• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    MATT
    MATT --- ---
    tak mi dneska prisel balicek objednavanej 27.10.
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    Jak tak koukám na zprávy, že chtěj začít zavírat letiště pro čínu, tak si řikám jestli nemám přestat objednávat a doufat že všechno co má přijít dorazí.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Nahodou, jsem mel z hromady objednavek z 11.11. ctyri ve stavu dispute, vesmes tam na trackingu svitilo doruceni do CR v prosinci a pak ticho. A minulej tejden Posta najednou vsechno dohromady privezla, asi uz jim neprislo bezpecny nic z Ciny dal skladovat... :-)
    MATT
    MATT --- ---
    POSEIDON
    POSEIDON --- ---
    RATTKIN: tak jsem v OBI vzal to nejlevnejsi co meli: https://www.obi.cz/led-svetelne-zdroje/led-zarovka-classic-12-w-e27-3000-k/p/5557525
    Spousta svetel jim tam blikala, tyhle ale ne.
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    SLANINKA: několikrát, prostě ti poslali blbej tracking. Takhle jsem jednu věc objednal 3x od různých prodejců a nikdy nedošla (3x dle trackingu někam jinam do ČR, 3x vráceny peníze) a po tom půlroce jsem to vzdal :)
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    zkousel jste nekdo na aliexpressu universalni nabijecky k laptopum? zajima me 65W k dellu. Inspiron 15 3000 5100. Na CZC jsem zkousel nekolik nabijecek, ale nesedely. A kamarad nechce original.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    ČP stejně nic nevyřeší a s ničím nepomůže, zásilku musí reklamovat odesílatel, takže bych to viděl na dispute.

    Pokud budeš mít štěstí, tak je to jen zmatenej tracking
    KOC256
    KOC256 --- ---
    SLANINKA:
    zkus prvně ČP, pokud je jasný problém u ČP...
    SLANINKA
    SLANINKA --- ---
    Ahoj, podle čísla zásilky mi dnes byla dle ČP dnes doručená zásilka. 13.1. dorazila na SPU Praha 022, dnes, 14.1. putovala do Depa Brno 73, kde byla dle webu připravena k doručení a po pár hodinách označená jako doručená. Problém je, že adresa doručení je v Praze... Má smysl otevřít na Ali dispute Wrong adress? Stalo se už někomu?
    XYNDLL_2Q3F
    XYNDLL_2Q3F --- ---
    GOR: Zkusím pořešit. Dík za tip.
    XYNDLL_2Q3F
    XYNDLL_2Q3F --- ---
    SHITTIE: dřžák mám tenhle, má velkou výhodu. Dáš si tam světlo jaké chceš.

    https://www.aliexpress.com/...ad9ac7d85&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_3,searchweb201603_55
    GOR
    GOR --- ---
    XYNDLL_2Q3F: Já mám ted variace na téma WF501 a WF502 (jeden origo dva padělky, padělky fungujou líp :-D), tam spínač není oranžovej, ale když to blbne, tak je to oxidací zavitů těch jednotlivejch hliníkovejch dílů těla toho světla - stačí polechtat kartáčem a maličko máznout vodivou vazelínou.
    XYNDLL_2Q3F
    XYNDLL_2Q3F --- ---
    SHITTIE: Njn. Ale tam se ten dementní spínač taky. Na té Convoy S2. A v recenzích už to lidi píšou že blbne.
    SHITTIE
    SHITTIE --- ---
    XYNDLL_2Q3F: co vim, tak hodne lidi je spokojenych se svitilnama od convoy, da se konfigurovat jaky diody atd (resp. musis zadat co chces, takze je potreba to trochu promyslet a neco si o tom precist), maj na ali svuj store, tohle treba nevypada vubec zle.
    osobne jsem nakonec misto convoy koupil fenix bc21r v2, kvuli tomu ze z 99% to mam na kolo a fenix je na to rovnou delanej (drzak, optika atd). cena uz ale samozrejme uplne jinde. na normalni pouziti bych bral ten convoy.
    XYNDLL_2Q3F
    XYNDLL_2Q3F --- ---
    JOPS: Tam bude na pevno 18650. Ale dík za tip Xiaomi = Cena/Výkon.

    E2E4: Snad udělal novej model. Nebo kouknu jinde. Škoda že SUNREE dělá jen čelovky. S tou značkou jsem byl taky spokojen.
    JOPS
    JOPS --- ---
    XYNDLL_2Q3F:
    clovece, nejsem si jistej, zda tam je 18650... brachovi jsem to kupoval k Vanocum a myslim, ze v baleni byla 18650. A musim rict, ze fakt sviti suprove

    https://www.aliexpress.com/item/32959859282.html
    E2E4
    E2E4 --- ---
    XYNDLL_2Q3F: Mel jsem dvě, jedna ok druhá blbla. prostě loterie..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam