• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    KOC256
    KOC256 --- ---
    RAINBOF: Ja jo.

    KOC256
    KOC256 --- ---
    POSEIDON:
    treba to neslo ne? Taky jsi mohl napsat ze to NESMI sloucit...
    ...proste jsem jen popsal co se stalo :)
    POSEIDON
    POSEIDON --- ---
    KOC256: no ale ty to tam vidis a muzes to brat od nekoho kdo ma postovny zdarma :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    POSEIDON:
    Me naopak sralo, ze mi malinke veci soupe do zvlastnich baliku, aby mi u kazdeho uctoval postovne zvlast :D
    Ale chapu te...
    POSEIDON
    POSEIDON --- ---
    Je normalni, ze kdyz udelam 2 objednavky po 25USD u jednoho prodejce, tak ze mi to zmrd soupne do jednoho baliku? Jestli mi to chytnou celnici tak budu docela nasranej...
    E42
    E42 --- ---
    RAINBOF: Podle mě jenom nemáš vybranou variantu (barvu apod.) zboží.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    RAINBOF:
    barva? velikost?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    (aliexpress)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    nevite co ten opruzak po me chce ?

    v profilu mam vsechno alipay taky ale nejde mi nakupovat navic mi to ukazuje 10 unread a v poste 0...

    HANZO
    HANZO --- ---
    Máte někdo osvědčené udělátko z AE do autozapalovace na změnu z 12v na 220v?
    ONASYS
    ONASYS --- ---
    QUIP: je to tak z depa to jde rovnou na koncovou poštu místo do rozvozu, údajně rozvoz je na větší území a vozí se balíky vnitrostátní tam hrozí reklamace služby. Nechávám si věci posílat do v práce v Braníku a musím pokaždé požádat o znovu doručení a pak to vždy přivezou rozvozem z koncové pošty, pokud to není malé to jde rovnou do schránky.
    POSEIDON
    POSEIDON --- ---
    PUBLICURINATION
    PUBLICURINATION --- ---
    POSEIDON: jakoze u tech co jsou shipping free za dolary?
    POSEIDON
    POSEIDON --- ---
    To je demence, kdyz se prepne na ali mena z USD na CZK, tak to u nekterejch produktu zacne prihazovat ~50Kc postovny.
    JOPS
    JOPS --- ---
    dotaz, chci koupit robotickej vysavac. Nasel jsem cinana, co to posila i rovnou z CR. Tusite, kdy to muze dorazit ?
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    KOC256: Tam je 80km/h max, ne? Taky srát se s takovým prdítkem do ostrýho provozu, to chce hodně odvahy. Taky to nemám rád. Nehledě že se ten ksindl pak válí všude...Nicméně to už jsme dost OT.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    No ale v Praze jsou prisni ridici. Ja jel po 5. kvetna na te vasi elektrokolobce (nejsem prazak!) a dostal jsem nejednu trubku :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    REDSNAKE:
    to byla jen informace. Jinak on je provoz i v Nemecku :D
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    KOC256: na druhou stranu, chtěl bys na tomhle jezdit po Praze? V provozu a tak...? Já rozhodně ne, určitě ne za šestnáct tisíc hrubýho nebo kolik berou
    KOC256
    KOC256 --- ---
    No tak u nas postaci tahaji jen brasnu. V nemecku/rakousku/svycarsku maji takove kolo, co vypada spise jako dvojkolo, pro jednoho.

    Post Office Bicycle - Bavaria Germany Stock Photo: 92327933 - Alamy
    https://www.alamy.com/stock-photo-post-office-bicycle-bavaria-germany-92327933.html

    To je pak jine dorucovanicko...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam