastižen. Toto tvrzení potvrzuje i výpis z GPS příslušného vozidla, dle kterého byl doručovatel přítomen na adrese
    v 14:21 – 14:34 hodin.

    Co tu delal tak dlouho? Zkousel na me snad 13 minut zvonit?

    Dale jsem si do nich rejpnul, proc to tam lezelo asi tyden bez pohybu:
    Pro Vaši informaci uvádíme, že odesílatel zvolil druh zásilky bez garantované doby dodání. Tyto zásilky tedy nemají
    v přepravě přednost a jsou dodávány zpravidla během 2 - 5 pracovních dnů po dni podání. Tato lhůta je však pouze
    orientační a v případě nepravidelnosti může být i delší.


    Nejak nevim, co je to ten pripad nepravidelnosti ... menstruace?

    A jelikoz balicek prisel totalne rozmrdanej, ze krabice ve tvaru krychle byla temer koule, tak jsem je prudil i za tohle. Jestli jim prijde normalni, ze je balicek jak kdyby po nem prebehlo stado slonu.
    I na to ma Ceska posta pripraveny padny argument:
    Dále pro Vaši informaci uvádíme, že zásilky bez služby ,,křehce“ jsou tříděny na třídících strojích společně s těžkými
    zásilkami a zásilkami větších rozměrů. Z tohoto důvodu může dojít k poškození obalu zásilky.


    Proste vsechno je zase v normalu
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    QUIP: V jaký galaxii žiješ? :D
    QUIP
    QUIP --- ---
    Posta se prekonava. Zasilka mi z Ali prisla za 2 tydny a jeste mi ji dorucila mlada brigadnice s usmevem a batuzkem na zadech plnym balicku. Ne jako obvykle, ze se tady rozvoz ani nezastavi a balicek rovnou ulozi na poste s oznamenim "nezastizen".
    KEJKLIR
    KEJKLIR --- ---
    E42: To se mi teď stalo taky. Z emailu od Zásilkovny jsem pochopil, že začali s Ali nějak víc spolupracovat.
    E42
    E42 --- ---
    Mchm zatím největší doručovací kuriozita pro mě byla, když mi teď přišlo avizo od Zásilkovny, že mi budou balíček z Ali doručovat na svoje výdejní místo nejbližší doručovací adrese. Metoda doručování byla: "AliExpress Standard Shipping". Tak asi je to teď "standard" .)
    E42
    E42 --- ---
    JOPS: Stanou se i horší věci .)

    LEXXA
    LEXXA --- ---
    DREEK: jako u starsi mazdy 6? jestli jo tak to jde.
    DREEK
    DREEK --- ---
    Mám Ford Mondeo MK4 a tam to jaksi nejde dát do klimatizace. :( Nemám tam mřížky, ale poklopy.
    GREW
    GREW --- ---
    TOOMIX: Ten mi zrovna vcera prisel :D trochu sem se bal, aby se vlez a drzel, ale je super.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Kdyz uz se tu doporucuje, tak z mnoha vyzkousenych mi do klimatizace nejlepe funguje tento. A je prave ovladatelny pohodlne jednou rukou.

    https://s.click.aliexpress.com/e/bbKg6azE

    A obecne FLOVEME ma slusne levne vyrobky...
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    GREW: do klimatizace doporučuju tenhle. Mám ho asi 4 roky a telefon se ani nehne. Jen má tuhý pružiny, telefon se do něj hůř dává jednou rukou, ale dá se to

    US $1.53 44%OFF | USAMS Car Phone Holder for iPhoneX 8 7 6 Adjustable Air Vent Mount Car Holder 360 Degree Rotation Support Mobile Car Phone Stand
    https://s.click.aliexpress.com/e/1ZvEjpQ
    GREW
    GREW --- ---
    DREEK: Doporucil bych drzak do klimatizace, krasne ho to v tehle vedrech chladi a mobil tak netrpi na prehrejvani.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    JOPS: jo je. A poslední dobou to hodně sypou přes Belgii
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    JOPS: Jo.
    JOPS
    JOPS --- ---
    je mozny, ze by mi sel balicek z aliexpressu z Holandska ?
    DREEK
    DREEK --- ---
    DREEK: Objednal jsem nakonec tento, tak uvidím. :)
    https://www.aliexpress.com/item/33000115439.html
    DREEK
    DREEK --- ---
    Ahoj, nemáte nějaký tip na držák na mobil do auta do cd slotu? Díky!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam